Şimdi Ara

Scions of Fate! yeni online (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
0
Favori
37.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

edit : e hay .... şimdide oyun açılıyor ama serverlar kapalı
    edit 2: hunterx açıldı oyun elluin ismim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 23 Ocak 2007; 0:05:10 >
  • Oyun tambaslamadan oynamak isteyen herkesin bilgilenebilecegi MMOSitenin hazırladıgı bir forumu vereyim

http://sof.mmosite.com/gameinfo/guide.shtml#2

Buda icnden 35-60 questlerinin acıklandıgı resimli kolay anlasılır bir bolum.Fakat mobların ve quest verenlerin ismleri yoq ama etrafınızda gorebileceginiz herseyin resmini koyup anlatmıslar.

http://forum.mmosite.com/topics/165/200612/01/81,1.html?time=1165151365

• Earth 1 deyim bu arada dolu gozukuyo ama ancak orada anlarız pvp durumunuNick: Quin
  • Oyundan ilk izlenimler

Oyun şuan bug denizinde yüzüyor.Grafiklere gelince beni tatmin etti hoş göz yormayan grafikler.Sesler de ortamı götürecek derecede idare ediyor.Classlar arasıda healerları ve swordları çok beğendim ki en çok damageı swordlar veriyor 1kdan fazla çakan skillleri var.Kısacası oyun güzel sadece bugları hallederlerse tadından yenmiyecek
    edit : spearmanler daha hayvan 1.4k vurdum az önce hayırdır inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 23 Ocak 2007; 0:55:26 >
  • Sunu dikkate al o damage vurdugun yaratıklar LvL 1 belki critlerle daha fazlasını vurusun ve kendi lvlindekilerede o damageleri verebilirsin tabiki ben baska sehirlere gitmeye calısıyorumda sehirde teleporter arıyorum
  • tamamda tüm hepsini lvl1lere daldırdım en çok vuran spear
  • abi bi ben giremedim şimdi okula gitcem gelene kadar indirir bu ayın 7 sine kadar böle dewam etcek dimi
    ???????????????
  • ya beyler çözemedim yardım lazm.. chat i kapatamıyorum sürekli yazı halinde bu kız.. bide skilleri kullanmıyo.. tuşlarla bi sorunum mu var yoksa oyundamı bi sorun var hiç biri deilse bendemi sorun var =)..

edit: premium shop a girdikten sonra attack yapmıyomuş.. onu çözdüm en azından... ama hala chat sorunum var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsYouWish -- 23 Ocak 2007; 10:21:17 >
  • yaa beyler bende xtrap eror veriyor nsl cozcem ben bunu
  • yeri olmayabilir belki ama merak eden ark lar için ss koymak ii olur diye düşündüm.. şu ana kadar ss koyun bakalım dien olmadı ama olacaktır heralde.. oyun cizgi film gibi olduğu için skill grafiklerini göstermek istedim bence çok ii ler.. hero sevenler için biraz daha karikatürize bi oyun.. bunlar blade skilleri dier char lara bakmadım.. herkese ii eğlenceler..

Scions of Fate! yeni online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsYouWish -- 23 Ocak 2007; 14:40:09 >

• güzelmiş resimler eline sağlık bir OB sı çıksın bakalım değerlendiririz belki bu oyunuda
  • Arkadaşlar indirdim Login diyorum Connet Please Wait diyor, Sonra Please Reconnect fln diyor help
  • 2nd cb için bi key alman lazm dı aldınmı?
  • buda bnm char

• Oynadım biraz ama canavarlara dalamıorum ve vendor larla konuşamıyorum nasıl olcak ?
  • Oyunda şuan çok fazla bug var aynı olay banada oluyor closed beta olmasının nedenide buglar gmler zamanla bunları bildirip 7sine kadar düzeltecektir.Oyun hakkında konuşalım falan derseniz angrodelluin@hotmail.com adresim oyunun whisperında sorun var çünkü denemeyin

Edit : Yeni patch burda sanırım hataların bir kısmını düzelttiler
    http://downftp.netgame.com/usa/fate/updates/Fate2ndCB2.exe
    Boyut : 13mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 23 Ocak 2007; 13:24:23 >
  • off 1,5 saat te 0.02 kastım nerde kascaz bilionusmu ?
    Bu arada hızlı koşma skilli supeer
  • quote:

Orjinalden alıntı: walimu

Oynadım biraz ama canavarlara dalamıorum ve vendor larla konuşamıyorum nasıl olcak ?

premium shop a girdiysen yapmış olabilir.. oyundan çık yine gir düzeliyodu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: walimu

Arkadaşlar indirdim Login diyorum Connet Please Wait diyor, Sonra Please Reconnect fln diyor help

uptade yap duzelir
  • Olllley 0.5 % olduu

yılan kesip duruyorum...

Bu arada Silah parlatmayı buldum aynı zamanda özellikte veriyor,
    1-Holly isimli ilk köydeki arkadaşa gidiyoruz herkez başında onun,
    2-Ondan sora Buy/Sell den Amestysh alıyorus,
    3-Yine holly e tıklayıp Buy/Sellin 4 altındaki Apply Essence ye basıyorus,
    4-İtem e iteminizi, Amest. de amesthys i koyuroruz
    5-Ohhh Mis Gibi Silah veya Armor +Özellikli

Bu kadar daha yeni buldum ama cok uzun sürdü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.