Şimdi Ara

0'dan başlayıp DERECE yapanlar..

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
116
Cevap
23
Favori
11.285
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> 0'dan başlayıp DERECE yapanlar..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    897 Mesaj

Aynen cok doğru konuştun helal olsun hocam. İşte calışmaya başladık 2 haftadır temelden başladıgım için ilerliyorz bakalm dershane acılana kadar mat ygs ve kımya bide türkçe dilbilgisi felan bitirmek hedefim yani şu 1. 1.5 ay içinde felan en azında belli bir seviye ye geleym snra dershanedeki dersler ile felan hep tekrar olur hemde lys başlarım artık.
    |
    |
    Shadow` kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CANON EOS 600D KULLANICISI
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj
    up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mynameisferit -- 19 Ağustos 2014; 13:58:29 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj
    ps
    |
    |
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj
    Çalışmalara devam bakalm Allah kerim.

• Yarbay
    4502 Mesaj
    Kardeşim,bazı şeylerden ödün vermek gerekir başarı için.

1 sene eğer imkansız ise,sen de 2 sene çalış,nasıl fikir ?
    Mutluluğun bittiği yerde, Dibe çeken hayaller ile sarıldım kendime. Göz yaşlarımın içinde debelenen hüzünlerim ile beraber, Her şeyin yazılıp çizildiği bir dünyadan,edebi yaratıcılığımı ortaya çıkaracak bir dünyaya doğru... Hiç kimse hiç bir şeyi değiştiremez,çok geç. Hüzünlerimin içinde kendimi kaybettim. Ruhumda,Tepeden tırnağa yara....Oturdu kara kara. Çocukluk hayallerim,ölmekte olan bir gencin içinde çürümeye hapsoldu.
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj

hocam ör: 100 kişiye sordum ve yapılmayacak bişe değil dediler ve insan gercekten calısırsa yapar ben bunu anladım su 2 aylık calışma zamanımda özellikle matda.Devam ediyorz bakalm Allah büyük
    |
    |
    oksygen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    31 Mesaj
    Ben de düz lise mezunuyum Bu sene girdim mf 4 siralama 3k geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcoerg -- 18 Eylül 2014; 1:43:15 >
    |
    |
    Ek: Meslek lisesi - düz lise olmaları daha uygun olacaktır 0 tabirine. Yada kötü bir anadolu lisesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coderspero -- 22 Haziran 2015; 17:52:27 >
    |
    |

Dostum sonucun ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mynameisferit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Nedir son durum ne yaptin ?

|
    |

|
    |

Fırat üni. Mekatronik okuyormuş arkadaş

|
    |
    lnsurgent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Darth Nihilus, Güç hassasiyeti olanların güçlerini emerek açlığını bastırır ve ancak bu şekilde hayatta kalırdı. Sadece insanların değil, Güç hassasiyeti olan gezegenlerin de enerjilerini emdiği, ve gezegenleri yok ettiği bilinmektedir.
  • Yarbay
    2831 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nihilus Reyiz

Fırat üni. Mekatronik okuyormuş arkadaş

03910522 Mekatronik Mühendisliği 75 17 MF-4 239.000 284,59959

300 almış gibi iyi ya
    |
    |

Orijinalden alıntı: loftyrant

Tamamen sıfırdan başladım. Yabancı dil mezunuydum. Liseden mezun olalı 3-4 yıl oldu. Ücgenin iç açıları toplamını 360 karekök 25'i 625 sanarak dershaneye yazıldım. Edebiyattan tek bildiğim şey çalıkuşu romanıydı onu da okuduğum için. İnanılmaz ders çalıştım benden daha çok çalışanı görmedim dershanede. Sonuç tm-2 53 bin. Aslına bakarsanız sınavların hepsine stres yüzünden hiç uyumayarak girdim ve edebiyatta bile süreyi yetiştiremedim. Yoksa dershane netlerim 15-20 bini getiriyordu bana.
    Tekrar hazırlanmayacağım.
    Sağlık olsun cidden bunu samimi olarak söylüyorum sağlığımı bozdum çünkü. Ortalama 10 saat hiç bir günü boş bırakmadan bir defa bile dışarı çıkmadan çalışarak geçirdim seneyi. Sadece haftasonları çalıştığım için işe gittim. Eve geldim yine çalıştım.

Hazırlananlara söylemek istediğim : Benim azıcık da olsa temelim olsaydı, en azından tm bölümü okusaydım ve sınavdan önce stres yapmasaydım
    Ben bu sene ilk bine girmiştim. Siz de yapabilirsiniz yeter ki azimli olun ve sınav öncesi kafanıza hiç bir şeyi takmamayı öğrenin. Uykunuzu alın.
    Ara sıra da gezin. Benim gibi moron gibi yaşamayın.

Bir başarı hikayesinin devamı...

53 bin sıralamam ile mecburen bir vakıf üniversitesinin hukuk bölümüne kaydoldum.

Hedeflerimden, hayallerimden vazgeçmedim. Vazgeçemedim...
    Ne mi yaptım?

İlk yılı adaptasyon sorunu nedeniyle biraz gevşek olmak üzere 2 yıllık sıkı bir çalışma ile 2016 yılında dereceye girip yüksek bir ortalama yaparak yatay geçiş başvurularında afyon, sakarya, ktü, 19 mayıs ve kırıkkale üniversitelerini kazandım.

Şimdi ise kırıkkale üniversitesi hukuk bölümü son sınıf öğrencisiyim. O 53 bindeki sıralamam da doğal olarak 24 bin olmuş oldu.
    Ancak tüm bunları yaparken bu sefer sosyal hayatımı sıfırlamadım! Kız arkadaşım da oldu, gezip eğlendim de. Fakat düzenli çalışmayı hiçbir zaman ihmal etmedim, hayatımı planlı yaşamayı öğrendim.

Hayallerinizden vazgeçmeyin ama bu uğurda hayatınızın en güzel yıllarını da heba etmeyin. Önemli olan sadece hedefe ulaşmak değil, ona bir şekilde ulaşırsınız. Önemli olan bütün bu süreçten keyif de alabilmek! İşte bunu yapabildiğiniz sürece hayatınızın sonuna kadar elinizi attığınız her alanda başarılı bir insan olursunuz.

Hoşçakalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loftyrant -- 6 Ocak 2018; 4:33:56 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.