Şimdi Ara

1-15 Nisan 2010 Masaüstü Ekran Görüntü Yarışması ( Sonuçlar Hazır ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
0
Favori
12.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ifiles bende de hata verdi nasıl yaparsam yapayım. adam sürekli fixed fixed diyor ama külliyen yalan galiba yada biz beceremiyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 2 Nisan 2010; 21:05:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

evet ifiles bende de hata verdi nasıl yaparsam yapayım. adam sürekli fixed fixed diyor ama külliyen yaan galiba yada biz beceremiyoruz :)

iFiles Klasöründe bir .dll var, Rainmeter Klasörüne Kopyaladım bu kez Bozuk Görüntü Hatası Verdi. Yapamadım bir türlü

• @Furkan*
    Kullandığın programların linklerinin ve isimlerinin Font boyutunu 1 veya 2 yaparsan daha düzenli duracaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 3 Nisan 2010; 1:54:19 >
  • Ok düzelttim
  • Çok İddialı değilim ama belki bakarsınız 1 oy alırım

1-15 Nisan 2010 Masaüstü Ekran Görüntü Yarışması ( Sonuçlar Hazır )

İşletim Sistemi : Microsoft Windows XP SP3 x86

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 3 Nisan 2010; 12:02:23 >

• Sil yok ya bu bölümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 3 Nisan 2010; 12:01:58 >
  • Niye silicenmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Niye silicenmi ?

son attığım mesaj yanlış oldu silmek istedim buton yok
  • Evet bu aralar sorun var
  • bölümle ilgili bu konu yüzünden endişelerim ortaya çıkıyor, sanırım bir deneme aşamasındayız, süre bitince bakacaklar, beğenmezlerse kapatacaklar ... tabi bu benim fikrim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

bölümle ilgili bu konu yüzünden endişelerim ortaya çıkıyor, sanırım bir deneme aşamasındayız, süre bitince bakacaklar, beğenmezlerse kapatacaklar ... tabi bu benim fikrim...

nereye kapatacaklar ya bazı bölümler var haftalardır kimse uğramamış örnek verim dh video bölümü videolar ölü, bir yönetici bakıpta uğraşmamış bile o bölümler kapatılmadıysa bu bölüm hiç kapatılmaz, yine buranın tahminim günlük 200 den fazla şuan hiti vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 5 Nisan 2010; 10:24:27 >
  • Temalar GeçrekTen Çok Güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

bölümle ilgili bu konu yüzünden endişelerim ortaya çıkıyor, sanırım bir deneme aşamasındayız, süre bitince bakacaklar, beğenmezlerse kapatacaklar ... tabi bu benim fikrim...

Dediğin doğru olabilir.Ne sil butonu aktif, nede Anket ekliyebiliyoruz..Tek açıklaması bu olabilir sorunların..
  • Birazdan şikayetler bölümünde sorucam neden bunlar aktif değil diye
  • Sor bizde destek verelim :)
  • http://forum.donanimhaber.com/m_38889694/tm.htm

cevap bekliyorum şuan
  • Değişiklik Yaptım . Tema'yı Çok Sevdim.
  • Güzelmiş tema
  • hani daha katılan yok mu, öncekilerden herkes katıldı mı, katılmayan varsa pm atalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.