Şimdi Ara

1.3 multijet le nekadar yakıyorsunuz 100kmde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben ortalama şehir için 4.7-5.2 arası şehir dışı 3.6 litre yakıyorum 90km sabit hızda 4. viteste

• Ben ortalama 5.0 litre gösteriyor şehir dışı 4.0 litre
  • arabayı biraz hor kullanıyorsunuz galiba ki ben kendimi öyle görüyordum sizinki dahada fazlaymış
  • Şirket aracı egea 1.3 kullandım 1 hafta genelde dikkatsiz ve gazlamalı, şehir içi çevreyolu karışık 7.5 litre yaktı
  • o araç albeaya göre ağır zaten bayağı albea 1100kg o 1400e yakın ondan olabilir
  • Bu konunun açılması iyi olmuş.Bu konu benim kanayan yaram Aracım 2008 1.3 mjet.albea 185000 km de ve şehir içi 6.5 - 7.0 lt arası tüketiyor. Kesinlikle sert kullanış yapmam. Enjektör ve turbo kontrolü yaptırdım sıkıntı yok. EGR Valfi ve emme manifoldunun kurum bağlayıp bağlamadığına baktırmak gibi bir niyetim var.(Herhangi bir arıza ışı yanmıyor.) Eğer onlarda temizse ne gibi bir sorun olabilir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aschilius -- 7 Şubat 2020; 14:18:27 >
  • kışın 6.5larda yakması normal şehir içi havanın soğukluğundan dolayı ama bence fazla benim araç taksi çıkması ve 5. vitesi yok ona rağmen bu şekilde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.