Şimdi Ara

The River (2012) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
19.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sivilceli ergen vampir kızların dizilerini izlesin millet boşverin bitsin bu dizi.adamlar iliklere kadar amazonun egzotizmini seyirceye yansıtıyor.birde bunu korkuyla harmanlıyorlar harika bir korku/belgesel çıkıyor ortaya.nası korkmuyolar böyle bi yerde konusuna gelince diziyi nası takip ettiğinizi bilmiyorum ama o gemide normal insan yok hepsi daha önce çok zor şeyler yaşamış.en son gelen kameraman bile gemiye gelmeden önce yaptığı çılgınları anlattı böyle detaylara bile önem veriyor senaristleri.cia nerde demiş bi arkadaşta yaa bıraahh fahreettin cidden gidin umutsuz ev kadınları falan izleyin.
  • yorumlarınıza göre dizi güzel, bu akşam başlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 21 Mart 2012; 17:20:30 >
  • Sezon finali çok açıktı sanki. 2.sezon ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • 8. bölüm süper ötesiydi . Bölüm sonu 2. sezonun olacağını da bas bas bağırıyordu...
  • 8. Bölüm

Güzel bir bölümdü zaten bu şekilde olaylar ile uzayacağı belliydi dizinin. Bence ikinci sezon vizesi alacaktır. Ancak bölümde E.J'nin orada yaşadıkları hakkında bir kaç bilgi alsaydık çok güzel olacaktı merak ettik doğrusu yani ben merak ettim. O adam onca zaman nasıl hayatta kaldı, nasıl oldu nasıl bitti.. İzlerken sıkmıyor en önemli olay bu olsa gerek, kendini izlettiren bir dizi.
  • Reytinglere bakarsak 2. sezon gelmicek gibi ama inşallah gelir.
  • Bounia çıkış vermiyor bide kaynak olayı var nehir değişti fln 2. sezon olabilirde olmayabilirde Terra Nova Flashforward, V, The Event gibi diziler son 2 sene içinde devam etmediyse bununda devamı olmayabilir...

Mesela Flashforward ın da ucu açık kalmıştı 2. bilinç kaybında 2015 te mark benford un yaşadığı çıkıyordu kızı büyümüştü fln ama sonuç dizi yayından kaldırıldı.

tek istediğim adam akıllı bilim kurgu Fringe mevcut ona dokunmasınlar...
  • Ne diziler yandı amerikanın oyunları bunlar Şaka maka bu diziyide harcarlar gibi 10 üzerinden 10 değil ama bir flashforwardın son 1 dakikasındaki acaba diğer bölümde ne olacak heyecanı vermesede supernaturalin ilk bölümleri gibi olsada elbet güzelleşir diyorum son bölümde bunu oldukça iyi bir şekilde gösterdiler
  • lena warya sarısın kız , gulmedıgı zaman cok aglak suratlı oluo ama cok tatlı benceee ,
    nehrin yer değişmesi sacma sapan yapmıslar o olayı . guzel lerlıyck umarım kesmezler
  • Son zamanlarda izlediğim en güzel dizilerden biri. Bu kadar çabuk ilk sezonu noktalamasına üzüldüm sadece.
  • Türkiye de yayımlanan Türklerin uzayla imtihanı yerine bunu izlemek daha mantıklı geliyor
    ki dizi bence gayet güzel ve başarılı gidiyor o meksikalı ingilizce bilmeyen kızda fena hatun
  • tüm bölümlerini izledim oldukça güzel bir dizi vr film tadında.
    umarım 2.sezon çekilir.
  • dizi iptal edilmiş. peh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

dizi iptal edilmiş. peh

bunu yapmaaa işte :S haberin aslı warmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

dizi iptal edilmiş. peh

Netflix kurtardı diziyi deniyordu :/
  • Çok kötü oldu bu haber :(

güzel bir diziydi
  • Sağlık olsun güzel diziydi
  • Kotu oldu abc nin her 2 dizisinden biri iptal oldugu icin sasirmadim fringe iptal edilse bu kadar surat asmazdim.
  • he yahttp://www.dizimizi.com/haber-abcden-dort-diziye-resmi-iptal-karari-geldi-hangi-dizilerin-ekran-macerasi-sona-eriyor.html

pff arkadaş orda dizi mi bitirilir ya madem bitirceksiniz bırakın adamlar
    nehirden çıksın
    bari ne diye millete kramp sokuyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.