Şimdi Ara

0'dan başlayıp DERECE yapanlar.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
23
Favori
16.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turnedar

quote:

Orijinalden alıntı: kemo0o

İmkansız hele mfden daha da imkansiz

Mf örneği ilk yıl 50k ikinci yıl 1 k. Foto bulursam atarım face e koymuştu ama kaldırdı galiba arkadaş.

Sifir noktasi 50k mi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.sınıftayken düz geçtim 2 tane 2 vardı karnede.
    10.sınıftayken matematik ve fizik 0 geldi.2,56 ortalamayla zar zor sınıfı geçtim.
    11.sınıfayken matematik 3,fizik 2 geldi.sınıfı 3,06 ortalamayla geçtim.
    12.sınıftayken matematik 4 fizik 4 geldi 4,02 ortalamayla geçtim.

sonra ygs de 243,lys mf-4'de de 235 yaptım.

12.sınıf'ın ilk dönem yazılıları hariç hayatımda hiç kitap açmadım (ygs için ilk zamanlar az buçuk çalıştım sonra ocak gibi bıraktım çalışmayı.)

Şimdi mezuna kalıcam ve seneye lys sonuçları gelince görücez bakalım yapılıyor muymuş yapılamıyormuymuş.
  • quote:

quote:

quote:

Mf örneği ilk yıl 50k ikinci yıl 1 k. Foto bulursam atarım face e koymuştu ama kaldırdı galiba arkadaş.

Evet.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet.

50k+ olanlar eksilerden mi başlıyor

• Sınav stresini kafanızdan atın, olacağı varsa da olmuyor. Verdiğiniz bütün emekler 10 dakika paniklemenizle sıfırlanıyor ve sınavdan sonra kafanızı duvarlara vuruyorsunuz.
  • takamoto T kullanıcısına yanıt
    aynen kardesm İnşaallah başaracağiz.
  • xnhy X kullanıcısına yanıt
    anladım kardesm aynen dediğin gibi Adam akıllı çalışmam lazım dershaneyede yazıldım konu eksiklerimin cogunu veya bir kısmını bu yaz halledeceğim dershane açıldıgı zaman da eksik ygs konuları + LYS sıfırdan başlıyacam
  • temennimiz öyle isterm ki herkes gönlünün istediği üni. gitsin başarsın.
  • Bende arkadaslarin durumundayim 0 dan baslayip hedef 50-60k ancak tek istedigim bize kitap onerirseniz seviniriz deneyimli arkadaslar ne tur kitaplara calisalim alanim TM

• mynameisferit kullanıcısına yanıt
    Insallah.

• up
  • up
  • up
  • güncel
  • up
  • 50.000 girilebilecek bir sıralama sıfırdan fakat onun için dahi sıkı çalışman gerekir 10.000 20.000 leri söylemiyorum diye.burada kimseyi kandırmayın arkadaşlar temeli olmayan adam istediği gibi kassın bütün konuları yetiştiremez temeli olan abilerin ablaların elide armut toplamıyor o sırada ve bu insanlar sadece temelleri olduğundan yetiştirebiliyor zaten tüm konuları.diğerleri anlamaya çalışırken onlar o konu hakkında soru çözmeye ustalaşmaya başlıyorlar.sana gelelim kardeşim bence 50k'yı yaparsın fakat şunu bil ki arkadaşların iddia ettiği kadar kolay olmayacak o da ve sana tavsiyem önceliği türkçeden ziyade matematik ve fenden temele sahip olmaya ver.sıralamayı orada yükselteceksin ve bir mf öğrencisisin.ben mesela iyi bir temele sahip olduğuma inanırım hatalarım olduysada düzenli çalıştım ve anca 19.872. oldum. Nerede ilk 1000 e girmek.benim tanıdığım bir kız vardı atatürk fenden çok zeki kızdı düzenli çalışırdı ve temelide vardı dün öğrendim 1103. olmuş bu kız ilk 1000e giremezse kimsenin ümidine kırmak istemem ama temeli olmayan bir adam biraz zor girer.Bende finaldeydim bu arada ve 2. sınıftaydım ama oraya 4. sınıftan yükseldim ayrıca aralarında o kadar muamele farkı olduğuna inanmıyorum hangi sınıftan başladığın o kadar önemli değil sana tek tavsiyem sınıf çıkmaya bak çünkü sınıf çıktıkça hocaların kalitesinin arttığı yadsınamaz bir gerçek en azından ümraniye şubesi :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• anladım kardes..

başka yorumu olan varmı arkadaşlar ?
  • unutma büyük zaferler inançla kazanılır. şimdi o kalemi al ve test kitaplarına saldır
  • Tavuklumakarna T kullanıcısına yanıt
    aynen öyle kardeşm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.