Şimdi Ara

Scions of Fate! yeni online (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
0
Favori
37.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şahsen oyunu beğendim ancak eksikleri yok mu? Tabi ki var lvl 70 olarak başladığımdan level atlama olayı hakkında yorum yapamam ancak bana biraz tek düze gibi geldi oyunun haritası.henüz pvp mekanını da bulamamış olmam bir sebebi olabilir.Yinede class ve item çeşitliliği enchant olayları gerçekten çok hoşuma gitti.Bakalım oyun açılıncaya kadar ne tür olaylar olacak bekleyip göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 23 Ocak 2007; 15:17:38 >
  • 70 den başlamak biraz saçma olmuş 1 den başlayıp ilerleseydik daha çok bug bulurduk die düşünüorum Yılan keserek nereye kadar atlayabiliriz ki 7 tane kesince 0.01 geliyo yaklaşık 693 yılan kesmemiz lzm 1.00 için oda çok zmn alır pvp olayı daha gelişmemiş zaten ilk köyde bi yuvarlak pvp alanı var gibi ama hadihayırlısı.
    Emre36 nın son resmindeki gibi pvp alanı galiba orası yada öyle süüs Böyle bırakmazlar sanmıyorum daha çok gelişmeler yapıcaklar bence, ben indirdiğime pişman değilim oyunu oynuyorum skillere bakıyorum(bu arada skill sayısıda çok az geldi) Bu kadar benden, elim yoruldu
  • saçma değil zaten ilk betada 1den başlandı,70den başlamanın nedeni pvp test etmek.ayrıca neden yılan kesiyorsun haritanın ucuna git lvl 70 moblar falan var
  • Dikkat etmemişim en iisi ben haritanın altına ineyim

Party Sistemi bozukmu ne ?

ve

PVP yi test için açıldı tmmda, PVP açılmadı

Bu arada millet lvl atlamak için kurbağa kesiyo kapının önünde
  • quote:

Orjinalden alıntı: PawnageFactoR

ohaaaa 70 milyon diyosun şuan kbightı bile 20 milyon kişi oynuyo 2.5 katı ben adın ıı daha sımdı duydum valla

zuahaha knight ı 20 milyon kişimi oynuo zuahahahahahahahaha
  • quote:

Orjinalden alıntı: PawnageFactoR

ohaaaa 70 milyon diyosun şuan kbightı bile 20 milyon kişi oynuyo 2.5 katı ben adın ıı daha sımdı duydum valla
    knight'n server'ları 100 kişi bir araya gelince bile çöküyor 20 milyon kişiyi nasıl toplasın şuanda dünyanın en çok oynanan oyunu wow'dur ve onunda 8 milyon oyuncusu vardır 20 milyon kişi için knight'ın sadece paralı bir oyun olması gerekir aylık ücret alması gerekir vs vs...
  • evt dünyada en çok oynayan wow da bi oynun okadar kişi alması için iila paralı olması gerekmez diye düşünmüyorum oyunu düşük bişi yap at 100 milyon kişi yi

• Evet hiç bi oyun şuan 20 milyon kapasiyeti kaldıracak altyapıya sahip değil blizz bile... benim bahsettiğim 70 milyon kişinin şimdiye kadar oynadığıydı aynı anda değil yani.arkadaş biraz uçmuş 20 milyon kişi oynuyor diyerek
  • 20 milyon üyelik olabilir weya karakter ama 20 milyon oyuncu :S bide 70 milyonu düşünelim bi türkiye kadar adam
  • Haha 20 milyon
  • nasıl ındırcez
  • Sonunda PvP yi buldumm

Buldummm...Arkadaşlar orada(ilk köy) bir banker var Don galiba, ona gidiorsunuz ve Go To Market Place diosunuz...Sonra Orda cüce bi adam var onla konuşuyoruz PVP alanına gidiyoruz pvp yapıyoruz

Ben ordayım adım Walimu gelin kapışıırıs

oyunu Elluin in yazdığı(konunun ilk mesajında) fate.net gibi bir şey var oraya giriyoruz, sağda bi Game Download war yanılmıyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A67B93623 -- 23 Ocak 2007; 19:08:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: B@LiCi

nasıl ındırcez

Arkadasım konuyu sondan okursan yada hic okumadan direk bilgi edimeye calısırsan basarılı olmassın buradan tekrar anlatıcak degiliz en baska arkadasımız zaten en iyi sekilde nerelere girip neler yaptıgını acıklamıs orayı bi oku istersen eger bi sorunla karsılasırsan soru sorarsın.
  • Arkadaşlar ctrl+F yapıyoruz ya o zmn altta Combo set fln diyor nasıl combo yapıyoruz ? Nasıl kullanıyoruz ? bilen varmı acep?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrt522

evt dünyada en çok oynayan wow da bi oynun okadar kişi alması için iila paralı olması gerekmez diye düşünmüyorum oyunu düşük bişi yap at 100 milyon kişi yi

TIBIA

pardon edit yapmadığım için görmemişim en son benim yazdığımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A67B93623 -- 23 Ocak 2007; 19:28:39 >

• combo skill bolumunu actın mı orda bir skill olcak onun yanına istedigin 3 skill koycan create skill fln yazor ona bascan sora da o skill kullancan
  • hıııı yapdım galiba değişik bi skill çıktı yeşil bişiler
  • pvp deneyeniniz oldu mu? ayrıca millet gradeleri seçmiş buff falan attı healer bana benim healerda buff yok bu grade olayı hakkında bilgi edinebilen?

edit : bladelerin defansı hayvani be!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 23 Ocak 2007; 23:55:55 >
  • ya bu uyelık işi kafamı cok karıstırdı bana yardım edıcek bı arkadas varmı suan oyunu ındırıyorum ama acc yok 2 sıtedende acc aldım ama scions of fate beta key giving away bide bi bolum bulamadım verdıgınız ılk sıtede yardım edersenız sevınırım
  • Ben denedim fena değil sadece biraz yavaş dalıyor bazende duraklıyor...

Healerde buff war.Hızlı koşma skilinin altında ctrl + f yap sora 2 sayfaya geç

ongrp de en üstte oyunlar geçiiyo ordan scions of fate yi bul yanında küçükj yazılarla beta giving key away gibi bişiler yazıyo ona tıkla keyi yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A67B93623 -- 24 Ocak 2007; 10:25:27 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.