Şimdi Ara

0.75 miyop sürekli gözlük takmalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
21.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gözlerde 0.75 miyop çıktı, gözlük aldım. 3 gündür sürekli dışarıda oldupum için takıyorum. Taksam bir dert takmasam bir dert. Taksam gözümü daha beter eder, tembelliğe iter diye korkuyorum. Takmasam miyop daha da ilerler diye korkuyorum. Gözlük mübarek normal bir insan gözünden dahaa net gösteriyor, 1080p gibi renkler daha canlı, full hd

Şimdi ben bunu hangi düzende kullanmalıyım? Gercekten bilgisi olanlar gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takınca daha hızlı ilerliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim gözlerim 5 numera takmadan olmuyor ama 0.75 için aralıklı takabilirsin ya da takmayada bilirisin.

Ama gözlük takınca her türlü daha net gözükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIKE A BOSS

Takınca daha hızlı ilerliyor.

5 senedir ilerlemiyor.
  • benim 17 yaşından sonra gözüm bozuldu 1.25 dediler hiç iplemedim takmıyorum. ehliyeti bile takmadan aldım bir kaç harfi bilemedim genede gözü sağlam rapor verdiler.
  • Benim 0.75 miyop astigmat hiç takmıyorum , gayette alıştım böyle görmeye , gözlüğü takınca midem bulanıyor başım dönüyor sevmiyorum.
  • Nasil rahatsan oyle yap. Araba kullanırken veya derste takarsin ya da pc de ugrasirken normal zamanda takmazsin. Bnm de 0.75 miyop ve astigmat var takmayinca basim donuyor midem bulaniyor mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayleid

quote:

5 senedir ilerlemiyor.

Bir arkadaşımla gözler yakındı ben taktim o takmadi. Ben su an gözlüğe bagimliyim o ise gozluksuz yaşayabilir. Tabi genetik etkenler giriyor işin içine hatta stres, gözü aşırı yorma gibi şeyler de etkili ama ben cevremde bunu gördüm.

• Yorulmaya başlarken tak bence sadece.
  • quote:

quote:

quote:

5 senedir ilerlemiyor.

Bir arkadaşımla gözler yakındı ben taktim o takmadi. Ben su an gözlüğe bagimliyim o ise gozluksuz yaşayabilir. Tabi genetik etkenler giriyor işin içine hatta stres, gözü aşırı yorma gibi şeyler de etkili ama ben cevremde bunu gördüm.

Değişiyor hocam işte :) Kesin bir şey denilmez, doktora gittim, 1.75 ile 1.80'lik gözlükleri taktı bana. Ben de dedim 1.75'de daha iyi görüyorum, adam dedi yook sen 1.80'de daha iyi görüyon :D

İyi ki değiştirmemişim 1.75 takıyom 5 senedir

• quote:

quote:

quote:

quote:

5 senedir ilerlemiyor.

Değişiyor hocam işte :) Kesin bir şey denilmez, doktora gittim, 1.75 ile 1.80'lik gözlükleri taktı bana. Ben de dedim 1.75'de daha iyi görüyorum, adam dedi yook sen 1.80'de daha iyi görüyon :D

İyi ki değiştirmemişim 1.75 takıyom 5 senedir

Maşallah diyelim hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.