Şimdi Ara

1.4 Turbo Astra J Kasa 2015 model lpg önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2015 model 1.4 T Astra J kasa aracım bulunmakta. Yakıt konusunda epey bir belimi bükmeye başladığı için LPG düşünmekteyim. Hangi marka taktırmam daha uygundur? Yetkili servisi aradım LANDIRENZO markayı taktıklarını söylediler. Bu konulara pek hakim değilim. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

• Merhaba hknlmh
    1.4 T Astra turbo & kompressör araçlar için Prins lpg sstemlerini tavsiye edebiliriz
    detaylı bilgi için info@cetinsayotogaz.com
  • selam

1.4 T astra için montaj resimleri mevcut sitede. piyasa işi değil gerçekten güzel bir montaj. en azından fikir verir.

https://www.onurkarabiyik.com/kopyasi-p-opel-astra-j
  • OnurKarabıyık O kullanıcısına yanıt
    enjektör hortumları biraz uzun olmuş sanki. daha kısa olsa tepki süreleri daha iyi olur görüşündeyim.
  • Landirenzo'yu tavsiye etmem. Koca Ankara'da 2 tane yetkili servisi var. İkisi de aynı firmaya ait zaten. Burunlarından kıl aldırmıyorlar, ustalık ve bilgi birikimi zaten yok. Parça fiyatları pahalı.

Hangisini taktırırsınız bir şey diyemem ama kendi tecrübelerimden Landirenzo önermiyorum.
  • SeytAn87 kullanıcısına yanıt
    enjektörler Keihin, 1 ohm elektrik direnci var. Hortum uzunluğu çok önemli değil, zaten çokta uzun değil. önemli olan enjektörler positive angle yani + açıda sabitlenmiş. yani 290000000 çevrim çalışacak. önemli olan doğru montaj tekniği. tabi iyilik güzellik görecelidir :) eleştiri her zaman iyidir. teşekkür ederim ilginize.
  • Mocan OTOGAZ'da BRC'ye karar kıldık ve taktırdık. Sağ olsunlar epey ilgilendiler. Her şey şuan için çok iyi. Ellerine sağlık ustaların.
  • kuzenim ankara opanda motor garantili landirenzo taktırmıstı memnun bir sorun yaşamadı %50 tasarruf yapıyor suan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.