Şimdi Ara

1,5 ayda 0 dan mat 2 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba gençler şimdi durumumu şöyle özet geçeyim
    mat 1 den %80 oranında bilgim var ve mat 2 im olasılık permütasyon kombinasyon ve birazda trigonometri dışında yok
    kalan 1,5 ayımı mat1 eksiklerimi tamamlamak ve mat2 den gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum bi yandan da edebiyat çalışacam tabi ama edebiyatım iyi
    şimdi soruyorum günde 1 saat mat1 ve 1 saat edebiyattan kalan sürede 3-4 saat mat2 çalışarak 1,5 ayda kaç net yapabilirim ? geometri çözmemeyi düşünüyorum soru başına verdiği puan baya düşük o yüzden ona vereceğim enerjiyi mat2 ve diğer derslere kullanırım daha mantıklı

özet; mat2 den günde 3-4 saat çalışarak çıkarılabilecek maksimum net sayısı ?

• kasabian222 K kullanıcısına yanıt
    Biraz mat zekan varsa rahat 35-40 hatta 42 43 bile cıkarabilirsin. Ama burda zorluk 3-4 saat mat2 duzenli calısmakta. Şahsen ben 1.5 saat calıstım mı 3 saat mola veriyorum Tabi bide anlayarak çözme kısmı var
  • mat1 %80 bildiğini göre lysde 8-10 soru yapabilirsin. Günde 3 4 saat calısmak demek bir günde bir konu bitirmek demek :) biraz matematik zekası varsa rahat 30 35 lere cıkabilecegini düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @councill 42-43 mü naptın yav o biraz uçuk bi rakam, valla beni de zorluyor günde 5-6 saat zaten düzene sokamadım problemim o düzene sokamayınca verimli de olmuyor bişey anlamıyorum çalıştığımdan
    @dogukan aynen öyle günde 1 konu bazı türev integral gibi ağır konulara daha fazla zaman ayırmak gerekecek bu yüzden konuları tek seferde öğrenip geçmem lazım geriye dönüp tekrar etme şansım yok ancak pekiştirmek için soru çözebilirim

aslında kötü gelen ygsden sonra çalıp çalışmamakta kararsızdım şuana kadar hep bekledim düşündüm yarında kayıtın son günü ne yapacağıma daha kolay karar verebilmek için konuyu açtım sizinde yazdıklarınız moral oldu sağolun
    sonuç olarak one shot one opportunity 1,5 ay kaldı ve günde 5-6 saatimi derse verip, ne olacağını görmem lazım eğer hiç çalışmazsam ve sınava girmezsem bu sefer içimde hep bi pişmanlık olarak kalacak

• gir sınava. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasabian222

merhaba gençler şimdi durumumu şöyle özet geçeyim
    mat 1 den %80 oranında bilgim var ve mat 2 im olasılık permütasyon kombinasyon ve birazda trigonometri dışında yok
    kalan 1,5 ayımı mat1 eksiklerimi tamamlamak ve mat2 den gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum bi yandan da edebiyat çalışacam tabi ama edebiyatım iyi
    şimdi soruyorum günde 1 saat mat1 ve 1 saat edebiyattan kalan sürede 3-4 saat mat2 çalışarak 1,5 ayda kaç net yapabilirim ? geometri çözmemeyi düşünüyorum soru başına verdiği puan baya düşük o yüzden ona vereceğim enerjiyi mat2 ve diğer derslere kullanırım daha mantıklı

özet; mat2 den günde 3-4 saat çalışarak çıkarılabilecek maksimum net sayısı ?

30 u geçersin bence 3-4 saatlik çalışmayla

• 30 belki
  • 20-25

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30-35 arası bence yaparsın 35+ süpriz olur ama imkansız deil
  • 20Ustu banko

• 13 yapanda gördüm 28 yapanda ( 2013 lys )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krcssz -- 29 Nisan 2014; 9:38:43 >
  • Bence özel ders almalısın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.