Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düz 7 de bari ip68 sertifikası olsaydı, kablosuz şarj da bu boyuttaki bir cihaza kesinlikle konulmalıydı. Onun haricinde android tarafının en uzun ömürlü ve hızlı olacak her zamanki gibi.
  • 7 de istediğim 2 özellikde eklenmiş , bir tanesi stereo speaker diğeride ois ama 7 nin piyasaya cıkıs tarihi haziran başı olarak açıklandı , ben bayramdan önce almak istiyordum cihazı bu yüzde 7 proya yönelme ihtimalim arttı.

7 pro da kafamı kurcalayan nokta pop-up kamera ve batarya performansı , bazı youtuberlar batarya performansının cok iyi olmadıgını söylediler , biraz daha test gelsin bakarız olmadı ekranı 90 hz yerine 60 hz de kullanma şansımız da var , 90 hz destekleyen oyun mobil tarafta sadece world of tanks blitz , daha dogrusu 120 hz destekliyor ve ipad pro ile 120 fps oynayabiliyorsunuz , gsmarena batarya testinde 90 hz ile aldıgı puan 6t den 5 puan daha dusukken 60 hz ile kullanıldıgında 2 puan daha yüksek almış , bu sebebten 60 hz ve 2k kullanmak cok daha mantıklı olur diye düşünüyorum , gerçi 90 hz ve 2k ilede her sekılde günü cıkaracak bence.

Pop-up kamera 300.000 bin açılma garantisi veriyor , abartı olarak günde 100 defa selfie kamerayı açsak haftada 700 ayda 2800 yılda 33.600 3 Yılda 100.000 ediyor , yani rakam oldukca yüksek ama yüz tanımadan muhtemelen feragat etmemiz gerekecek ki ben yüz tanımayı oldukca severim telefon kilidini açarken , aslında yüz tanıma pop-up kameraya göre oldukca hızlı ama parmak içi gibi oldukca iyileştirilmiş bir secenek varken muhtemelen pop-up kameralı yüz tanıma kullanmak gereksiz olacak.

669 dolar başlangıc fiyatı ama bu amerika fiyatı , çin fiyatını bilen var mı ? Avrupa başlangıc fiyatı 699 euro bu da su an ki kurla 4767 ediyor , satıcılar 5k den düşük getirmez.Şahsen kafamdaki limit 4.5 du max.

Bakalım , muhtemelen burda ilk alan ben olacagım , yurtdısında yaşayanlar haric

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 16 Mayıs 2019; 8:46:29 >

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Bende pro olanını düşünüyorum.
  • incelemelerde genel olarak pro icin elde edilen ekran suresi 5-5.30 saat olarak veriliyor.
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Çok düşük bir süre maalesef , daha fazla test videosu bakmak lazım cunku bu sabah baktıgım bir videoda %50 sarj süresi varken 4.5 saat ekran süresi vermiş.

90 hz de 6 saat
    60 hz de 8 saat ekran süresi umuyorum.
  • 7 de yine ikinci kamera bokeh efekti için , 7 pro da karar kıldım , artık yüz tanımadan feraget edecez yapcak birşey yok.

8/256 düşünüyorum ama fiyat cok yüksek olursa mecbur 6/128 , neden bu sefer 8/128 yapmamışlar ki.
  • Düz 7 ile Pro arasında çok fark varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt
    Kıbrısa kargo yaptırıp alabilirsiniz birkaç kişi önceki serileri öyle almişti genede bilen arkadaşlar aydınlatsın.

• Iyi telefon gibi ama fiyatı pahalı. Bence hala s10 serisiyle aynı seviyede değil ama fiyat olarak s10 u yakaladi. S10 dan bariz iyi olan 1 özelliği var ufs 3 depo app açma hızını merak ediyorum baya iyi olması lazım.

• koyunsavar K kullanıcısına yanıt
    6t cihazinda bile roket gibi.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Ben dünden bu yana neredeyse tüm büyük incelemeleri izledim. MKBHD dışında herkes 7 saat üstünde ekran almış 90Hz'de. GSMarena'nın testinde 90Hz için 85 saat, 60Hz için 92 saat çıkmış. https://www.gsmarena.com/oneplus_7_pro-review-1930p3.php

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]
    ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

--

OnePlus 5'ten sonra en heyecanlandığım telefon bu oldu. Telefon bir şekilde geldiği gibi OP5'imi satıp 8 / 256'lığını almak istiyorum.

• Barlas kullanıcısına yanıt
    90Hz de 7 saat oldukca iyi bir süre ama benim artık cogu youtube videosuna inancım kalmadı , S10+ almadan önce tüm youtube incelemeleri 8 9 saatten bahsederken , inanın ben 6 saat 15 dakikayı zar zor aldım 1 ay boyunca , sonrada sattım zaten.

Oldukca aktif kullanırım günde en az 2 saat Netflix , Galaxy watch devamlı bluetooth ile bağlı , 1 saat Spotify , iş yerinde hep 4.5G de ,

Bu sekılde S10+ ile 6 saat 15 dakika , Pixel 3 XL ile 6 saat , Oneplus 6t ile 7 bucuk saat , P30 pro ile 8 saat 15 dakika alıyordum.

7 pro bana 7 saat versin öpüp başıma koyarım
  • Oneplus 7 Pro lansmanı izledim.Konuyu kısa süre sonra güncellerim.Kesin olarak almayı düşünüyorum sanırım 2 haftaya bulunduğum ülkede satan olur.Gerçekten iyi cihaz yapmışlar.

• Almanyada 6/128 pro 709 euro

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Almanyada pahalı çoğu telefon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Pro ile çok ahım şahım fark varmı hocam siz hangisini tercih edeceksiniz pro ile farkları belirtirseniz sevinirim

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    OnePlus 7 da iş görür fakat ben genel anlamda telefonun işlemcisini her anlamda zorladığım için Oneplus 7 Pro 12gb ram 128gb veya 256 lık modelinden yana tercihim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim. Bi bakayım pro ile farklara kayda değer çok fark varmı? Ekran batarya kamera dısında pek bir eksiği yok gibi proya göre

• quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Anladım hocam teşekkür ederim. Bi bakayım pro ile farklara kayda değer çok fark varmı? Ekran batarya kamera dısında pek bir eksiği yok gibi proya göre
    Tasarım olarakda OnePlus 7 pro daha iyi bence.Ne kadar edge ekran karşıtı olsamda tam ekran tasarımından dolayı tercih ediyorum.

• Almanyadan almak istersek unboxing videolarındaki gibi 2 şarj adaptörü 2 kablo 2 kılıf içeriği olan büyük kutu şeklindemi satılacak, yoksa normal kutu olarakmı satılacak. Bilgi veren arkadaşlara teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.