Şimdi Ara

0 DAN LYS/YGS HAZIRLANMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben aksam lisesinde okuyorum busene son senem 3 senedir sabah calısıp aksam okula gittigim icin ve pek ders dinlemedigim icin hic birsey bilmiyorum sayılır tarih bilgim fena degildir herneyse baslikta goruldugu gibi busene isten ayrılacagım ve öss calısacagım bana onere bileceginiz dershane ve bana yardımcı olabilcek dergiler , setler (konu anlatımlı ) bana onerebilirmisiniz. Cok fena stres yaptım :D

Not:Yapamazsın demeyin aksam lisesine giden arkadasım 3 senedir sadece ssınava girip cıktıgı halde son sene 0 dan baslayıp kazandı :D

Yardımcı olan arkadaslara şimdiden tesekkurler

Buarada TM ögrencisiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xKyubi -- 11 Ağustos 2011; 14:16:52 >

• Birazdan bir akıllı gelip.Oss degisti ygs lys oldu diyecek.Hazır ol :D
  • Bende oyle dusundum :D hemen degistim baslıgı
  • usta bende 0 dan başlicam benimde son senem şöyle full bi görsel eğitim seti varsa paylaşırsanız çok iyi olur vallah :)
  • illa gorsel olmakta zorunda degil kitapta olabilir dershaneye gidicem baska turlu toplayamam 3 seneyi :D
  • doğru aslında görsel şart değil konu anlatımlı pdf formatında kitap da olabilir ben bi tane buldum indirdim 9. sınıf güvender in fizik kitabı :D
  • yapamazsın diye bir şey yok elbette iyi kötü bir şey yaparsın kaynak olarak tavsiyem güvender yayınları gayet uygundur onun dışında fem yayınlarını da tavsiye ederim
    bu arada hangi bölümü düşünüyorsun onuda belirtirsen iyi olur
  • pc başında ders çalışabiliyorsanız :http://www.ekolhoca.com/ işe yarar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaoin.8

yapamazsın diye bir şey yok elbette iyi kötü bir şey yaparsın kaynak olarak tavsiyem güvender yayınları gayet uygundur onun dışında fem yayınlarını da tavsiye ederim
    bu arada hangi bölümü düşünüyorsun onuda belirtirsen iyi olur

Lojistik suan icin hedefim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.