Şimdi Ara

The River (2012) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
19.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi güzel amacı insanı germek ve (kendim için söylüyorum) gayet geriyor.Ama üstteki arkadaşında dediği gibi daha ilk iki bölümden herşeyi açıkladılar.Biraz daha gizemli olaydı iyiydi.Bir de ilk bölümde yanlış hatırlamıyorsam 4 gün geçti.Biraz yavaş be hocam böyle giderse sezon finalinde elemanları saçlarına aklar düşmüş bir şekilde izleyeceğiz sanırım.Ki reytinglere bakılırsa hiçde 2.sezonu görebilecekmiş gibi durmuyor.Artık American Horror Story başlayana kadar idare edecez
  • Ben sevdim diziyi, şu sıralar Alcatraz ve TheRiver izliyorum, daha iyi tavsiyesi olan varsa söylesin.. 4. bölümü beklemedeyim :)
  • 4. bölüm çıktı.

The.River.S01E04.HDTV.XviD-LOL
    The.River.S01E04.720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtsutu

4. bölüm çıktı.

The.River.S01E04.HDTV.XviD-LOL
    The.River.S01E04.720p.HDTV.X264-DIMENSION

CtrlHD bekliyorum hayla
  • Biraz önce izledim yeni bölümü. Gizem ve daha önce bahsettiğim merak açısından hiç bir ilerleme yok

O değil gerilim kısmı da azaldı. Kuşlar öldü, sandaldaki adam öldü bunlar normal normal geziniyorlar etrafta

Kızın her şeyden haberi olması can sıkmaya devam ediyor. Olan olayları bırakın kız da bilmesin, ne oluyo anlaşılmasın. Nedir bu açıklama çabası bilemiyorum.

Bunun yanında kartları masaya koyup seçtirirken resmen bunu seç diye kartı gözümüze soktular. Kameraman da işi bilmiyo galiba

Buldukları eleman uyanıp kasedi cebe attıktan sonra, doktor bu adamı görüp hiçbirşey olmamış gibi muhabbet etmesi çok saçmaydı. Ben olsam ne oldu anlat derdim, sakin sakin konuşmazdım en azından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtsutu -- 22 Şubat 2012; 19:23:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: awsalli

Konusu güzel.Çekim olarak değişk bir his uyandırıyor.Ama oyunculuk dersenki o malesef yok.Hissi tam veremiyorlar.Sanki başlarına gelen şeyler normalmiş gibi davrandıkları oluyor.Sorgusuz sualsiz hemen yola koyuldular.Oralara biraz daha uğraşılsaydı.Yani olaylar silsilesi bunları oraya çekseydi daha iyi olurdu.

aynen öyle, sanırsın ki karakterler hergün böyle olaylar yaşıyorlar ve o yüzden çabucak alışıyorlar duruma.
    o bebeklerin asılı olduğu ağacın altında gece gece uyumak - hem de hiç biri nöbetçi olarak kalmıyor, amazonun ortasında mışıl mışıl uyuyorlar- nedir lan? hangi aklı selim yapar öyle bir hareketi?

• quote:

Biraz önce izledim yeni bölümü. Gizem ve daha önce bahsettiğim merak açısından hiç bir ilerleme yok

O değil gerilim kısmı da azaldı. Kuşlar öldü, sandaldaki adam öldü bunlar normal normal geziniyorlar etrafta

Kızın her şeyden haberi olması can sıkmaya devam ediyor. Olan olayları bırakın kız da bilmesin, ne oluyo anlaşılmasın. Nedir bu açıklama çabası bilemiyorum.

Bunun yanında kartları masaya koyup seçtirirken resmen bunu seç diye kartı gözümüze soktular. Kameraman da işi bilmiyo galiba

Buldukları eleman uyanıp kasedi cebe attıktan sonra, doktor bu adamı görüp hiçbirşey olmamış gibi muhabbet etmesi çok saçmaydı. Ben olsam ne oldu anlat derdim, sakin sakin konuşmazdım en azından...

diziye başlasam mı diye konuyu takip ediyorum, pek iç açıcı yorumlar gelmiyor bir kaç kişi iyi yorum yapmış gerisi.....

diziye başlasam öyle yarıda bırakma gibi bir huyum yok. kötü giderse belki düzelir diye diğer bölümleri de izlerim. anlayacağınız sonunda manasız bir şekilde etrafa etrafa bakınmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rurqeten

quote:

Biraz önce izledim yeni bölümü. Gizem ve daha önce bahsettiğim merak açısından hiç bir ilerleme yok

diziye başlasam mı diye konuyu takip ediyorum, pek iç açıcı yorumlar gelmiyor bir kaç kişi iyi yorum yapmış gerisi.....

diziye başlasam öyle yarıda bırakma gibi bir huyum yok. kötü giderse belki düzelir diye diğer bölümleri de izlerim. anlayacağınız sonunda manasız bir şekilde etrafa etrafa bakınmak istemiyorum

Dizi boş vakitlerini doldurmak için izleyebilirsin.Gizemleri seviyorsan izlenebilir bir dizi onun dışında oyunculuk ve olaya adaptasyon yok.Ama ilerde düzelir umuduyla izliyorum bende.Gizemide çok sevdiğim için çekti beni

• quote:

quote:

quote:

Dizi boş vakitlerini doldurmak için izleyebilirsin.Gizemleri seviyorsan izlenebilir bir dizi onun dışında oyunculuk ve olaya adaptasyon yok.Ama ilerde düzelir umuduyla izliyorum bende.Gizemide çok sevdiğim için çekti beni

yapmacık oyunculuğu hiç sevmiyorum. bazı dizilerin bazı sahnelerinde (özellikle duygusal sahnelerde) o kadar saçma oyunculuk sergiliyorlar ki yönetmen hiç mi farkına varmıyor yoksa başka bir nedeni mi anlamıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

yapmacık oyunculuğu hiç sevmiyorum. bazı dizilerin bazı sahnelerinde (özellikle duygusal sahnelerde) o kadar saçma oyunculuk sergiliyorlar ki yönetmen hiç mi farkına varmıyor yoksa başka bir nedeni mi anlamıyorum

Yönetmen farkına varıyor ama bazen maddi kaygı bazende özensizlik yüzünden kötü oyuncular çıkıyor.dizi başlayıncada değiştirilemiyor.O yüzden daha iyi seçim yapmaları gerek.

• Son bölümde güzeldi, gizem duygusunu çok iyi yaşatıyor.
    Ayrıca sürekli görmeye alıştığımız oyunculardansa şuanki oyuncuları izlemeyi tercih ederim, bence yeterli.
    Dizi hakkında güzel bir yorum okumayan kaldıysa tabi http://divxplanet.com/icerik/81/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 23 Şubat 2012; 8:11:48 >
  • korku filmi manyagi olarak beni hic mi hic korkutmadi ama farkli bir havasi var, korkmayacagimi bilsem bile izliyorum, neden bilmiyorum.

korkutmamasinin nedeni de surekli farkli gizemli ogeler uzerinde duruyorlar, ilk bolumde 3 harfli tarzi bir varlik, daha sonra yerliler, sonra da hareket eden sarmasiklar vs. cok fazla gizemli oge var, mesela ilk bolumde bahsi gecen o gorunmeyen varlik yok oldu gitti bitti. zaten karakterlerde cok normalmis gibi karsiliyor herseyi. gidelim, geri donelim, ne menem bir yer burasi vs. diyen bir Allahin kulu yok gemide. herkes macera arayisi icinde, kimse korkmuyor. durum bu olunca izleyici hic korkmuyor zaten.
  • Ben çok beğendim,cidden tavsiye ederim.Film gibi dizi böyle
  • 10 numara dizi yaa neyini beğenmediniz

mekanlar olsun oyuncular olsun konusu olsun

zaten oldum olası ormanlık yerlerde geçen dizileri severim tma üstüne geldi
  • yeni bölüm ne zaman geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: facemaker

yeni bölüm ne zaman geliyo

Bu hafta yok bölüm sanırım. Haftaya iki bölüm olabilir.
  • bu hafta olay ne diziler yok
  • Abi yorumlariniz cok celiskiye dusurdu beni.
    kimisi harika demis kimisi izlenmez demiis
    notur biri olarak izleyip yorumumu yapicam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: facemaker

bu hafta olay ne diziler yok

http://abc.go.com/schedule
    Var gözüküyor sitesinde, bu akşam yeni bölüm.
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.