Şimdi Ara

Scions of Fate! yeni online (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
0
Favori
37.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: _GeWeZe_

lütfen yardm edin arkadaşlar

ya lütfen biri yardım etsin sabahtan beri uraşıorm bi türlü yapamadım...
  • scions ta ise bu anti vrusu devre dışı bırak
  • quote:

Orjinalden alıntı: _baron_

oyunu ilk oynayanlardan biriyim elluin le beraber ama kasması baya zahmetli ve herkes bot kullandığından oyunu bıraktık

iyi ettiniz dicem yalan olur^^. yahu bi bölgede poacher bölgesi mesela en fazla 4 bot niye ayrıldınız ki bu arada yanımda bi arkadaş var bize ulaşmak istiosanız oyunda ki ismimiz:benim yeahujackies kankimin:Den21TR duyrulur eğer ayrıldıysanız bi kurarız he burada bi order olcaz ben orderım arkadaşım lvl 30 oda order olcak....
  • arkadaslar ben yenı basladım ve turk arıyorum oyunda bıtane bulamadım lvl 20 bowmanın oyunda bana ulasırsanız sevınırım memnon_1987@hotmail.com nickim MeMnOn_TR simdiden saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memnonn -- 26 Aralık 2008; 4:04:10 >
  • laptop ve kablolu internetim var,fakat bu oyuna giremiyorum.internet kablosuz olunca gayet güzel girip oynuyorum.kabloluya geçince oyuna girmiyor server sayfasında takılıyor.nedenini bilen varmı?
  • yokmu bi bilgisi olan :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: c3dr1c

beyler herkez bot kullanıyor oyunda kullanlardan bırıde benm bastan karsıydım ama sonradan anladım mıllet kullanıyorsa bende kullanırım 1 kac bot programı buldum kımısı japonca ydı kullanması zor ama ıngılızcesını buldum we kullanımı kolay sızınle paylasmak ıstedım http:/****.com/files/77316667/AutoHunter_101.rar.html
    rapid share yazmanız lzm

botun içinde virüs dolu virüssüzü varsa gönderebilirmisin.
  • madslayer msn verebilir misin ? oyuna yeni başladım yardıma ihtiyacım var.
  • bu arada oyundaki nickim Padisahh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lostmc -- 5 Ağustos 2009; 15:03:23 >
  • beyler kimse oynamıyor mu ??
  • Arkadaşlar lütfen yardımcı olun ..

Oyunu yükledim kurdum verilen 2 siteden de account olayını gerçekleştirdim üyeliğim var fakat oyunun icon una tıkladığımda ekrana bir yazı geliyor ve siteye girip start button a basmamı söylüyor fakat login haldeyken start a bastığımda herhangi bir değişiklik söz konusu deil ..:S

daha sonrasında sizin verdiğiniz bi patch i yükledim ve 3 4 tane hata verdi sonrasında oyun penceresi açıldı ve register diyor fakat sitesine bağlandığında error olarak uyarı gösteriyor.??

şimdi sizden istediğim rica ettiğim benim sorunsuz bi şekilde bu oyunu kurmamı sağlamanız verdiğim ihtimalleri göz önünde bulundurarak açıklama yaparsanız sevinirim ..Şimdiden çok teşşekürler
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.