Şimdi Ara

!!! Windows Update'leriniz Eksik Kalmasın - WinUpdatesList !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• WinUpdatesList 1.13 (Ücretsiz + Türkçe)

WinUpdatesList, Windows'ta yapılan güncellemelerin ve Service Pack yüklemelerin listesini ayrıntılı olarak sunan küçük boyutlu harika bir program.

Ayrıca program update'lerin indirme linklerinide gösteriyor.Böylece tüm eksik update'leri indirebilirsiniz.

Çalıştığı Windows Sürümleri :

# Windows 98
    # Windows Me
    # Windows 2000
    # Windows Xp

40 KB boyutundaki ücretsiz ve Türkçe olan programı indirmek için 1. linke , programı Türkçe yapmak için gerekli dil dosyasını indirmek için 2. linke tıklayın.

Türkçe Dil Dosyası İçin Tıklayın

Nasıl Türkçe Yaparım : İndirdiğiniz Türkçe dil dosyasını winrar'dan çıkartın.Sonra çıkarttığınız dil dosyasını programın kurulu olduğu yere kopyalayın.Program otomatik olarak Türkçe olacak.

_____________________________________________________________________________________
    Birazda Reklam

Rietveld (RSA) Paylaşım Cümbüşüne 21 Yeni Başlık Daha Eklendi.Görmek İçin Alttaki Linke Tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_8380840/tm.htm

_____________________________________________________________________________________

• saolasın
  • paylaşım için sağol benim gibi auto update kullanmayan kullanıcılar için sanırım faydalı olacak
  • teşekkürler.
  • sağol ama uptade ile işim olmuyor hiç

çökeceği zaman hiçbiri kurtaramıyor pc'i

emeğe saygı
  • teşekkürler
  • bende böle bişiler arıyodum saolasın
  • Valla ben güncellemeleri bile açmıyom hiç bişeyde olmuyo yinede saol kullanan arkadaşlar olacaktır
    Bilgi Paylaştıkça Artar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.