Şimdi Ara

The River (2012) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
19.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk bölüm süperdi herkese tavsiye ederim
  • İlk 2 Bölümü izledim

Gizem Gerilim Macera..

10/8.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 9 Şubat 2012; 20:24:25 >
  • Konusu ilgi çekici
  • Alt yazı biraz geç çıktı İlk iki bölüm süper bence. Şimdiden diğer bölümünü iple çekiyorum.
  • üstte ki 2 yorum %100 zıt hangisine inanalım
  • Onun üstündeki üç yorum da dikkate alındığı zaman bana inanmak gerekiyor galiba.
  • 1-2 .bölümler birleşik indirdim ama alt yazı yok sanırım
  • Altyazılar
    http://divxplanet.com/sub/m/30347/The-River.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netell -- 9 Şubat 2012; 15:39:10 >
  • oh çıkmış süper
  • Paranomal activity havası var.Bunun dışında oyunculuk güzel değil.Olaylar fazla fantastik gereğinden fazla.Olayları önceden tahmin edebiliyorsunuz
  • Dizi güzel gibi ama oyunculuk pek iyi degil sanki ya başroldeki elemanları daha iyi secebilirlerdi aslında.
  • Bazen bizim Türklerin dizi zevkini merak etmiyor değilim. Süper dediğiniz dizi, resmen bir fiyasko. Burada tartışılabilecek binlerce nokta var ama yazıyı üç noktaya değinerek bitireceğim.

-Oyunculuklar berbat, hele ki Lena ve Lİncoln resmen döktürmüşler, oyuncu olmadıklarını. Pişmelerine halen daha çok var. Kesinlikle daha iyi seçimler yapılabilirdi bu castlar için. İkisi de istediğimiz duyguyu vermede zorlanıyorlar. Lena özellikle, inanılmaz yapay geribildirim veriyor. Özellikle 2. bölüm aşırı berbattı.

-Senaryo, tamam kardeşim iyi hoş anladık bayılıyorsunuz gizeme de, bari bunu yazarken biraz da karakter gelişimine, diyaloglara, ve biraz daha mantıklı yazmaya baksanız ne olurdu sanki. Özellikle A.J karakteri çok yapma geldi kusura bakmayın.

-Kameralar, ya iyi hoş tutup burada Paranormal gibi birşey çekmeye çalışıyorsunuz. Sırf bazı şeyleri çekip gerilim yaratmak isterken resmen mantık dışı kamera görüntüleri eklemişsiniz. Özellikle gemi maşallah nasıl bütçe ise her odada nerden baksan 3-4 kamera var. Geminin iskelesinde bile 6-7 kamera var. Demek yapımcı şirket baya cömertmiş. Burdan yönetmene lafım. Sırf böyle bir format çekecekseniz kameraların sınırını bilin. Yoksa yapaylık resmen fışkırıyor ben buradayım diye.

• şu kamera işi çok saçma olmuş. mübarek her yerde kamera var güya amator kamera izlenimi vericekler. gece izlediğim için gerildim biraz, senaryo güzel ama oyunculuklar vasat. bir-iki bölüm daha şans veriyorum.
    bu arada lincoln karakterine kötü diyen arkadaş, Joe Anderson iyi oyuncudur. bir kaç filmini izledim önceden. belki buradaki rolü tam oturmamış olabilir kendisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Across the Universe -- 10 Şubat 2012; 3:18:17 >
  • Bi adamı bulmak için ailecek cümbür cemaat amazona mı gidilir lan.
  • Arkadaşlar dizi sizce nasıl?İzlenebilir mi?Yoksa gerçekten vasatmı?
  • İzlediğim kadarı ile 4/10

Konuşmalarda Türk kanallarını aratacak sansür var, altyazıda yetersiz. Benim düşüncem şu anki hali ile izlemeye değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mat35 -- 11 Şubat 2012; 18:07:43 >
  • ben beğendim diziyi hele o sarışın kız warya çok tatlı , bizim çocukluğumuzdan beri böle bir arkadaşımız olamadki yaaa yanarım ona yanarım
  • Bu sansür olayı dizidenmi kaynaklı yoksa kanaldanmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afsdfas

Bu sansür olayı dizidenmi kaynaklı yoksa kanaldanmı?

ABC Family

muhtemelen kanaldandır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.