Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,kupon kişiye özel mi yoksa genel bir kampanya mı ? ben göremedim
  • Arkadaşlar hepinize iyi günler. Kullanan arkadaşlara soruyorum özellikle elimde xiaomi redmi note 8 var düz olan pro değil redmi note 8 den realme 5 proya geçmeye değer mi sizce ne dersiniz?
  • Bende de 200TL Realme 5 Pro özel kuponu, sevgili3 kuponu ile birleşti. Tabii almadım. Sepete ekleyip iptal ediyorum. Öyle bir manyaklık :)

@senkron73, realme 5 pro telefonuna özel 200 tl indirim kuponu var. pek çok hesaba tanımlandı ama sadece cepekspressin sattığı 5 pro'larda oluyor. 1839'a satan başka bir mağaza var onun telefonunda işlemiyor kupon. sanıyorum telefona girip bakan, arama geçmişinde olan bazı hesaplara yüklediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMark

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sensör sorunu yaşamıyorum hocam belki de solak olduğumdandır telefon sol kulağımda hiç ekran açılma vb sorun yaşamadım note 8 de sorun yaşamadım hiç bir konuda memnunum aslında kamera ve işlemci açısından düşünmüştüm de değmez diyorsanız hiç macera aramayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMark

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Oyun oynamıyorum zaten hiç genel kullanım face twitter instagram haberler bankacılık donanimhaber vs gibi standart kullanım ve lazim olduğunda foto. O yüzden geçmem mantıksız ve boşuna masraf olacak sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda VoLTE ve VoWifi çalışıyor mu ?

• Hocam Realme Türkiye müşteri hizmetleriylr bir görüşme sağladım.VoLTE desteğinin bölgede çalışmadığını söylediler operatörlere eklenmesi konusunda da bir çalışmaları yokmuş. Aslında bu konuyla firmanın ilgilenmesi gerekir telefonu satmayla bitmiyor iş hoşuma gitmedi bu durum. Radyo uygulamasıda Mart ayında yayınlanacak bir güncellemeyle gelecekmiş.

• Bugün telefona Nano cam taktırdım.Samsung a20 modeli tam olarak oturdu.Yararlanmak isteyen olursa diye buraya bırakıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Bu Realme 5 Pro oyun ve Youtube performansı nasıldır. Pubg gibi güncel oyunları oynatırmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 14 Şubat 2020; 1:39:37 >
  • Oğlan istiyor bu telefonu işini görürmü diye merak ettim. Kamerası iyimiş onu okudum ama oyun ve video durumunu merak ettim. Bizimki foto çeker Youtube video izler birde Pubg oynuyormuş. Oyun performansı iyiyse Pubg de oynatır heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 14 Şubat 2020; 1:40:25 >
  • Ok. İlgine tşk.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.