Şimdi Ara

---TOSHİBA A100-847 KULLANICILARI DERNEĞİ--- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.121
Cevap
13
Favori
167.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Kotiledon

arkadaşlar bu laptopun ses durumu nasıl...
    fanı devamlı mı çalışıyor ???
    fan çalışırken ses durumu nasıl ??? (sessiz boş bi odada mesela...)

cevaplarsanız sevinirim...

hep çalışıyor ama en ufak rahatsızlık yok
  • arkadaşlar makinenin hoparlorunden çıkan ses nasıl tatmin edici mi?Harman Kardon olması gerekiyo hoparlorlerin yanılıyor muyum?
  • arkadaşlar oyunda cpu sıcaklıgı maksimum performansta kac oluyor acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr0wn1ng

arkadaşlar makinenin hoparlorunden çıkan ses nasıl tatmin edici mi?Harman Kardon olması gerekiyo hoparlorlerin yanılıyor muyum?

laptop için bence yeterli.ewt harman kardon
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mstf_

arkadaşlar oyunda cpu sıcaklıgı maksimum performansta kac oluyor acaba ?

36-39 derece arası oluoo.oynadığım kadarıyla!!!
  • derneğimizin hiç üyesi yok heralde.alanlar:aletleri iade mi ettinz yahu
  • hdd yi nasıl böldünüz arkadaşlar? 100 gb tek parça olmuyo da yani arasan bulursun demeyin lütfen
    arattım bi dolu konu açılmış. dizüstülerde hdd yi bölmekle ilgili ama genelde partition magic kullanılmış anladığım kadarıyla ve
    windowsta herhangi bi sorun çıkması durumunda geri yükleme yapılınca disk tekrar birleşiyormuş falan ama siz nasıl yaptınızda başarılı oldunuz
    ya da bunu sorun eden sadece benmiyim
  • ben bilgisayarı aldığımda zaten d ve c vardı.yardımcı olamaıcam ama ben eski bilgimde formatlarken bölüodum!!
  • evet arkadaşlar bugün itibariyle toshiba a100-847 mi almış bulunuyorum teknosadan aldım toshibayı almaya gittim dell 6400 ü ramı 1giga diye aldım 7 gün sora dvdsi ses yaptığı için iade etti teknosa hiç problem çıkarmadı bugün ürünü iade alacaklarını ve istersem yenisle veya para iadesi yapacaklarını söylediler bende ilk göz ağrım toshibaya döndüm
    hdd 100gb aca satamı ekran kartı ati 1400 egöre nasıl teknosadaki görevliler ati1400 daha iyi dediler ama dell den soğudum birkere neyse şimdi menunum bakalım bu nasıl ilerde belli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murats123 -- 16 Kasım 2006; 16:58:58 >
  • Merhaba dostlar nihayet bende bilgisayarıma kavuştum.
  • Arkadaşlar, Bluettoth 2+EDR özelliğinden EDR ne anlama geliyor aydınlatırsanız memnun olurum.
  • bekir ve murat ikinizede hayırlı olsun.derneğimize hoşgeldiniz!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: uffuk

bekir ve murat ikinizede hayırlı olsun.derneğimize hoşgeldiniz!!!

Teşekkür ederim uffuk hoşbulduk, umarım iyi bir seçim yapmışızdır.
  • arkadaşlar o kadar alan var biriniz oyun screenleri filan koyun da
  • quote:

Orjinalden alıntı: murats123

evet arkadaşlar bugün itibariyle toshiba a100-847 mi almış bulunuyorum teknosadan aldım toshibayı almaya gittim dell 6400 ü ramı 1giga diye aldım 7 gün sora dvdsi ses yaptığı için iade etti teknosa hiç problem çıkarmadı bugün ürünü iade alacaklarını ve istersem yenisle veya para iadesi yapacaklarını söylediler bende ilk göz ağrım toshibaya döndüm
    hdd 100gb aca satamı ekran kartı ati 1400 egöre nasıl teknosadaki görevliler ati1400 daha iyi dediler ama dell den soğudum birkere neyse şimdi menunum bakalım bu nasıl ilerde belli olur

Harddisk sata ve toshibadaki 7600go delldeki x1400 ü tokatlar.
  • Merhaba A100-847 ciler. İnşallah yarın ben de aranıza katılıyorum. İnternetten sipariş verdim(malum LCD tv hediye histerisi :))
    Bugün kardeşime de ACER 2428 aldım. Bakim ikisini yanyana koyunca 1000$ fark hissedilebilecek mi?
    XP orjinal cd si birlikte geliyor mu?
    Pili kaç saat gidiyor?Çok ağır mı?Ekran görüş açıları geniş mi?Wireless'i iyi çekiyor mu?
    Sorularımı cevaplayan olursa çok sevinirim,iyi TOSHİler.
  • *xp bilgin içinde yüklü oluo.sende format atmak isteyince f11 e basıosun ve o hem formatlıoo hemde windowsu yükleyip aynı günkü gibi yapıoo bilgi.
    *pil çok tatmin edici deil acıkcası.ama laptopların hepsi böle.bi geliştiremedier bunu.
    *açılması yavaş ama oyun perfonmansı ve görüntü kalitesi süper bence.
    *geniş.
    *çekiodur heralde
  • slm bütün a100-847 kullanıcıları.derneğimiz hayırlı olsun...bu parmak izi okuyucu olayı çok güsel bi olay..toshibanın sitesinden download ediliyor bilmeyen arkadaslar için hatırlatayım dedim.bilgisayarın modelini fln seçiyorsunuz yandaki media player tuşlarının driver ı da vardır belki orda..pili biras az gidio uzun ömürde çalıştırmama rağmen .bu kadar para vermişiz 9 cell lik bi pil koysalardı iyi olurdu remde dahil....ben ilerde 12 cell lik fln pil almayı düsünüyorum fiyatları ne kadar acaba...hp nin bi arar bi reklamı vardı 16 saat pil ömrü sağlayan seyahat piliyle ilgili,toshibanın seyahat pili varmı???herkese iyi akşamlar..güle güle kullanın bu arada laptoplarınızı ...
  • benimkinin sürücüsü içinden çıktı
  • arkadaşlar xp ye bir şey oldu diyelim ki benim başıma delde geldi çünkü hddyi patisyon magicle 2ye böldüm ctrlf12 çalışmadı derken göçtü ve orjinal windows gitti bastım formatı mecburen toshibada aynısı oulrsa neyapacağız peki?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.