Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.974
Cevap
78
Favori
481.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanirim o buyuk kutu sadece anlasmali Youtube elestirmenleri icin ozel, icinde kulaklik ve araba sarji bulunduran paket. Yan urunleri de pazarlasinlar diye.

Buyuk ihtimal normal musteri ye duz kutu geliyodur. Sarj tabiki vardir, kilifi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitefox1337

Sanirim o buyuk kutu sadece anlasmali Youtube elestirmenleri icin ozel, icinde kulaklik ve araba sarji bulunduran paket. Yan urunleri de pazarlasinlar diye.

Buyuk ihtimal normal musteri ye duz kutu geliyodur. Sarj tabiki vardir, kilifi bilmiyorum.
    Müşterilere aynen başka kutu geliyor.Onlar tanıtım yaptığı için hem erken,hemde daha çok aksesuarlı telefon yollanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KKTC üzerinden cihazı nasıl satın alabilecegimizi anlatabilecek bir arkadaşımız var mı?

1-oneplus ın KKTC de bir satış ofisi varmı?

2-yoksa ödemeyi TR kredi kartımızla site üzerinden yapabiliyormuyuz?

3-yapabiliyorsak kur farkı ödememek için hangi bankanın hangi kartını kullanmak gerek?

4-KKTC yasayan Arkadasımızın adresine sorunsuz teslim ediliyor mu?

5-ekstra dan herhangi bir vergilendirme yada masraf varmı?

oneplus 7 alıcam düz versiyonunu. alım konusunu bilen arkadaslar bizleri aydınlatabilirse sevinirim. saygılarımla....
  • Çinde satışa sunuldu 6/128 3500 TL ye denk geliyor ,

8/256 3939 TL ye denk geliyor.

Normal 7 versiyonunun 8/256 olan versiyonu ise 2626 TL ye denk geliyor.

Oldukca iyi çin fiyatları.
    https://rush.oneplus.com/cn/oneplus-7?from=op7
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    valla şu an çinde okuyan bir arkadaşım var. ne zaman geleceğini öğrenirsem onun sayesinde almayı deneyeceğim. ama burdan kredi kartı nasıl olur tr kartıyla alıp oradan adres vererek olur mu bilemiyorum.

yalnız bilenlere bir sorum olacak. şu anki mevcut telefonum 5t'de 2 tane imei kayıtlı çift hat olduğu için. kayıt ücretleri falan çok yükseldiği için op7 pro'ya bu imei'lerden birisini "çakma" denilen olayı yapabilir miyiz?
  • slmlar. ben pro versiyonunu almaya karar verdim. iphone'dan geçeceğim için bilgim yok.

günlük kullanımda 6gb / 8gb / 12 gb arasında nasıl bir fark var? kasıyor mu 6gb olanı?

hangisini almalıyım?
  • Arkadaşlar 7 pro almak istiyorum. Almanya ve Amerika seçeneğim var tabi ki Amerika'dan daha ucuza gelmiş olacak. Ancak pek bilgim yok; rom, şebeke-4G durumlarında farklılık olur mu? Eğer fark yok ise burda sorunsuz kullanırsam Amerika'dan alacağım.

İkinci sorum ise imei repair olayı. Bu telefonda sorun olur mu, elimde kalmasın sonra :)

4 yıllık telefonum dün mefta oldu, acil telefona ihtiyacım var. Bilenler acil aydınlatırsa çok minnettar olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Belle Indifference

Arkadaşlar 7 pro almak istiyorum. Almanya ve Amerika seçeneğim var tabi ki Amerika'dan daha ucuza gelmiş olacak. Ancak pek bilgim yok; rom, şebeke-4G durumlarında farklılık olur mu? Eğer fark yok ise burda sorunsuz kullanırsam Amerika'dan alacağım.

İkinci sorum ise imei repair olayı. Bu telefonda sorun olur mu, elimde kalmasın sonra :)

4 yıllık telefonum dün mefta oldu, acil telefona ihtiyacım var. Bilenler acil aydınlatırsa çok minnettar olurum.
    bende almayı düşünüyorum 12 gb rem 256 gb mavi modelini alacam imeil atmada sorun olmaz gibi ama getire bilen lazım olursa kredi kartı ile yada taksitli ala bilirim... pro modelini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 17 Mayıs 2019; 1:4:5 >
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Adam telefon getirecek birde sana taksit mi yapacak Taksit istiyorsanız 1 ay bekleyip sahibindende ki satıcılardan yüzde 15 komisyon ile böldürürsünüz kart bilgileri kopyalanma riski de cabası.

Çinde satışa çıktı tahmini 1 haftaya sahibindene düşmeye başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aborjini

valla şu an çinde okuyan bir arkadaşım var. ne zaman geleceğini öğrenirsem onun sayesinde almayı deneyeceğim. ama burdan kredi kartı nasıl olur tr kartıyla alıp oradan adres vererek olur mu bilemiyorum.

yalnız bilenlere bir sorum olacak. şu anki mevcut telefonum 5t'de 2 tane imei kayıtlı çift hat olduğu için. kayıt ücretleri falan çok yükseldiği için op7 pro'ya bu imei'lerden birisini "çakma" denilen olayı yapabilir miyiz?
    Bende aynı konuda takılı kaldım.Pasaport kayıt hakkımı geçen sene kullandım.2 yılda bi kayıt hakkını 3 yıla çıkarttıklar.Eğer imei işlemi olmuyorsa kullanmak sorun olacak.

• Bulunduğum ülkede Oneplus 7 Pro 12/256 lık 5600 tl ye denk geliyor.Çok pahalı 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 17 Mayıs 2019; 11:42:4 >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    5den aşağı zor gibi zaten 12/256 versiyonu.. beni en çok endişelendiren sar değeri. Oneplus ve mi serilerinde hep yüksek bu değer..

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

5den aşağı zor gibi zaten 12/256 versiyonu.. beni en çok endişelendiren sar değeri. Oneplus ve mi serilerinde hep yüksek bu değer..
    Sar değerlerine bi bakayim unutmuştum.7 pro nun ki yüksek mi 6t ye göre?

• Pasaport kaydın sadece telefonu kullanacak kişi üzerine yapılması şartı sebebiyle şimdilik bekleme moduna geçtim.

Normalde satıcılar getirir getirmez alacaktım ama bu yeni kanun sıkıntı oldu , eğer imei kayıt olmazsa zenfone 6 ya yöneleceğim mecbur.
    Aynen bende yeni gördüm.Bu yeni yapılacaklarımı kapsıyor yoksa eskileri vs 1 yıl öncekiler için mi yoksa bu tarihten itibaren mi 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkiyeye ne zaman getirilir acaba? Baskasinin pasaportuna imei kaydi da kaldirilmis, malum yolla kayda tesvik ediyorlar insanlari.

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Adam telefon getirecek birde sana taksit mi yapacak Taksit istiyorsanız 1 ay bekleyip sahibindende ki satıcılardan yüzde 15 komisyon ile böldürürsünüz kart bilgileri kopyalanma riski de cabası.

Çinde satışa çıktı tahmini 1 haftaya sahibindene düşmeye başlar.
    yok hocam sağlam yerler var daha önce yaptıgım icin biliyorum lakin cinden gelenler ile global ile yazılım olarak aynımı acaba birde 12 gb 256 olanı acaba kaca cıktı cinde
    facebook da satmaya başladılar ve imei kayıtlı olarak imei repair yapıp satıyorlarmış kesin oluyormu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

facebook da satmaya başladılar ve imei kayıtlı olarak imei repair yapıp satıyorlarmış kesin oluyormu acaba
    Kaça fiyatlar şuanda?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    5.5 8/256 mayıs sonu teslim , ilk partide çakallık peşindeler kimse almasın bu fiyatlara daha imei bile belli değil.

Haziran ortasında 8/256 4500 e bulunur rahat.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.