Şimdi Ara

The River (2012) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
19.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    beyler dizi reyting falan almıyor ,nasıl izliyorsunuz,özel bir şeyi olmalı bu dizinin.
    nedir içine çeken?
  • gayet sürükleyici geldi valla hiç sıkıcı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: netell

gayet sürükleyici geldi valla hiç sıkıcı değil

Aynen. 3. bölümünü de şimdi izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megacracker

yav he he diyeceğim de neyse...
    beyler dizi reyting falan almıyor ,nasıl izliyorsunuz,özel bir şeyi olmalı bu dizinin.
    nedir içine çeken?

Konusu güzel.Çekim olarak değişk bir his uyandırıyor.Ama oyunculuk dersenki o malesef yok.Hissi tam veremiyorlar.Sanki başlarına gelen şeyler normalmiş gibi davrandıkları oluyor.Sorgusuz sualsiz hemen yola koyuldular.Oralara biraz daha uğraşılsaydı.Yani olaylar silsilesi bunları oraya çekseydi daha iyi olurdu.
  • Merak ettiğim bir diziydi ama reytingleri gördükten sonra izlemekten vazgeçtim ABC gibi bir kanalda 2. sezonu görmesi mucize olur.
  • DİZİ KESİNLİKLE BU SENE NİN EN GÜZEL DİZİSİ
  • Konusu çok iyi ama çok çabuk ilerliyor dizi bence. Yani oldu bittiye getiriyorlar olayları, normalde 1 sezonda anca gelinebilecek yere 3 bölümde geldiler.
  • Aynen öyle bende başladım bi çırpıda çok şey oldu. Her bölüm ayrı şeyler işliyorlar ana konuda ilerlerken engeller çıkıyor güzel ancak çok hızlı
  • Diziye bugün başladım. 2Bölüm'de ki bebek sahnelerinden sonra kapattım hafif bir tırsma oldu bende.
  • Diziye bugün başladım. 2Bölüm'de ki bebek sahnelerinden sonra kapattım hafif bir tırsma oldu bende.
  • offf 3.bölüm gene süperdi
  • İzledim 3. bölümü de bugün merak edip.

- Öncelikle bu zombimsi yerli insanları biraz daha gerçek yapsalarmış çok daha güzel olurmuş. Tamam ellerinde ki bıçak vs güzel uymuş ancak yüzleri gerçekten çok vasat. Herkesin tek tek kör olup kameramın KJ sanırım onun nasıl kör olmadığını anlamadım ben. En azından o süreç içinde mutlaka olması lazımdı. Yerlilerin insafa gelip adamın yalvarışlarından sonra gitmeleri güldürdü beni nedense, daha güzel yapabilirlerdi bence. Neler olacağını merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

İzledim 3. bölümü de bugün merak edip.

- Öncelikle bu zombimsi yerli insanları biraz daha gerçek yapsalarmış çok daha güzel olurmuş. Tamam ellerinde ki bıçak vs güzel uymuş ancak yüzleri gerçekten çok vasat. Herkesin tek tek kör olup kameramın KJ sanırım onun nasıl kör olmadığını anlamadım ben. En azından o süreç içinde mutlaka olması lazımdı. Yerlilerin insafa gelip adamın yalvarışlarından sonra gitmeleri güldürdü beni nedense, daha güzel yapabilirlerdi bence. Neler olacağını merakla bekliyorum.

Kj o gece kovulmuştu oradan başka yerde yatmıştı

• 3 bölümü de dün izledim. Evet geriyor adamı ama abi her olan biteni açıklama, bırak seyircinin hayal gücüne kalsın merak etsin biraz...

Küçük kız her konu hakkında bilgi sahibi, adamı sinir ediyor bazen. Sarı eleman silahlı olan ilk bölümden kimliğini belli etti, biraz iyi adam rolünde olsa, biraz grup içinde benimsesek onu, sonradan kötü adam olduğunu gösterse şok oluruz ama bu da yok. Aradıkları adamın oğlu ispanyolca konuşan kızın ilk bölümde dediklerini anlamadı, sonra birden şakır şakır konuşan kızın söylediklerini çevirdi falan. Zorlasalar olacak ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtsutu -- 17 Şubat 2012; 18:58:12 >
  • bence çoook güzel farklı bi konu ancak oyunculuk gerçekten berbat..
    bölümleri izledikten sonra film izlemiş gibi hissettim kendimi, film tadı var gerçekten..
    arkadaşında dediği gibi zorlasalarmış bomba bi dizi olabilirmiş, şimdilik sevdim:) bikaç bölüm sonra notumu vericem:)
  • yeni bölüm biran evvel gelse keşke

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netell -- 17 Şubat 2012; 22:47:11 >
  • 4.bölüm ne zaman geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtsutu

3 bölümü de dün izledim. Evet geriyor adamı ama abi her olan biteni açıklama, bırak seyircinin hayal gücüne kalsın merak etsin biraz...

Küçük kız her konu hakkında bilgi sahibi, adamı sinir ediyor bazen. Sarı eleman silahlı olan ilk bölümden kimliğini belli etti, biraz iyi adam rolünde olsa, biraz grup içinde benimsesek onu, sonradan kötü adam olduğunu gösterse şok oluruz ama bu da yok. Aradıkları adamın oğlu ispanyolca konuşan kızın ilk bölümde dediklerini anlamadı, sonra birden şakır şakır konuşan kızın söylediklerini çevirdi falan. Zorlasalar olacak ama...

Aynen katılıyorum.

Konuda birşeyler var güzel bir fikir birazdaha uğraşılıp verilseydi bize çok daha iyi yerlerde olabilirdi.

• bırakılası bir dizi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.