Şimdi Ara

1-15 Nisan 2010 Masaüstü Ekran Görüntü Yarışması ( Sonuçlar Hazır ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
0
Favori
12.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furkan*

Assasinate güzel çalışma anladığım kadarıyla eskilerdensin senide artık buralarda görmek isterz

Laylondon olarak tanıyan tanır beni , eskilerdenim doğru 6 ay öncesi ara verdim önümüzdeki haziran dönüyorum inşallah ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

@Assasinate
    Güzel çalışma..Yarışmaya dahil ediliceksiniz..

hadi bakalım :) olmadı bütün yarışmalara katılıcak kadar farklı desk var elimde :D:D:D

Tüm yarışmalara bekleriz.
  • quote:

quote:

quote:

@Assasinate
    Güzel çalışma..Yarışmaya dahil ediliceksiniz..

hadi bakalım :) olmadı bütün yarışmalara katılıcak kadar farklı desk var elimde :D:D:D

Tüm yarışmalara bekleriz.

Valla deviantart'ta veya burda ANA konuda bayaaaaaa bi desk atmışım deli gibi :) tek tek katılırım çok beğenilenlerle :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delta1

quote:

eski desklerle katılabiliyomuyz .... :)

ben ekledim :P . Katıl katıl eski hava gelsin ortama.

Şöyle bi baktım konulara bir teşekkür çok görülmüş laylondon'a, amma uğraştım sen şahitsin İNDEX hazırladım , Wallpaper'lar iconlar editledim isteğe göre , programların kullanım klavuzlarını yazdım istiyenlere skinler vs.. bi teşekkür çok görülmüş çok üzüldüm çok ..

Banada edilmedi :P

• quote:

quote:

quote:

eski desklerle katılabiliyomuyz .... :)

ben ekledim :P . Katıl katıl eski hava gelsin ortama.

son yaptığım deskhttp://lylndn.deviantart.com/art/12-08-09-Desk-133073982 xp'de yapmıştım şu üstteki bar için az ter dökmedim objectbar'ın program içindeki ek parçalarını yani bar uzunluğuydu iconlarıydı vs tek tek editleyip orjinalindeki japon adamla ingilizce konuşup :) zar zor anlaşıp :D yardım almıştım, resimde Murat abinin bi wallpaper paketine edit'ti 2.foto çok kötü olmuş bakın burdaki herşeyi upload edebilirm hepsi duruyo :) bar hariç o iş zor olur biraz :) haziranda sahalara dönücem bir macbook ile ;)

Objectbar ilk kullanıldığında çok karmaşık geliyor. Daha sonra el çabukluğuyla halletmeye başladım işlerimi.

• Bende en az 3 seneliğim bu konuda . Her ne kadar Tecnichs , 2smoke kadar emeğim geçmesede çok büyük emeklerimin geçtiğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathetic09 -- 5 Nisan 2010; 21:21:53 >
  • quote:

Bende en az 2-3 seneliğim bu konuda . Her ne kadar Tecnichs , 2smoke kadar emeğim geçmesede çok büyük emeklerimin geçtiğini düşünüyorum.

çok konuşma :)
  • quote:

quote:

Bende en az 2-3 seneliğim bu konuda . Her ne kadar Tecnichs , 2smoke kadar emeğim geçmesede çok büyük emeklerimin geçtiğini düşünüyorum.

Hadi ordan.
    XBOX dünyana dön mike.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathetic09 -- 5 Nisan 2010; 21:22:54 >
  • quote:

quote:

quote:

Hadi ordan.
    XBOX dünyana dön mike.

haziranda dönüyorum beni bekleyin :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi ordan.
    XBOX dünyana dön mike.

haziranda dönüyorum beni bekleyin :)

Ben beklemedeyim..

• Anket açılmış
  • Yarışmanın oylama şekli anket şeklinde olacak..Admin'ler Anket ekle seçeneğini aktifleştirmişler.Ama yine aynı şekilde beğendiğiniz çalışmanın hangi bölümlerini beğendiğinizi belirtmek zorundasınız..Aksi taktirde fazlalık oylar geçersiz sayılcaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 6 Nisan 2010; 9:41:09 >
  • Temayı değiştirdim
  • quote:

Temayı değiştirdim

Sade ve şık olmuş..
    Bu arada daha çok katılım bekliyoruz..
  • Teşekkürler
  • katılım herzamanki gibi yetersiz ve az ... bende çok uğraştım güzel mi yarışma olsun diye ozamandanda az sayıda katılan var ... katılanların 2si yeni çalışmayla değil ztn bi 10-15 desk olsa 100 katılan olsa süper olurda ....
  • Zaten tema bölümüne 15-20 kişi anca uğruyor onlarında 3-5 tanesi katılıyor :(
  • quote:

Zaten tema bölümüne 15-20 kişi anca uğruyor onlarında 3-5 tanesi katılıyor :(

Neler yaptık neler ... ne projeler ... Sadece bu konu için SİTE bile açtı abilerimiz ... ama bikaçkendini bilmezin gereksizlikleriyle bıktırdılar adamı site işinden ... bende bana olan güveni boşa çıkardım galiba ama keşke hemen vazgeçmeselerdi .. neyse şimdi yeni bi oluşuma girilmiş negüzel ...
  • Şu rainmeter harika bir program gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.