Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Öyle maalesef çentiğe telefon yapmış adamlar
    Herhangibi kronik sıkıntı oldumu? Şuana kadar bi sorun yaşamadınız sanırım? Eski pixellerde çok sorunlar vardı özellikle ekranda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hiçbir sıkıntı yaşamadım , eğer Oneplus 7 istediğim özelliklerde gelirse 7 alırım gelmezse seneye bu zamanlarda pixel 4 e geçerim. Kısa bir Mi9 tecrübem oldu ve bir daha asla Xiaomi üst seviye cihaz almamaya karar verdim , videoda ses diye birşey yok , bluetooth müzik son seviyede zor duyuyorum , kamera içler acısı nasıl böyle rezalet bir kameraya dxomarkda o puanı vermişler anlamadım , telefon düşük ışık veya ev ortamında resim kalitesi Note 4 den kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 7 Mayıs 2019; 17:13:46 >
  • quote:

Yok hocam hiçbir sıkıntı yaşamadım , eğer Oneplus 7 istediğim özelliklerde gelirse 7 alırım gelmezse seneye bu zamanlarda pixel 4 e geçerim. Kısa bir Mi9 tecrübem oldu ve bir daha asla Xiaomi üst seviye cihaz almamaya karar verdim , videoda ses diye birşey yok , bluetooth müzik son seviyede zor duyuyorum , kamera içler acısı nasıl böyle rezalet bir kameraya dxomarkda o puanı vermişler anlamadım , telefon düşük ışık veya ev ortamında resim kalitesi Note 4 den kötü.
    Pixel in kamerası daimi daha iyi olur diye düşünüyorum.OnePlus 1 tık gerisinden takip ediyor.Pixel 2 xl nin kamerası bile halen kıyaslanıyor çoğu üst modellerle ve hala çok başarılı :)

• Düz versiyon 7 nin tahmini fiyatı 3500 TL ye denk geliyor , satıcılarda 4000 civarı olacak muhtemelen 8-128 de 4200-4300 civarında olur diye düşünüyorum bakalım imei repair cıkacak mı.

Düz 7 için oldukca yüksek bir rakam ve 6t den cok fazla fark göremedim 6t sıfırı şu an 3349.

7 tip olarak 6t ile tamamen aynı neredeyse , fark olarak arka kamera , pil ve stereo ses çipi olabilir.

Dolar cok yükseldi yine ,Pixel 3 den memnun değilim cok boş cihaz kamera haricinde hiçbirsey yok telefonda , 6t mi özlüyorum ama dolar , çıkış fiyatları , imei vb nedenler ile şimdilik beklemedeyim 7 cıkacakken gidip de 6T alınmaz şimdi.
  • Sizce 7 çıkınca 6T sıfır satılır mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • satilir neden satilmasin.
  • Lansman bu akşammı? konu cansız, hareketlensin biraz.
  • marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Akşam 18.00 da hocam , bende bekliyorum emektar ekranı kırık Huawei G8 kullanıyorum , en cok merak ettiğim imei repair olacak mı bu cihaza ? Pasaport kayıt 615 tl ve her an 1000 tl olabilir.

Cihaz 17 mayısda Amerikada satısa cıkacak T-mobile ile , muhtemelen aynı zamanlarda çindede satışa çıkar , türkiyedeki satıcılara gelmesi haziran başını bulabilir , bir tane facebookdan 1 2 cihaz aldıgım satıcım var ona söyledim getir biran önce diye

Ben normal 7 versiyonunu düşünüyorum cunku yüz tanıma cok severek kullandıgım bir özellik , Pro da her seferinde kamera açılacak yüz tanıma yapacak vs birde garantisiz cihaz bozulursa ugrasmaya gerek yok hem 7 Nin fiyatı cok daha uygun olacak.
  • Cidden büyük sabırsızlıkla bekliyorum. Bütçeyi bir kenara koydum dediğiniz gibi imei repair olayı varsa ki 6T modelini örnekle olacağını düşünüyorum 7 pro alacağım. İnceleme videoları da düşer nasılsa.
  • Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende kenara koydum beklemedeyim.

6t nin bataryası inanılmaz güzeldi ilk defa bir telefonda aktif kullanımla 8 saat ekran süresi almıştım , şimdi daha iyi bir işlemci aynı ekran çözünürlüğü ve daha yüksek batarya ile efsane olacaktır.

En cok istediğim olay Normal 7 versiyonunda Stereo ses ve Ois desteği ,Özellikle Ois olmazsa Pro modeline yönelmek zorunda kalacağım bende.
  • quote:

Akşam 18.00 da hocam , bende bekliyorum emektar ekranı kırık Huawei G8 kullanıyorum , en cok merak ettiğim imei repair olacak mı bu cihaza ? Pasaport kayıt 615 tl ve her an 1000 tl olabilir.

Cihaz 17 mayısda Amerikada satısa cıkacak T-mobile ile , muhtemelen aynı zamanlarda çindede satışa çıkar , türkiyedeki satıcılara gelmesi haziran başını bulabilir , bir tane facebookdan 1 2 cihaz aldıgım satıcım var ona söyledim getir biran önce diye

Ben normal 7 versiyonunu düşünüyorum cunku yüz tanıma cok severek kullandıgım bir özellik , Pro da her seferinde kamera açılacak yüz tanıma yapacak vs birde garantisiz cihaz bozulursa ugrasmaya gerek yok hem 7 Nin fiyatı cok daha uygun olacak.
    imei repair olur herhalde çünkü tahminimce bilincli bir acık bırakıyorlar misal sd845 işlemci kullanan cogu cihz hala imei repair olmazken oneplus t cıktıgı gibi omuştu eger olmassa işimiz var 1000 tl görürse kayıt hiçbir espirisi kalmaz oneplus için

• Canlı yayın linkini de paylaşalım.
  • Xiaomi Mi 9 alacakken OnePlus lansmanı görünce askıya almıştım şimdilik telefon değişimini. Ben de OnePlus 7 gördükten sonra karar vereceğim. tek canımı sıkan (kesin bilgi olmamasına rağmen) kablosuz şarj olmaması
  • badbora kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 gün dayanabildim Mi9 çöpüne , aman diyeyim telefona yüksek para vereceksen amiral modellerde xiaomi tercih etme , orta seviyede süper fiyat performans cihazları olmasına rağmen amiral cihazları cok kötü.

Bluetooth kulaklık ses yükseliği inanılmaz az.
    Videoda ses performansı bildiğin komik ,duyulmuyor yani
    Kamerasında Ois olmaması sebebiyle düşük ışık fotograf kalitesi cok kötü , gcamde kurtarmıyor.
    Menu tusu yerine kullanılan el hareketlerinde bug var , takılıyor.
    Mono hoparlörü kötü.
    Bataryası 1 günü zar zor cıkarıyor.

Bunlar sadece 2 günlük kullanımımda gördüklerim , 3.günü beklemeden sattım kurtuldum.

• Fiyatı nasıl olur tahminen?

• Adamlar yapmış cidden Pro'yu,
    Dolby Atmos Stereo hoparlör, 4000mah, UFS 3.0

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

https://www.dxomark.com/oneplus-7-pro-camera-review/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badbora -- 14 Mayıs 2019; 19:9:10 >

• Almayı düşündüğüm 12 ram'lik versiyonunun fiyatı 749 dolar olarak lanse edildi. Bunun üzerine ne kadar ek ücret gelebilir.?

• İlk inceleme videosu. Aşırı beğendim.

https://youtu.be/m1fXVrCZZaU

• Güzel cihaz olmuş gelsin de bir deneyelim :)

• oneplus.com sitesine girdiğimde kktc sayfasını görüyorum.
    https://www.oneplus.com/cy_tr/7?from=head

site üzerinden kıbrısta cihaz satın alailirmiyiz? deneyen oldumu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.