Şimdi Ara

Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
11
Favori
31.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nisandan bu yana modemi kullanıyorum. Kesinlikle sorunlu bir modem. 5G ağının kaybolmasınımı istersiniz ? Anlık herşey normal gibi görünürken internette var iken kablolu kablosuz modem yokmuş gibi ulaşılamamasını mı dersiniz ? 5G ağından cihazları atması mı dersiniz ? ne ararsanız var. Zyxel le konuşmuştum işte 3-4 ayar yaptırdılar sonra bir süre test edeyim dedim. Yine olmadı. Son zamanlarda anlık olarak modem var ama yokmuş gibi arayüz açılmıyor ağlar kayıp internet var ışıklar tam ama modeme erişim yok. Böyle modem mi olur ya ?

• Indaclub kullanıcısına yanıt

hocam sen bu linki açabiliyormusun? bende çalışmıyor.

• aRsen_lupEn A kullanıcısına yanıt

Başındaki http:// koymayın hocam, foruma yapıştırdığımda http:// otomatik olarak çıkıyor.

• 2 aydır elimde modem. kopmaları bu güne kadar yaşıyordum. konuyu okuduktan sonra firmware güncellemesi yaptım. Hızında farklılık gözlemlediğim gibi kopma da bugün yaşamadım. inşallah böyle devam eder ki Asus dsl ac 750 de aynı şeyleri yapıyordu hatta o daha beterdi. Neredeyse saat başı kopuyordu lan da wifi de. değişimden yeni modem gönderdi Asus yine aynıydı...

• quote:

Orijinalden alıntı: teknisyen_03

İyi akşamlar arkadaşlar modeme IPTV ayalarını yapamıyorum daha doğrusu bulamadım böyle bir özellik yokmu acaba

Merhaba Arkadaşlar

Bu modemi Tivibu'da kullanan veya kullanabilen varmı. Uzun zamandır araştırıyorum fakat bir türlü kurulumu gerçekleştiremedim. Daha doğrusu görüntü normal bir şekilde geliyor fakat yaklaşık 2-5 dk sonra kanal donuyor ve tekrar başka bir kanala geçiş yapıp geri gelmek gerekiyor. Bir sürü ayar yaptım ama faydası olmadı. Normal bir şekilde kullanabilen varsa ve yardımcı olursa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

• Indaclub kullanıcısına yanıt

hocam bu linke girince model arama yerine VMG3625-T20A yazıyorum ama hiçbirşey çıkmıyor anlamadım ya

• weird al yankovic kullanıcısına yanıt
    Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu

Baştaki http://'yi koymayın hocam yapıştırınca forum otomatik olarak çıkartıyor.Yukarıdaki linki aynen yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indaclub -- 31 Aralık 2020; 4:18:20 >
  • a manly man kullanıcısına yanıt

Rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indaclub -- 15 Mayıs 2021; 3:54:19 >
  • Bu modemden sipariş vermeye niyetlenmiştim ama konuyu okuyunca iyice kafam karıştı. Bir kaç kullanıcı 5g nin düzgün çalışmadığını söylemiş. Bu durum güncelleme ile düzeldi mi yoksa sorun devam ediyor mu? Benim modemi alma nedenim zaten 5g. Düzgün çalışmıyorsa maceraya gerek yok.

Bilgilendiren olursa çok sevinirim.

• Arkadaşlar bu modemin VDSL ayarları nasıl olmalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hiddenside

Nisandan bu yana modemi kullanıyorum. Kesinlikle sorunlu bir modem. 5G ağının kaybolmasınımı istersiniz ? Anlık herşey normal gibi görünürken internette var iken kablolu kablosuz modem yokmuş gibi ulaşılamamasını mı dersiniz ? 5G ağından cihazları atması mı dersiniz ? ne ararsanız var. Zyxel le konuşmuştum işte 3-4 ayar yaptırdılar sonra bir süre test edeyim dedim. Yine olmadı. Son zamanlarda anlık olarak modem var ama yokmuş gibi arayüz açılmıyor ağlar kayıp internet var ışıklar tam ama modeme erişim yok. Böyle modem mi olur ya ?

Aynı fikirdeyim.. 4 aydır kullanıyorum. Modem uzaktaki odada ve Adsl 16 mb kullandığım için 5G ile pek işim olmuyor. Fakat bazen deneme amaçlı açık bırakıp kullanıyorum. 5G cidden sorunlu.

5G'ye bağlıyken kaybolup geliyor. 5G'de kopmalar oluyor. 5G şifre yanlış hatası veriyor vs vs..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuzey2134 K kullanıcısına yanıt
    Servise yolladım. Olayın ilginç yanı servise sadece modem yollanıyor adaptör aksesuar asla istenmiyor. Benim derdi ayıplı mal diye alırlarsa iade alıp hepsiden keenetic almak. Yada başka birşey. Şimdi bunlar bir firmware atar yollarlar geri. Dertlerimle kalırım ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiddenside -- 2 Ocak 2021; 17:16:44 >
  • hiddenside H kullanıcısına yanıt

Bence de firmware atıp gönderirler. Ama birkaç gün kullanıp yeniden gönder. Aynı sorunla 3 defa gönder sonra tüketici hakem heyetine başvur.

Elimde başka modem olsa bende gönderecektim.

Sonuçlanınca haber verir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.