Şimdi Ara

The River (2012) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
19.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

quote:

Orijinalden alıntı: afsdfas

Bu sansür olayı dizidenmi kaynaklı yoksa kanaldanmı?

ABC Family

muhtemelen kanaldandır

Kötüymüş
  • İndirmeye başladım ama heroes yapımcıları olması beni endişeye düşürdü ne güzel başlatmışlardı o diziyi sonunu bile getiremeden gittiler düdük makarnaları,
  • Bende şimdi çekiyorum birleşik ilk 2 bölümü.
  • ilginç bir dizi olmuş zaman zaman dizi oldugunu unutum film izledigimi sanıyorum.
  • Bende az önce izleyip bitirdim. Dizinin yaratıcısı zaten paranormal activity yi yapan kişi bu dizinin çekimlerinde de aynı tema yı kullanmış konu ise gayet hoş ve gizemli. Amazonda geçmesi de bu konunun işlenebilceği en uygun ortam bence tabi. Hiç sıkılmadan keyifle izledim ve merakla sonraki bölümü bekliyorum dizi listeme ekledim river ı.
  • Oyuncular biraz kötü hepside değil bazıları onun dışında konu güzel.Tabi ileriki bölümlerde ne gelecek bilemiyoruz.
  • konu çok sığ gerçekten,korku sevenler izleyebilir pek korkmasamda gideri var
  • 2 Bölümü bir filim gibi izledim. Olaylar çok çabuk gelişiyor ve o kadar doğa üstü olay oluyor, orada ki insanların korkularının az olması ve doğal birşeymiş gibi karşılamaları saçma olmuş. Daha çok korkmalılar çok korkuyorum, kimse gidelim buradan, bunu yapmamalıyız filan demiyor. Aksine savaşalım, hadi hemen yapalım, keselim biçelim, ona istediğini verelim, onu hapsedelim filan diyor. Maşallah hepsi hayalet avcısı, cesur yürek.

Bu arada yeni bölümü hangi gün çıkıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 12 Şubat 2012; 23:30:58 >
  • 20. dakikada kapattım, belgesel gibi gidiyor özellikle kamera olayına gıcık oldum.
  • beğenmedim böyle birsürü düşük bütçel, 2. 3. sınıf film var.bakalım ilerde ne olucak.hemen karar vermekte olmaz zaten.
  • Arkadaşlar ben şahsen bayıldım . 2. bölümde oyuncak bebekli olan sahnede diziyi kapatsam mı kapatmasam diye biraz tereddütte kaldım korkudan ama şükür ki izlemeyi başardım : D Ayrıca 1. bölüm ile 2. bölüm arasında dağlar kadar fark var ,anlıyacağınız 2. bölümüde bir izleyin derim ben .
  • başarısız bence hiç beğenmedim ya
  • DİZİ HARİKA

KAMERA OLAYINA GELİNCE
    BENCE MÜKEMMEL
  • rezalet bir dizi.

izleyenleri not et yanına sokma, işte insanları tanıma yolu.
  • yorumlara göre ya sevilecek ya nefret edilecek bir dizi olmuş..
    şansımızı deneyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: facemaker

DİZİ HARİKA

KAMERA OLAYINA GELİNCE
    BENCE MÜKEMMEL

Katılıyorum kamera olayı insanı dizinin içine çekiyor, kısa ve öz yorumum, tadı damağımda kaldı.
  • Yeni bölümü malum ortamlara düşmüş.
  • OFFF ACAİP KORKTUM YA

BÖLE DE KORKU OLMAZKİ

KALBİM DURCAKTI
  • Daha izlemedim,izleyeceğim
  • Paranormal activity ekibinin yaptığı dandik bir dizi. onlardan da böyle bir şey beklenirdi zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.