Şimdi Ara

1.5 dci clio 3 sw alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
2.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar konu hakınnda bilgi sahibi olmadığım için buraya yazmak ve işin uzmanlarından cevaplar almak istedim. Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim.

1. clio 3 1.5 dci grandtour 2010-2011-2012 araç bakıyorum. Bunların kendi içersinde donanımlarına göre sınıflandırılmışlar dinamic olan executive olan baya donanımlı
    ama bazıları 65 beygir bazıları 85 beygir ne diyorsunuz kullanıcılar tavsiye edermisiniz. burdaki dizel motor zincirlimi yoksa triger kayışlımı
    birde bu modellerde 2012 night day var 95 beygir ama fiyatları çok pahalı. kullanan kişilerden yorumlarınızı bekliyorum. 5 kişilik bir aileyiz bagaşı geniş bir arabaa arıyorum.
    İnternetde fiyatlar oldukça pahalı gözüküyor. 30 milyar bütçemle donanımlı bir 2011- 2012 1.5 dizel clio sw arıyorum.

• Malzeme kalitesi düşük hocam.
  • 30 000 km dir kullanıyorum. 2012 model. Ben aracımdan memnunum. Malzeme kalitesi düşük yazılmış ama bu bence doğru değil. Öncesinde bende i20 vardı ondan çok daha iyi malzeme kalitesine sahip. Şimdilerde keşke full olanı olsaymış diyorum sadece.
  • dolu olanı tercih edin ilerde küçük pişmanlıklar yaşamamanız için
  • Dolu olanı alırsanız sizi tatmin edecektir.
  • bende 3 yıldır 2011 model executive donanımlısı var her anlamda arabamdan çok memnunum.Bence alcaksanız dynamique,executive veya night-day olanlarına bakın.65 beygir olanlar en düşük versiyon authenque olanlar.
  • dci motor kayışlıdır,arkadaşlara katılıyorum donanımlı versiyon tercih edin
  • cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim. bakım masrafları hakkında bilgilendirirmisiniz hiç dizel araba kullanmadım da şu ana kadar
  • Ben bakımını her sene serviste yaptırıyorum 300 tl civarı tutuyor. Bakım aralığı 20000 kilometrede bir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kullanmadım ama 65 o araca bence yetersiz gelir.

• Extrem editon modelini kullandım. 1.6 bva dı hb di. 85 bg lık alın 65 kurtarmıyor.konfor az donanım full ünde var.malzeme kalitesi berbat her yer taş.koltuklar basit. Execetive ve nigh&day da konsolu bişeyle kaplamışlar yumuşak değil ama dokusu güzel.
    Alınırmı alınır. Modeli yüksek temiz bi arabayı ucuza alıyorsunuz.

• Alinmazmi hocam cok az yakar bagaj genis daha ne olsun ki 😊

• 1 buçuk yıl kadar 2012'de sıfır kilometre aldığımız Clio Grandtour Night & Day kullandık 1.5 dizel 90 beygirlik olandan, aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

1 buçuk yıl kadar 2012'de sıfır kilometre aldığımız Clio Grandtour Night & Day kullandık 1.5 dizel 90 beygirlik olandan, aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz

klima açıkken araba doluyken performans kaybı çekmeme hissiyatı var mı iyiki bu donanım mevcut dediğiniz donanımlar nelerdi. memnun kalmadığınız yönler neler teşekkür ederim.
  • selyon S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim memnun kalmadığım yerden yüksek oluşu nedeniye virajlarda tedirgin edişiydi ama bu durum köy yollarında avantaj oluyordu. Klima çok fazla çekiş kaybı yaşatmıyordu. Yokuşlarda klima açık diye 3. vitese falan düşme durumu hiç olmadı. Benim hoşuma giden yağmur ve far sensörleriydi çok gerekli olmasa da hoş şeylerdi. Zaten bunlar ve bluetooth özellikli radyosu dışında dijital kliması vardı hepsi hoş şeylerdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.