Şimdi Ara

---TOSHİBA A100-847 KULLANICILARI DERNEĞİ--- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.121
Cevap
13
Favori
167.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-bu konu hakkında bende yardım istiorum.ama istediğin yerden taktıranilirsinn die biliorum.garanti dışına çıkmıoo yani.
    2-genelde laptoplarda hep böyle oluo.istenilen perfonmas alınmıoo.bendede öle yani merak edilcek bişiy oyk.
    3-sürücülerin hepsi içinde bendede.ben format atmadım ama bilgisayarı açarken f11 tuşuna basınca hem format atıomuş hemde sürücüleeri yüklüomuş.istersen bu konu hakkında bi toshiba bayisine başvur.sürücüleri belki bi şekilde bulabilirler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vindictive

Laptopu alan arkdaslara hayırlı olsun bende bi 10 gün sonra karar vericem türkiyede olunca laptopu ilk alan arkdaslar laptopta tuslarda içine göçme sorunu oldugunu sölemişti biraz.Tuslarda böle bi sorun var mı?Yani mesela nfs oynasak yön tuslarına sürekli basılı elimiz öle mi kalıo noluo?

valla arkadaşım bence laptopun klavyesiyle öle çok oyun oynanırsa aşınması kolay olur.tabi hemen aşınması sorunlu olduğunu gösterir ama bence laptop klavyesi daha hassas olduğu için onunla çok oyun oynanması taraftarı değilim. o yüzde ben evdeyken hep bi klavye daha takılıoo oluyoo.oyun oynarklen biraz heycanlanıorumda

• Bilmiorum valla ne kadar asınırdaAma dedikleri gibi bariz bi göçme var mı yani?Birde bu hp nin pavilion serilerinin kasalarını bilio musun yani yakından gördün mü hangisi daha iyi toshiba mı hp mi?Cünkü ben olmazsa paraya kıyıp bunu alıcam ama işlemciden içime sinmio
    Hp dv9087
    Ama oynucagım oyunları toshibada karsılar diye düşünüorumda sorun klavyeBu arada jet gibi cevap için tesekkürler uffukYeni yazmıstm saniyede cevap geldi aynı sekilde bekliorum

• O ram taktırma konusunda benim bi tanıdıgım toshibaya 1 gb 533 rami serviste 135$kdv ye taktırmıstı.Ama baska bi arkdas istediğiniz marka rami alıp serviste taktırabileceğimiz sölemistiBirde eger 1 gb 667 taktırırsak uyumlu calıstıgını ama bu uyum icin 533 hızda calıstıgını sölemişti ramin bi arkdstaSanırım laptoptaki rami kimse geri almıo bunla ilgil bi bilgim yok olan varsa sevinirim
  • arkadaşlar tuş göçmmesi denen olay abartılacak birşey değil araştırmalarıma göre toshibaya has özellik çün kü tuş takımı altında su geçirmez bir yastık var bu hafif oynama ondan oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vindictive

Bilmiorum valla ne kadar asınırdaAma dedikleri gibi bariz bi göçme var mı yani?Birde bu hp nin pavilion serilerinin kasalarını bilio musun yani yakından gördün mü hangisi daha iyi toshiba mı hp mi?Cünkü ben olmazsa paraya kıyıp bunu alıcam ama işlemciden içime sinmio
    Hp dv9087
    Ama oynucagım oyunları toshibada karsılar diye düşünüorumda sorun klavyeBu arada jet gibi cevap için tesekkürler uffukYeni yazmıstm saniyede cevap geldi aynı sekilde bekliorum

valla kardeşim hp nin kasaların diyeceğim yok valla.gerçekten süper kasayapmı adamlar.acayip karizma anlayacğın.ma işte özellikler herkes için daha ağır basıoo.ama benimkide fea deil kasa bakımından.tuşlrd gayet iyi bence.mesela hpnin mouse nun tıklama tuşu içine çok göçüoodu o bence hoş deildi pek.bozukmuş ibi görüntü verioo açıkcası.bzim klavyedede çökme fln yok gyet ii .o yüzdn meraka gerek yok.umarı aynı şekilde olmuştur cevap hızı.

• Valla zaten 1 ay önce teknosada makineye gidip bakmıstım ama tus takımına basmak aklıma gelmediAcmıstı kadın yanımda makinayı.Su acıdan soruorum mesela nfs de gaza basıoruz yada frene takılır kalırsa dieAz öncede arkdasın birisi foruma yeni asus g1-g2 oyun notebooklarını koymus iştahım kabardı valla ama pahalı olur heraldeAlmadan önce toshibayı zaten yine bi gidip bakıcam teknosada ama siparişi netten vermeyi düşünüorum.Axessle alıcam sonrada biriken baya bi tekno olması lazım bizde belki sony cypbershot alıcam üstünede ipodla beraber
    Aynı hızda degildi ama 1.cevaptan sonra forumdaki en hızlı 2.cevap sanırmDerse gidicemde ondan hızlı cevap bekliorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vindictive -- 20 Kasım 2006; 13:59:19 >

• ya o kdar sorun olmaz herlde ama sen eğer laptop klavyesiyle deli gibi oyun oynarsanbence pek sağlıklı olmaz yni.demek istediğim bu.ama tabikide oynayabilirsin o kadar dandik olamaz die düşünüorum.ben hep klavye takarım.uzun kullanacağım için iyi bakıoum laptopuma
  • Yok benimkisi deli gibi oyun oynamak olmazNormalde online oyun oynarım ama bu dogu akdeniz üniversitesinin yurtlara sagladıgı baglantıyla oda pek mümkün olmuorBirde laptop bana yeterli gelmezse bi 2 sene sonrada deiştirebilirm ama 2 senede uzun bi süre sanırm
  • arkadaşlar bu parmak izi okuyucusu neişe yarıyor bir türlü kullanamadım ayrıca biometric coprocessor diye bir driwer eksik acaba onunla ilişkilimi?
    bi yardım lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: murats123

arkadaşlar bu parmak izi okuyucusu neişe yarıyor bir türlü kullanamadım ayrıca biometric coprocessor diye bir driwer eksik acaba onunla ilişkilimi?
    bi yardım lütfen.

kullanman için diver çıkıoo onu yükleyecsin.sonra parmaklarının izlerini kaydediyorsun.şifreleme olaylarında kullanıosun parmak izini
  • slm arkadaşlar,
    benim a100-847 internete bağlanmıyodu çakışma gibi bişi varmış baya bi uğraştan sora çözdüler olayı.yeni girebiliyorum internete şimdi.
    aletle ilgili yorumlarım:
    1.ekran parlaklığı,renklerdeki canlılık ve tepki süresi benq r55 ten kötü ancak sorun çıkarmıyo yeterli seviyede.
    2.parmak izini doğru okutmak işkence.ben kapatım programı boşuna ram den yemesin die.şu an boş sistemde 170 mb civarı sd kullanımı var.
    3.ram yetersiz(bu fiyata ancak oluyo memnunum ben) gothic 3 oynarken takılıo baya.1,2 gb ram kullanıo oyun napsın alet.
    4.performans genel olarak baya iyi hatta bu fiyata manyak denebilir.
    5.kulaklıkla kullanımda ses kalitesi pek iyi gelmedi bana virtual sound la desteklemişler o biraz iyileştiriyo işte.

şimdilik bu kadar bi sorusu olan varsa itinayla yardım edilir.
    grşrz kendinize iyi bakın

• ben vista yükledim modlanmış 7600 go driverini hallettim ama mass storage controller sorun çıkardı tanıtamadım bir türlü onun haricinde işlemciye 4.9 , rama 4,5 puan verdi ama çalışma hızı imzamdaki desktopuma göre çok iyi oyun oynayacak arkadaşlara bir uyarı : lityum iyon pillerin ısıdan nefret ettikleri hakkında toms ta bir yazı okumuştum onun için oyun oynarken pili çıkarıp oynuyorum dün aralıksız 6-7 saat fifa 2007 oynadım herhangi bir ısınma ve başka bir sorunla karşılaşmadım
  • arkadaşlar slm

bu akşam 5 e doğru laptopum elime geçti
    şu anda kurcalıyorum biraz
    Cihazı teknosa.com.tr den aldım
    Kutunun üzerinde Quality Seal yazan bi bant var
    Daha doğrusu üst üste 2 tane var ve alttaki önceden yırtılmış
    yani cihaz önceden açılmış
    muhtemelen biri alıp geri göndermiş
    Benim aklıma ilk gelen ölü piksel olabileceği ama paint ile ekranı değişik renklere boyayıp baktığımda bişey göremedim. Acaba ölü piksel olmadığından nası emin olabilirim?
    Bir yol gösterirseniz sevinirim.
    Bi de cihazı ilk defa kullanırken pili ne kadar ve nasıl (açık,kapalı,tamamen boşalmış,....) şarj etmemiz gerekiyo? Çok gerekli bir olay mı?
    Kitapçığında herhangi bişi yazmıyo onunla ilgili
    Şu anda cihaz açık ve adaptör ile kullanıyorum.
    Herhangi bişey yapmadım şimdiye kadar pil ile ilgili
    Bu konuda da yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Victor, yalnız değilsin PM'e bir bak.
  • victor netten aldım sanırm netten almasak mı yoksamagazadanmı alsak?ben 10 gn sonra alıcam o zamana kadar bazı seylerde degisebilir o lcd kampanyası olmazsa netten almam bide 1 hafta geri iade hakkı var die
  • 15 saat boyunca adaptör takılı kalsın dahasonra doldur boşlt işlemi ap.yai sonuna kadar doldurup snuna kadar boşalt.bu pil ömrü ve pefonmansı için daha iyi oluyor.
  • Hediye LCD'lere mağazada baktınız mı arkadaşlar? (Çok yakında...)
  • 15 saat çok yaw şunu sabaha kadar yapsak
    sabah laptop işe gitmek zorunda bendenizle birlikte
    ya bi de bu şarj sırasında alet açık durabilir di mi?

Bi de arkadaşlar şu ölü piksel olayından emin olmanın bi yolunu söyleyin bana Allah aşkına
    Paranoyak oldum şu etiket olayı yüzünden
    Ekrandaki toz zerreciklerini bile ölü piksel sanmaya başladım

Son olarak kutudan ürün kurtarma cd si, Express Media Player Recovery CD (bu da ne oluyosa) ve parmak izi okuyucunun cd si olmak üzere 3 cd çıktı.
    Yarın makineye format atacam ve XP Pro kuracam.
    aletin driver ları bunların içinde mi?
    yoksa nerden bulabilirim?

• Bu arada ben de hediyesi yüzünden neten aldım.
    bi de nası olsa 1 hafta değiştirme süresi tanıyolar diye düşündüm ama şu an işler birikti ve laptop bana acele olarak lazım
    Değiştirmek hiç işime gelmiyo yani.
    İnşallah bi aksilik çıkmaz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.