Şimdi Ara

Zyxel VMG3312-B10B modem path mod

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün internet kesildi.Ttnet paketimi kendi kendine vdsl 2 ye çekmiş.Modem de adsl 2 olduğu için net yoktu.Gittim bu modemden aldım.Şimdi internet var ama ping'e kafam takıldı.Modem arayüzünde path mod falan yazmıyor.Nerden öğrenebilirim fast path mı interleaved mi olduğunu ?

• Sarumon kullanıcısına yanıt
    Vdsl olduğunuz için zaten fast mode dur o. Ptm üzerinden alıyorsunuz çünkü. Bu arada vdsl üzerindne 16 veriyorlar size. Ben olsam 24 yaptırtırım hızı. Aynı fiyat çünkü. Normalde kendileri yapıyor ama yapmamışlar sizde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Vdsl olduğunuz için zaten fast mode dur o. Ptm üzerinden alıyorsunuz çünkü. Bu arada vdsl üzerindne 16 veriyorlar size. Ben olsam 24 yaptırtırım hızı. Aynı fiyat çünkü. Normalde kendileri yapıyor ama yapmamışlar sizde.

Bugün aradım 24 e çıkarın diye.Sizin paket ultranet 16 mbit maximum dedi.Ping sorunum var dedim,pingle ilgilenmiyoruz dedi.
  • Hattiniz buyuk ihtimalle 24mbit e gecirilmis. TT online islemlerden bir paketinize bakin, tt arayin download hizinizi 24 e ceksinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Hattiniz buyuk ihtimalle 24mbit e gecirilmis. TT online islemlerden bir paketinize bakin, tt arayin download hizinizi 24 e ceksinler

Mevcut Paketiniz
    ULTRANET LİMİTSİZ 75GB(VD
    Wi-Fi 600 dk Paketi, ULTRANET LİMİTSİZ, Türk Telekom Güvenlik McAfee VirusScan, Aile Koruma Sifresi

yazıyor.Aradığımda ultranet limitsiz en fazla 16 mbit alır diyor.
  • Sarumon kullanıcısına yanıt
    Arayın altyapım vdsl taşındı deyin. Vdsl tarifesine geçmek istiyorum deyin. İnşaallah işten anlayan birine denk gelirsiniz. Olmadı online işlemlerden talep oluşturun. Oradan yazıldığında direkt merkezden aranıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Arayın altyapım vdsl taşındı deyin. Vdsl tarifesine geçmek istiyorum deyin. İnşaallah işten anlayan birine denk gelirsiniz. Olmadı online işlemlerden talep oluşturun. Oradan yazıldığında direkt merkezden aranıyorsunuz.

Aradım şimdi,24 e geçmek için paketi hipernet e değiştirmeniz lazım dedi.Yani ücret artacak.Ayrıca hattınız fiber destekliyor fibere geçebilirsiniz dedi 16 lira daha fazla ödeyerek.Fibere geçsem ping düşer mi acaba ? Ona sordum pingle ilgilenmiyoruz dedi gene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarumon -- 30 Mart 2016; 18:36:06 >
  • Bu tt komple sorunlu. Adsl tarifesi olan kisiyi vdsl e taşı. Sonra hiper icin para iste. 16mbps download 2mbps upload ver bu acayipliklerde anca telekomdan beklenirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu modemde bende bulamadım, telnet te bile yazmıyor ilginç bir şekilde.
  • Fibere geçirdim anca öyle 24 yaptılar.Ping yine aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.