Şimdi Ara

1.4tsi golf vs 1.4turbo yeni astra ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 70 - 75 k arası bütçe var bu ikisi arasında kaldım sizce hangisi ??
    Şuan 2007 astra h kasa 1.6 atmosferik kullanıyorum.

Golf 1.4tsi manual comfortline 72k
    astra 1.4t manual dynamic 74k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir35 -- 2 Nisan 2016; 21:33:23 >

• Dynamic daha dolu bi donanım ben olsam astra düşünürdüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım bakımından astra cok iyi golf standartları cok altta kaldı golf test sürüsüne cıktım bende astra h kullanıcısıyım konfor bakımından üst düzey dsg cok iyi ama arıza cıkarırmı bilmiyorum astra test edip öle karar vermek lazım bende a3 ve golf e bakıyorum ama yeni astra kafa karıştırıyor ...
  • Astra yeni kasa gencsen daha ideal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ikisini de test edin sonra karar verin

• Astra

• Golf yenilenmek üzereyken alınmaz. Bence acele yoksa yeni golf beklenip değerlendirme yapılmalı.
  • Astra daha yeni olduğu için tercih edilebilir. Golf artık çok tanıdık gelmeye başladı. Donanım olarak da Astra daha iyi olacaktır.

• O paraya 2. El temiz insignia alinir 0km olarak bu araclara yanasmayin 1 2yaşında olanlara yönelin

• astra hem yeni hem dolu

• emir35 kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam Golf 125 beygir Astra 150, üstelik Astra daha donanımlı?

Ben olsam Astra alırdım, 2014 Golf 7 1.4 sahibi olarak yeni Astra ları çok beğeniyorum.
  • Her türlü Astra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem donanım,hem güç,hemde güncellik açısından astra

• Tartışmasız astra.

• Astralarda turbo boşluğu yok. 900 devirde bile araba gazı yiyor. Üstelik dynamic donanım için 70.000 TL fiyat alan arkadaşlar var.

TSI motorlarda en yüksek torku verdiği 1400 devre kadarki titreme astrada yoktur.

Ayrıca üçkağıtçı bir firmanın arabasının herhangi bir yerinde bir üçkağıtçılık, hile-hurda yapma riski bulunmaktadır. Opel'in tarihinde henüz böyle bir durum belgelendirilmemiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 3 Nisan 2016; 15:38:34 >
  • Astra her kasasinda golften daha yakisikli olmustur,j kasadaki agurlik problemi de cozuldu k kasada yani performans olarak cok cok iyilestirildi. Hatta youtube'da bir video vardi,manuel 1.4 astra k ile dsg 1.4 golf 0'dan kalkiyor 200km'lere kadar. Yuzde 5 falan daha yavas kaliyor astra(manuel olmasina dikkat). Ayni fiyat seviyelerinde astra>golf>leon derim.
    Edit: videoyu buldum,yuzde 5 bile degilmis fark. Kafa kafayalar :D
    http://youtu.be/iyBI15OddfE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talharo123 -- 3 Nisan 2016; 13:09:29 >
  • İkinci eli düşünürsen golf, düşünmüyorum uzun yıllar binerim diyorsan astra derim. Golf tü kaka demiş herkes ama 1.4 tsi'ın başarısı ortada, astra'yı da severim, k'yı kullanma fırsatım olmadı ama 1.4 t astra j'den umduğumu bulamadım ben, çok yakıyordu.
  • Golf olacaksa highline olmalı yoksa direk astra derim.

• Astra daha önde hem comfortline dan daha dolu hemde tasarım ve motor olarak daha iyi

• Tabiki astra

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.