Şimdi Ara

0-2 Yaş Bebek Uçak Bileti Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Saraybosna'ya Pegasus'tan uçak bilet aldık. Ailecek gidip geleceğiz. Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Dönüş uçuşumuzu yapacağımız gün çocuğumun ikinci yaş günü oluyor. Uçak biletini de alırken çocuğumun doğum tarihini bir gün geç yazdım 0-2 yaş indiriminden yararlanmak için. Sizce sıkıntı olur mu?

• Olmaz.
  • him6666 H kullanıcısına yanıt
    bizim türkiyede yaptığımız uygulamayı size anlatayım.

Kontuarda gelen yolcuların özellikle de küçük çocukların, yani yaşı 2-3 arasında olanların özellikle doğum tarihlerini kontrol ediyoruz sonrasında check-in yapıyoruz.Yolcu online check-in yaptıysa yada kontuarda bir hata yapıldıysa boarding sırasında da bu kontrolü yapıyoruz.
  • vvassabi kullanıcısına yanıt
    yeni bir başlık açmak istemedim.

kızımız 22 aylık ve annesi ile birlikte uluslar arası 2 ülke seyahat edecek. seyahat toplam süresi 2 ay.

şimdi bilet almak istediğimde çocuğumun gerçek doğum bilgilerini yazıyorum ve henüz 24 aylık olmadı. gidiş tarihlerinde hiç bir sıkıntı yok. ancak dönüşünde 24 aylık olmuş olacak. yani 2 yaşına girecek. bu durumda, kızımızı 1 yaşında mı beyan etmeliyim? yoksa 2 yaşında mı? 1500 dolar fark ediyor bilet başına. ciddi bir rakam. Bunu nasıl öğrenebilirim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.