Şimdi Ara

The River (2012) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
19.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. bolum dusmus ama altyazi bulamadim, divxplanet'te son durum %50ydi, simdiye bitmistir ama divxplanet'e giremiyorum?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

5. bolum dusmus ama altyazi bulamadim, divxplanet'te son durum %50ydi, simdiye bitmistir ama divxplanet'e giremiyorum?!

Akşama hazırlanır altyazı genelde öyle oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |electronics|

quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

5. bolum dusmus ama altyazi bulamadim, divxplanet'te son durum %50ydi, simdiye bitmistir ama divxplanet'e giremiyorum?!

Akşama hazırlanır altyazı genelde öyle oluyor.

gecen hafta cikmisti sanki oyle hatirliyorum bu saatlerde izlemistim. divxplanet'e girebilsem bakacagim ama girmiyor ne olduysa... girebilen var mi siteye?
  • Çok iç açıcı devam etmiyor.Oyuncular biraz daha role ısınsalar iyi olacak.dizinin devam edip etmeyeceği konusunda bilgisi olan varmı?

Kapıya hep birlikte yüklenseler açılacak gibiydi ama sadece asker gibi olan kişi uğraştı.Hayalet gemi olayı fena değildi.
  • Berbat.
  • teknede niye bu kadar çok kamera olduğuna takmışsınız ya bbc evinde bile daha çok kamera vardır.
    güzel dizi, izlenebilirliği gayet var. american horror storyden daha ilgi çekici bariz
  • sadece vakit olduruyorum :( pek sarmadi desem bi suru soru varkafamda
    nasi bu kdr saki n kalabiliyolar
    polisler CSI nerde :)
    bi arkdaslarini kaybettilr bu ne soguk kanllik tebrk edyrm
    o acayip kiz da neyin nesi her bi laneti biliyo tobe bismillah :):)
  • son bölüm baya ilerleme kaydetti
    dizinin en güzel yanı olayları ağırdan almıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: netell

son bölüm baya ilerleme kaydetti
    dizinin en güzel yanı olayları ağırdan almıyorlar

Anlatacak konularıda çokturda o zaman iyi olur.Dizi bitmesin diye önümüze bir sürü şey sererlerse çabuk biter hikaye :).Ama toparlanma sürecine girdiler biraz olsun.Bölümlerde 2gb olmasa iyi olacak.
  • Son bölüm güzeldi.
  • Bende ilk 3 bölüm izledim dedim ilk biraz güzel geldi sonra baktım baydı. Ama 1 2 hafta sonra tekrar bi başlıyım dedim bi başladım acayip sardı bence izleyin çok güzel tavsiye ederim. Özelliklede son bölümlerde iyice güzelleşti

• Emmet'i buldular , Kurt'un gizemi çözüldü.Galiba diziye final yapacaklar.
  • sonraki 8. bölüm bitecek gibi galiba
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tkBuGeLI97g

8.bölüm sezon finali çok muhteşem ilerliyor , 2.sezonun konusunu nolucak acaba tabi onay alabilirlerse

• Daha oradan kolay kolay çıkamazlar, lanet bırakmaz peşlerini. 2. Sezona gider dizi. Emmet'i bulamaları bir şeyi ifade etmiyor. Adamın içine böcek mi bir şey kaçmıştı, kime girdiyse garip işler yaptırıyor. Zamanında kızada girmişti. Daha sarışın kızın seçilmiş kişi olmasının mevzusunu da öğrenemedik.
  • 8.bölüm son bölüm , ne oldu ne bitti yabancı forumları takip etmek gerek açıkçası sadece Dr emmetin bulunduğu ve yaptığı işler ilgimi çekiyor ekipteki kız ne zaman kötü baksa birşeyler dönüyor :D

Dizi acayip hızlı başladı hızlı gelişti olaylar karakterler hakkında bilgi olmadı karakterlere bağlanamadık
    En güzel bölümü garip teknede kalmış insanlar , adam büyü falan yapıyor dizi çok az gerdi paralı koruyucu kimle konuşuyor sarışın abla neden hala teknede sadece babasının bulunmasını istediği için bu olayı hazırlamıştı
    en çok bilgi sahip olduğumuz kişi yine emmet cole :D garip izliyoruz 2.sezon onayı geliceğini düşünmüyorum , gelirsede izleriz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Daha oradan kolay kolay çıkamazlar, lanet bırakmaz peşlerini. 2. Sezona gider dizi. Emmet'i bulamaları bir şeyi ifade etmiyor. Adamın içine böcek mi bir şey kaçmıştı, kime girdiyse garip işler yaptırıyor. Zamanında kızada girmişti. Daha sarışın kızın seçilmiş kişi olmasının mevzusunu da öğrenemedik.

Kızın seçilmiş olma mevzusunu eğer ilk bölümlere dönüp bakarsan oğlana kolye veriyor sınırsız yaşam için replikleri tam hatırlıyamıyorum babası oğluna bir hikaye anlatmıştı kolyeyi sonra oğlan ayısının üstüne çizmişti çocuk aklı işte :P kızın ensesindede o kolyedeki işaretin aynısı ufak yaşından bu zamana kadar ensesinde dövme olarak var

• o yerdeki buldukları kadın da paranormalin 1. filmindeki başroldeki kadın
  • uydu telefonu ile konuşan adam varya , hani amazona gelmeden önce bir kadınla yatakta çekim yapıo , sevgilisimi neydi , bayıldım o kadına yaaaa . çok tatlııı çekici bembeyaz ten .
  • quote:

Orijinalden alıntı: netell

o yerdeki buldukları kadın da paranormalin 1. filmindeki başroldeki kadın

diyorum bu surati biryerden hatirliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.