Şimdi Ara

02.06.2009 Bakım / İmage Kod kaldırıldı. / Restart değişti. / Türkçe uygunsuz kelimeler kaldırıldı. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
4.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Arkadaşlar muhammed derken tam yazarsanız daha iyi olur. Hz. Muhammed (S.A.V) ufak bir ayrıntı gibi gözükür ama aslında çok büyüktür. Efendimizin adı geçtiği yerlerde içinizden S.A.V diyin. Bununla ilgili hadis var . . .

- Bu keslimeleri yasaklamaları güzel olmuş bence. kendini bilmez veletin biri geliyor Allah'a Kuran'a Kitaba küfür ediyordu . . .

• ............ARkadaşlar Size Bildiğim bir şeyi anlatıcam İmage Cod Kalktığı İçin arda arda tıklayınca charlar gözükmüyor bir kez tıklıcan beklicen 2 sn sonra birdaha tıkla yani böle yapınca charlar gözüküyor Ama 1 sn de 4-5 kez tıklarsan cabuk giriyor ama charlar gözükmüyor.........
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet334

............ARkadaşlar Size Bildiğim bir şeyi anlatıcam İmage Cod Kalktığı İçin arda arda tıklayınca charlar gözükmüyor bir kez tıklıcan beklicen 2 sn sonra birdaha tıkla yani böle yapınca charlar gözüküyor Ama 1 sn de 4-5 kez tıklarsan cabuk giriyor ama charlar gözükmüyor.........

mantıklı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpRiTe17

Have You ''''GOT'''' Bile Yazamıyorm

• quote:

Orjinalden alıntı: mC_ReTurNs*

http://forum.donanimhaber.com/m_32063563/mpage_1/key_//tm.htm#32063739

Beyler Yardım Etseniz

Yardım Edeblcek oLan Varsa Makbule Geçer
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet334

............ARkadaşlar Size Bildiğim bir şeyi anlatıcam İmage Cod Kalktığı İçin arda arda tıklayınca charlar gözükmüyor bir kez tıklıcan beklicen 2 sn sonra birdaha tıkla yani böle yapınca charlar gözüküyor Ama 1 sn de 4-5 kez tıklarsan cabuk giriyor ama charlar gözükmüyor.........

Evet.Arkadaşın dediği doğru.Enterın üstüne meyve suyunu kabını koydum girdi ama girdiğimde characterim açılmadı

• quote:

Orjinalden alıntı: Seytan Kobra

Eskiyi hatırlattı.İmage code gelince hızlı yazmaya çalışırdık...

Evet enter a spamlardık paso trafik trafik.. 15 dakkalık uraştan sonra image code geldiğinde %80 ihtimalle girerdin . TAbi hızlı yazmak kaydıyla
    :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lurtz

quote:

Yuppiiiii ÇAvuş Oldm

boş yorumlar . . .

Boş Yorum ise Bakma O zman
  • quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

quote:

Yuppiiiii ÇAvuş Oldm

tokatla o zaman

• ah birde intro değişse sıkıldım istanbul semalrında uçmaktan eski intro daha güzeldi server listesi falan inşallah bunlarıda düzeltirler..
  • Yahu, restart attığımda denk geldiğinde char ekranına dönüyor, denk geldiğinde oyun kapanıyor. Her zaman char seçme ekranı gelmiyor mu? Sizde de öyle mi...?
  • quote:

Orjinalden alıntı: WizzY_WizarD

Yahu, restart attığımda denk geldiğinde char ekranına dönüyor, denk geldiğinde oyun kapanıyor. Her zaman char seçme ekranı gelmiyor mu? Sizde de öyle mi...?

Restart artık böyle sorun yok oyuna devam
  • Restartın değiştiğini biliyorum. Benim demek istediğim, restart atınca direk char seçme ekranına gitmesi gerekmiyor muydu? Ben restart atınca oyun kapanıyor...
  • eskiden de böyleydi hiç restart denemedim fakat eskiden restart atınca account un içine dönerdi fakat server doluysa dc verirdi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: effsane_61

BENCE OTOLOGİN SİSTEMİNİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN BİŞİLER YAPTILAR AMA BAKALIM...

İNŞ OTOLOGİN KALKAR....BİZİM GİBİ ONLİNE OYUNCULARI SERVERA RAHAT GİRER...

hayal görme git ecsro ya bak bakalım image code olmayınca ne oluyormuş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL

Daha güzel olucak,auto login de daha kolay olucak.Ama şu Türkçe nin uygunsuz kullanımını merak ettim ne gibi bi değişiklik yapıcaklar.

Oyuna girince ilk yazıcağımız şey belli if]

• İmage cod kaldırımı güzel olmuş...
    Türkçe karakterlerin değişmesi bi anlam ifade etmiyor bence...
    En güzeliyse restart çekilince bir daha oyuna girmeye çalışmamamız
  • codun kalkması berbat oldu sürekli hata verior ayar oldum giremedim 2 saattir :S
  • Oyunun içine ettiler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.