Şimdi Ara

Scions of Fate! yeni online (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
0
Favori
37.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saol =)) inş açılacakda bizde oynicaz ..
  • petler paralı olabilir ama inş olmaz kaplanın üstüne binsek şöyle güzel olmaz mı bea
    benim çok hoşuma gitti bu tür oyunları seviyorum(çizim tarzı)

quote:

lvl 15 te filan hızlı kosma ve ucma skilleride varmıs ole bisey yazıyordu umarım dogru anlamısımdır

o hızlı koşma sanırım sadece bowmanlerde var hocam

http://www.youtube.com/watch?v=7J2v_l8-07I&NR

işte hero yaratma ekranı

ve beni bendne alan video....
    http://www.youtube.com/watch?v=6c5ZfZsLWys&mode=related&search=
    deli pvp savaşları olacağa benzer

biliyorum çok sık mesaj yazıoyrum ama amacım sizleri bilgilendirmek closed betada premium itemleride deneme şansımız olacakmış ilgililere duyrulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 22 Ocak 2007; 19:17:05 >

• pet sistemle ilgili sitede birşey yazmıyor ama 2nd closed beta başlığı altında bi cümle dikkatimi çekti.. kaynak

test objectives: ranking and PvP testing (charcters will start at lvl 70 with maching items); premium items test (pets and premium items) and gift cash distribution test..

ark lar sro da petlerin bazıları için real para ödeniyodu buda onun gibi bişiymi acaba.. bi fikri olan ingilizcesi süper olan bilge kişilikli bi ark yardımcı olursa sevinirim =)

daha oyun bile açılmadı pet i ne yapcan demein hero dan sonra pet olmadan yaşamak zor geliyo =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: AsYouWish

pet sistemle ilgili sitede birşey yazmıyor ama 2nd closed beta başlığı altında bi cümle dikkatimi çekti.. kaynak

test objectives: ranking and PvP testing (charcters will start at lvl 70 with maching items); premium items test (pets and premium items) and gift cash distribution test..

ark lar sro da petlerin bazıları için real para ödeniyodu buda onun gibi bişiymi acaba.. bi fikri olan ingilizcesi süper olan bilge kişilikli bi ark yardımcı olursa sevinirim =)

daha oyun bile açılmadı pet i ne yapcan demein hero dan sonra pet olmadan yaşamak zor geliyo =)

İngilizcesi super olan birine ihtiyac yoq oradada yazdıgı gibi premium itemlerin icnde bulunuyor malesef ama eger alanlardan oyun icndeki parayla alınabilirse guzel olur.Ve ufaktan baslıyıpta onuda buyutup gelistirebiliyorsan ayrı bir char yapma havası verirki buda super olur.

• evet büyük olasılıkla petler paralı olacak ama çok yüksek paralarlada vendorların satması olası bekleyip görecez
  • Süper bişi bu tam benim tarzım Cartoon gibi...Ama açık değilmi ? Öyle bişiler yazmışsınızda

üye oldum ama o giving key die bişi bulamadım help ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A67B93623 -- 22 Ocak 2007; 19:29:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elluin

quote:

lvl 15 te filan hızlı kosma ve ucma skilleride varmıs ole bisey yazıyordu umarım dogru anlamısımdır

o hızlı koşma sanırım sadece bowmanlerde var hocam

bowman hariç hepsinde wind drift adı altında 2 skill var biri lvl 15 biri lvl 60 için.. bowman daha farklı "Book of Divine Invocation" adında skill kitabı.. lvl 16 skilli aynı "Wind Sprint" ama 60 lvl skill i farklı defansla alakalı bi skill adıda "Divine Shield"
    ben bu kadar çözebildim ama hepsinde Wind sprint var..
  • Tmm arkadşalar yaptım ama sorun şu ki şimdi biz closed betada oynuoz diimii
    -Evet
    -Peki Open Betaya yada Oyuna geçilirse accountlarımız yokmu olacak?
  • Accountlar yok olmaz ama sanırım karakterler silinecek(e karakterler silinirse accountı napacaksın yeni alırsın :) ) ha kalırsa bi tane 70imiz olur daha ne :))
  • char lar yok olacak deneme süresi için sadece 24 satt yazmış =) ama id lerimiz kalır heralde.. kalmazsa ben bitiririm bu netgame i =)) hero online da oynuyordum legend of ares de oynadım netgame den aldığınız tek bi id ile tüm oyunları oynayabilirsiniz normalde ama cb nasıl tam bilmiyorum... eer id giderse lvl 57 char gider gibi bişiy oluyo benim durumumda =) yapmazlar öyle bişiy heralde ...
  • Download problemi...
    Ya bakın benim makinem download.com dan hiçbişi indirmiyo küçük bir pencere çıkıyor o sayfa takılıyor(aynı zamanda Google, Kanald gibi sitelerede girmiyor).Nasıl indirebilirim ? Başka bir linkyokmu ya
  • yok dokunmaz diger oyundaki karakterlere mümkünü yok

wul al sana oyunun linki

URL:http://software-files.download.com/sd/Q6psHpeqjQGUtI39x8vrkyxuMUvIsJa6R_N1NzLRLFzS6a3nqFPXEiZt0tMdki37uixBgaSYTwp7HhptAy40XWp0Kf5ut5qv/software/10628400/10627931/3/SCIONS_OF_FATE_V1_0115_2007.exe?lop=link&ptype=3000&ontid=7537&siteId=4&edId=3&pid=10628400&psid=10627931

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 22 Ocak 2007; 20:02:29 >
  • saol link için indiriorum yarın oynucam inşallah çok heycanlıım
  • sen o heycanı bide bana sor 3 ay dır bu gunu bekliyodum ondada test hatası yasandı ben bole isin .....
  • bu oyun açılmak istemiyo ben çözdüm =P memlekete gitmeden oynayalım dedik ondada sorun var şans yok bende =))
    yarın öğlene kadar oyun gelirmi dersiniz bi fikriniz varmı?
  • açıldı sayın seyirciler! işte patch afiyet olsun
    http://downftp.netgame.com/usa/fate/updates/Fate2ndCB.exe
    aha bu patch
    yılan hikayesine döndü saat 12de açılacakmış patchleyip bekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 22 Ocak 2007; 23:27:26 >
  • LvL 70 char veriyor ve LvL cap LvL 70 dedik ama questlere baktıgımda lvl 99 icn questler var demekki LvL cap 100 oluyor...Daha yuksek questler gormedigimden son kararımdır
  • :) güzel yav sabredin az kaldı =) hunterx nick olarak ne koycaksn beraber test edelim :)
  • oyun açılana kadar cafe kapanacak =) yarın oynayabilirsem 2-3 saat şanslıyım... saolun yardım için artık full vers. çıktığında tekrar görüşürüz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elluin

:) güzel yav sabredin az kaldı =) hunterx nick olarak ne koycaksn beraber test edelim :)

Genelde sonuna TR koyaram oynayan turkler farketsin diye yardımlasma olablisin diye yani SethTR - QuinTR yi ilk olarak koyucagım nicklerdir.Daha baska char acarsam baska ismler koyuyorum fakat simdi Seth ve Quin olarak TR sizinden koymayı dusunuyorum haberlesiriz zaten gine bi acılsında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.