Şimdi Ara

Haf X 942 Modding -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tövbemi bozup yeniden mod işi için kolları sıvadım :)
    kasamin içinde rgb led var, 44 tuşlu kumandalı olandan. kasanin rengine göre ayarlayabilirim yani.
    Kasada kablolar beyaz sleve yapılı.

yapmak istediğim tasarımlar aşağıda;

Haf X 942 Modding - (bunun hdd kilit aparatları gibi yapacağım )

Haf X 942 Modding - (bunun yanının da beyaz olamsı çok göz alıyor.

Haf X 942 Modding - (bunun yeşil olan yerleri mavi veya beyaz olarak düşündüm.

Haf X 942 Modding - aynı şekilde bununda kırmızı yerleri beyaz...

ne bu siyah beyaz düşkünlüğü beşliktaşlı mısınız derseniz :) hayır değilim.
    kasanın çok fazla renklenmesini istemiyorum.Haf x ağır başlı bir kasa ve renklerle benliğini kaybtmesini istemiyorum :)

Şuan işlemci fanıyla ilgili renk sıkıntısı var, siyah ve beyaz kasada sırıtır. onu nasıl boyasam karar veremedim. fikir bekliyorum.
    thermalright silver arrow sb-e extreme
     Haf X 942 Modding -

kasanın içindeki air duckları da beyaza boyasam kasa çok beyaza boğulur mu diye düşünüyorum ama bilmiyorum...

Fikirleri bekliyorum arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan5888 -- 15 Aralık 2014; 8:45:18 >

• arslan5888 A kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel olur ama ben pek beyaz tavsiye etmiyorum kasa hava emiyor tozlar falan karartıyor bir süre sonra temizleme zor oluyor ben kırmızı siyah temalı kasaları seviyorum tabikide abartılı şekilde olmayacak sadeye yakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: leqvar

Hocam güzel olur ama ben pek beyaz tavsiye etmiyorum kasa hava emiyor tozlar falan karartıyor bir süre sonra temizleme zor oluyor ben kırmızı siyah temalı kasaları seviyorum tabikide abartılı şekilde olmayacak sadeye yakın

Artık çok geç :( mod çalışmama başladım.

İçerisindeki aksesuarlar (fan, duck,kablo boşlupunun lastiği,su soğutma sist. lastiği,hdd tutucu aparatı , dvd rv sabitleyici aparatın büyük kısmı) ) parlak beyaz olacak, diğer yerler siyah kalacak

dışarısında meshlere ve yan panallere dokunmamayı düşünüyorum.

ön tarafında ise aşağıda kırmızı ile belirttiğim yerler MAT beyaza boyanacak.
     Haf X 942 Modding -
    sanırım güzel birşeyler olacak ama korkuyorum....

şuandaki halimiz :
     Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

aralardaki yerleri kestim, fanın beyazlığı daha belli olsun diye. fanlarda ses yaparmı yapmazmı emin olamadığımdan diğerini kesmedim.Emin olduktan sonra keseceğim:)
    fan hız kontrolcü de var kendi yapımım bu arada:) Tabi devreyi yine bu siteden buldum...Sağolsun arkadaşlar...

Haf X 942 Modding - düğmelerde beyaza boyanacak ( mat)

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Artık abbas yolcu doğru çatıya boyanmaya :)

şu dvd rw , fan vs.. yerlerdeki toz filtrelerini de beyaza boyasam mı boyamasam mı kararsız kaldım.

İşlemci fanını boyamaktan korkuyorum:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan5888 -- 13 Aralık 2014; 0:55:07 >
    hocam güzel olucak inanıyorum hocam işlemci fanını boya ama özene özene sakince güzel çeşilde dikatlice toz filitrelerini boyama bence dediğim gibi hem kir gözükmez hem kasaya şık bir ağırlık verir güzel durmazsa çıkartır sonra boyarsın
  • quote:

hocam güzel olucak inanıyorum hocam işlemci fanını boya ama özene özene sakince güzel çeşilde dikatlice toz filitrelerini boyama bence dediğim gibi hem kir gözükmez hem kasaya şık bir ağırlık verir güzel durmazsa çıkartır sonra boyarsın

:) İnşallah... Sizi dinleyip toz filtrelerini boyamayacağım.

İşlemci fanından tırsıyorum ya.. . Sadece dışını boyasam ne olur acaba.... Tırsmamın sebebi, boya yapıldığında ekstra yük , kanatlara ekstra kalınlık gelecek...

Zaten boyarsam sizin dediğiniz gibi özene özene , dikkat edeede, güzel ÇEŞİLDE boyarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslan5888

quote:

:) İnşallah... Sizi dinleyip toz filtrelerini boyamayacağım.

İşlemci fanından tırsıyorum ya.. . Sadece dışını boyasam ne olur acaba.... Tırsmamın sebebi, boya yapıldığında ekstra yük , kanatlara ekstra kalınlık gelecek...

Zaten boyarsam sizin dediğiniz gibi özene özene , dikkat edeede, güzel ÇEŞİLDE boyarım :)

Hocam özel boyacılar var tam isimlerini bilmiyorum araştırabilirsiniz onlara yaptırabilirsiniz hafif bir boya atarsanız sorun olmaz kasanın içine de alttan 15-20 cm lik beyaz led atın zaten bileşenler beyaz çok şık gözükür bu arada beni dinlediğiniz için teşekkürler
  • işlemlerin 4de 3 ü tamamlandı.resimler aşağıda.
    Montaj yapıldı. Boya tam olarak kurumadı ama kullanıyorum.kullanırken kurusun :) DVD rw klipslerini 1 ay sonra takacağım. İyice boyanın kurumasını bekleyeceğim, dün takarken boyada parmak izim kalıyordu:) iyice kuruduktan sonra yapar mı bilmiyorunm:(

Montaj sırasında kablo durumlarına hiç önemsemedim,boya kuruduktan sonra iyice dokunabir ,hareketleri rahatlıkla yapabilirim diye düşünerek bıraktım.
    Resimler aşağıda. Benim hoşuma gitti.daha güzel olabilirdi belki ama Bu kadar vakitte bu kadar....

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -
  • An itibari ile Mod son durum v: 1.1
    [simage] [/simage]
     Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

v: 1.2
     Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -

Haf X 942 Modding -
  • Ellerinize sağlık sade ve şık kasalara bayılıyorum
    Hocam çok güzel olmuş güle güle kullanın
  • Beyaz yerine kırmızı yada yeşil daha canlı dururmuş. Yine de çok güzel olmuş. Güle güle kullanın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi tebrikler
  • Teşekkür ederim yorumlar için.

Daha iyisi sizlerin olsun :)

--
    beyaz yerine kırmızı düşünmedim değil,ama daha önceden beyaz sleeve yapmıştım onlarıda değiştirmek gerekecek ekstra masraf çıkacaktı.ayrıca hafx in ağır başlılığına kırmızı gibi ateşli bir renk de katmak istemedim :)
  • Güzel olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.