Şimdi Ara

Scions of Fate! yeni online (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
0
Favori
37.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lord arıodun flyff gibi bi oyun baktım grafıkler adamlar falan flyff cok benzıo

quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

bu arada oyunda son lvl 20mi en yüksek 20 gördüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: PawnageFactoR

lord arıodun flyff gibi bi oyun baktım grafıkler adamlar falan flyff cok benzıo

quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

bu arada oyunda son lvl 20mi en yüksek 20 gördüm

Cezan bitti ya yine basladın haa ( PawnageFactoR =BURAK_16) senin solemene gerek yoqtu adam zaten beyenirse oynar yada biseyler soliceksen PM den soyle.kendin diyorsun ozur dilerim herkezden ole bos msj atmıcam diye hala devam ediyorsun.Hos o 4 gun cezanı sen 2 saatte cıkartırsın ama bu dusen rutben geri getiremessin haberin olsun.Biraz paylasımcı msjlar at lutfen sen gelince benim sinirlerim bozuluyor.4 gundur rahattık valla yine asabi msjlar atmaya basladım kendimede kızıyorum ama seni uyarmadan edemiyorum.Uyarılarım seni etkilemiyo ama MODlar ilgileniyor ve onalrı cok ilgilendiriyor bunuda en iyi sen biliyorsun.Biraz dikkat et msjlarına duzgun biseyler yaz

• bu oyunun hikayesi weya oynanışı hakkında bişi bilen warmı
  • Evet serverların açılmasını siz beklerken bende küçük bir bilgi vereyim
    oyunda 5 sınıf bulunmakta bunlar : Swordsman,Bladesman,Spearman,Bowman ve Healer
    Swordsman ve bladesmanin benzerlerini silkroaddan hatırlarsınız swordlar daha çok mana üzerine kurulu(chi) damage verir(skiller ile) bladeler ise fiziksel damageda üstündür.Spearmanler mızrak bowmanlar yay ve healerlarda bildiğimiz heal(can doldurma,buff vs...) büyülerini yapmakta.
    Her karakterin özelliklerinden bahsetmeden önce statlara değineyim
    Spr(Spirit) - Karakterin manası(chisi)
    Str(Strenght) - Karakterinizin hpsi
    Stm(Stamina) - Karakterinizin atak gücü
    Dex(Dexterity) - Karakterinizin atikliği

Classlar

Swordsman : Az staminası ve ortalama defansa sahip ama atakları güçlü ve hızlı
    Bladesman : İyi canları ve güçlü ataklarına rağmen hedefi vurma şansları düşük(miss oranı fazla)
    Spearman : Çok iyi bir atak gücü olmasına rağmen miss oranı bunda da yüksek bir nevi sword ve blade karışımı
    Bowman : Uzaktan saldırılarıyla avantaj kazanan bowmanlerin saldırıları damage almadan karşılama oranı yüksek(dodge)- bir nevi savuşturma
    Healer : Çok yüksek chi(mana)ları olmasına rağmen(ki bu mana yaklaşık 2.2.5 katı diğerlerinin) diğer özellikleri düşük.Ancak partilerin olmazsa olmazlarından

• quote:

Orjinalden alıntı: home_sweet_chaos

Hehe sen yoqtun bi ara seninde sinir oldugunu biliyorum bu durumlara bu adamı gorseydin cezasından once ole bir cıldırmıstıki her topicte 2 kelimeden olusan bos bos msjlar baska konunun icnde 9dragonsun verdigi hata msjlarını filan yazması cok kisiyi deli etmisti.Ugraslarım cevap verdide adama bi sure tatil yaptırdım ama yine geldi ve devam ediyor.Sanırım pek bir ise yaramamıs.

NEyse 5 gibi gelir dedim ama hic bir tık yoq baglanmıyor ve bende patch te yapmadı sanırım yeni indirdigimden dolayı.Sanırım lvl 70 char larla Prite bay diye bir pvp bolgesinde baslatıcaklar.LvL 70 ten baslayıpta her bolgeye girebilirsek charlar hakkında daha cok bilgi edinebiliriz skiller vs.

• abi ben böle oyun oynamam diyodum sitede dolaştıkça oyuna ısındım oyunda nickiniz nolcak benim ki mrt522 olcak sanırım yada mert522 ama bladedancer de olabilir bu arada sizce hangi karakter seçmeliyim en fazla ataklı olan ne spearman sanırım ben ondan olcam ama okadar çok kaçırır diyosanız archer olmayı düşünüyom sizce nolıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrt522

abi ben böle oyun oynamam diyodum sitede dolaştıkça oyuna ısındım oyunda nickiniz nolcak benim ki mrt522 olcak sanırım yada mert522 ama bladedancer de olabilir bu arada sizce hangi karakter seçmeliyim en fazla ataklı olan ne spearman sanırım ben ondan olcam ama okadar çok kaçırır diyosanız archer olmayı düşünüyom sizce nolıyım

Oynamıs olan yoq sanırım o yuzden sizce hangisini secmeliyim diye bi soruya ben sahsen cevap veremicem ama madem sitede dolasıyorsun.Forumlarınada bir goz at istersen orada karakterlerin ustun yanları ve dezavantajları vardır.Sana hangisi uygunsa onu secersin yada zaten deniyeceksin acıldıgı zaman aklında olanları dener normal bir sekilde acıldıgında kara verdigin charla baslarsın.Su an butun herseyini gorebilmen icn lvl70 ten baslatıcaklar zaten

• nickim Elluin olur ben sword yada bowman düşünüyorum.zaten oyunun çıkmasına 2 hafta kaldı.Bu arada gradeleri var karakterlerin bu seviyeler arttıkça tür seçiyorsunuz yalnız bu seviye lvl değil farklı bişey bende tam bilmiyorum örneğin seviye 3 bir bladesman Elemental Defender veya Fierce Brawler olabiliyor benim en çok hoşuma giden taraflarından biri bu oyuncular arası farklılık yaratacak bu olay.(Dip not : 3 closed beta için 2. closed betadan üyelik alanların yeniden key almasına gerek yok)
  • Sanırım 4 saat sonra acılıcakForumda dolasırken 01.22.2007 PM 12:01 sole baslıklı bir topic gordum ve su anda o forumun saati 8:17 am gibi birsey yani bizden 10 saat geri bir saat onlarda saat 12:01 bizde saat 22:01 olucakki baya bir bekliyecegiz. Umarım daha once acılırda daha rahat bir sekilde deneriz
  • abi 70 den başlıcaz eminiz dimin ya başlamazsak
  • evet 70ten başlıyoruzda bu oyunun başlamayışı canımı sıktı
  • quote:

abi 70 den başlıcaz eminiz dimin ya başlamazsak

Arkadasım yapma lutfgen soluyoruz biseye dayanarak tabiikide sitesini dolasıyorum diyorsun hicmi gozune carpmadı gozunu seveyim(bu lafıda hic sevmemde cuk oturdu die yazdım) yaa ilk sayfada bu bilgileri veriyor 2.CB icn

1. Test Objectives : Ranking and PvP testing (Characters will start at lvl 70 with matching items)
    2. Premium item test (Pets and Premium Items); and gift cash distribution test.

3.CB de herseyi deneyip butun adamlarla 7 subatta OB ye gecireceklerini soluyorlar.

Lutfen biraz dikkat

• sen yine indirmişin benim daha %22 2048 k internet war ama 36,12 ile indiriyom
  • Hadi biraz ağzınızı sulandırayım işte scions of fate ve petlerle ilgili çok güzel bir video !
    http://www.youtube.com/watch?v=zFGTRTJVIkg&mode=related&search=
    ek not : anime vari tazı grafik sevenlerin manyağı olacağı diğerlerinin ise olası nefret edebileceği bir oyun bir diğer video
    http://www.youtube.com/watch?v=nc95j1Yppyo&mode=related&search=

(bi ek not daha oyunun japonyadaki adı yulyang)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 22 Ocak 2007; 18:43:22 >

• quote:

sen yine indirmişin benim daha %22 2048 k internet war ama 36,12 ile indiriyom

Hehe ben 50 dk da indirdim 2048 le cafeden sende neden ole oldu bilmem ama ben 180-190 la cektim.Free download manager kullanarak baya iyi bir program Yukle biraz oynadım bi ara 648kb gordum sonra bi sure 460la cekti(3-4 sn) sonra 3-4 sn de 246kb la cekti filan sonra bidaha olmadı ole bıraktım indi.Yeniden baslatsan daha hızlı inecekmis gibi bence yeniden basla %22 fazla bisey degil 20 dk olmadan ulasırsın o %ye

• quote:

Orjinalden alıntı: Elluin

Hadi biraz ağzınızı sulandırayım işte scions of fate ve petlerle ilgili çok güzel bir video !
    http://www.youtube.com/watch?v=zFGTRTJVIkg&mode=related&search=
    ek not : anime vari tazı grafik sevenlerin manyağı olacağı diğerlerinin ise olası nefret edebileceği bir oyun bir diğer video
    http://www.youtube.com/watch?v=nc95j1Yppyo&mode=related&search=

(bi ek not daha oyunun japonyadaki adı yulyang)

Hehe cok guzel peti filan giydirebiliyorsun.Fakat kesin paralı olan petlerdir bunlar adam ustunede binebiliyor herseyi yapıyor.Birde forumda biyerde gozume carptı lvl 15 te filan hızlı kosma ve ucma skilleride varmıs ole bisey yazıyordu umarım dogru anlamısımdır

• o programı nasıl kullancam wede bana download linki werebilirmisin
  • I m noob bilyorum... slk bi soru olcak ama eşşeğimi sağlam kazığa bağlıyayım... ben bu sabah key almadan önce oyunu indirmiştim şimdi farklı bi cilient indirmem gerekmeyecek heralde deilmi? sabah bağlantı ii di şimdi yine göçtü bi dl maratonunu daha kaldıramaz bu cafe =)
  • quote:

o programı nasıl kullancam wede bana download linki werebilirmisin

www.inndir.com dan Free download manager diye aratırsan bulabilirsin.Kullanımında hic bisey yoq zaten download edicegin seye tkladıgın anda o acılıp download etmeye baslıyor.İndirecegin seye sag tusla tıklayarak Advanced sekmesine tılayarak(kısa yolu bolmek"arttırmak" icn + dusurmek icn - ye basıyorsun) istedigin kadar bolup hızını sabitlestirebilirsin(yani hız dustugu anda
    section eklediginde hız normale donuyor genelde)

quote:

Orjinalden alıntı: AsYouWish

I m noob bilyorum... slk bi soru olcak ama eşşeğimi sağlam kazığa bağlıyayım... ben bu sabah key almadan önce oyunu indirmiştim şimdi farklı bi cilient indirmem gerekmeyecek heralde deilmi? sabah bağlantı ii di şimdi yine göçtü bi dl maratonunu daha kaldıramaz bu cafe =)

Gerekmez sanırım cunku 1 yerdenwww.download.com dan indiriliyor indirdigin yerde Scions of Fate1 yazıyorsa dogrusudur.Acıldıgında oynayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 22 Ocak 2007; 19:10:20 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.