Şimdi Ara

ZYXEL 1302-T10B MODEM SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ZYXEL 1302-T10B model modemi şubat ayında aldım. 1 ay sorunsuz çalıştı, mart ayında sapıtmaya başladı.
    İlk başta internet kopması oluyor, modemi açıp kapatınca düzeliyordu. Kopma sıklığı artınca Zyxel'i aradım, yazılım güncelledik düzeldi, ertesi gün gene kopma başladı, zyxeli aradım gönderin bakalım dediler.
    Bu arada TTNET'le de görüştüm, adamlar gelip test yaptılar hiçbir sıkıntı yok dediler. Hatta başka modem yok mu onunda deneyin dediler.
    TPlink modemle denedim hiçbir sorun yok, bağlanıyor. Kopma olmuyor. Dolayısıyla sorunun Zyxel modemde olduğu kesinleşti.
    Zyxel servisi modemde sorun olmadığını belirterek bana geri gönderdi. Ancak şu an modem kopma sorununu bırak hiç bağlanmıyor. DSL ışığı hiç yanıp sönmüyor.
    Bugün tekrar zyxel'e gönderdim, bu defa mühendislik bölümünden bir elemanla görüştüm direkt bana gönder dedi. Teknik servisin çözemediği sorunları onlar inceliyormuş.
    wi fi çekim gücü iyi diye aldım ama baya pişman etti diyebilirim.
    Sorun ve çözümü hakkında bir fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Merhaba.
    ZYXEL 1302-T10B model modemi şubat ayında aldım. 1 ay sorunsuz çalıştı, mart ayında sapıtmaya başladı.
    İlk başta internet kopması oluyor, modemi açıp kapatınca düzeliyordu. Kopma sıklığı artınca Zyxel'i aradım, yazılım güncelledik düzeldi, ertesi gün gene kopma başladı, zyxeli aradım gönderin bakalım dediler.
    Bu arada TTNET'le de görüştüm, adamlar gelip test yaptılar hiçbir sıkıntı yok dediler. Hatta başka modem yok mu onunda deneyin dediler.
    TPlink modemle denedim hiçbir sorun yok, bağlanıyor. Kopma olmuyor. Dolayısıyla sorunun Zyxel modemde olduğu kesinleşti.
    Zyxel servisi modemde sorun olmadığını belirterek bana geri gönderdi. Ancak şu an modem kopma sorununu bırak hiç bağlanmıyor. DSL ışığı hiç yanıp sönmüyor.
    Bugün tekrar zyxel'e gönderdim, bu defa mühendislik bölümünden bir elemanla görüştüm direkt bana gönder dedi. Teknik servisin çözemediği sorunları onlar inceliyormuş.
    wi fi çekim gücü iyi diye aldım ama baya pişman etti diyebilirim.
    Sorun ve çözümü hakkında bir fikri olan var mı?

Kardesim wifi çekim güçlerinin belli bir sınırı var diye biliyorum modemler onun üzerine çıkamıyorlar, bunun için access point diye bir cihaz var sinyalleri yükselten, ondan alman gerekir.

• Benim n14u bozuldu. Bunu almayi dusunuyordum. Acaba sorununuz cozuldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ss
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.