Şimdi Ara

Türk Telekom’daki krize devlet müdahalesi gelebilir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
3.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gencler @google a twit atin #purchaseTurktelekom diye. Google alsin adamlarin ok gibi parasi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar soydukları halde batıyorlarsa harbi gerizekalılar bunlar. Umarım komple batarda kurtuluruz yabancılar satın alsın şu şirketi belki o zaman interneti görürüz.
  • Batma sebepleri bence Telekomun kendisinden kaynaklı değil, bu kadar soygun varken Arap Telekom batmaz. Sanırım Telekomun bağlı bulunduğu gurup (Oger-Hariri) şirketlerinin zarar etmesinden kaynaklı bir durum söz konusu, yani bu durumda birileri sormalı Telekomun parası o gurup şirketlerinin zararını karşılamak için mi kullanıldı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 3 Kasım 2016; 8:51:11 >
  • İnşallah batar da kurtuluruz. Bu akk çıkartan Reklamlarda millete yalan atan ismine yakışır hizmet vermeyen şirketin batmasını istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbirşey olmaz araplar rahat olsun.

Hemen "oger vergisi" diye birşey çıkar, 1 sene boyunca herkesten 10 lira toplar kurtarırlar borcu.

Kim sesini çıkarabilecek?
  • araplara peşkek çeken akbabalar araplarla bir olup milletin tepesine bindiler zaten. kendileri çalıp kendileri oynuyo . hiç bi cacık olmaz.
  • ecs_elite_group kullanıcısına yanıt
    hocam yakında devlet el koyacak turk telekom çalışanları öyle diyor.
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    236 TL iyi paraymis. TT da 230 a 24 mbit veriyor ama upload 2 mbit.. fiyatlara bak arkadas ya..ukrayna da 3 sene yasadim 60mbit download 30mbit uploada 30tl odedim aylik... hayatimin en guzel yillariydi
  • Şimdi anlaşıldı geceden bu yana internetin neden kesik olduğu.. Devlet baba borcuna el atacak bunlarda şirin gözükmeye çalışıyor.. Haysiyetsizler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bat emi inşalah bat büyük bedua aldın sen yatakta ters dönersiniz emi yönetici bey
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.