Şimdi Ara

ZXHN H298A V1.0 Root hesabı etkinleştirme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
7
Favori
26.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaptım ve ana konuda yapamayanlar için detaylıca anlattım https://forum.donanimhaber.com/zxhn-h298a-root-sifresi-iceride--144834138

Ama qos ayarlarında ip yada mac icin bantgenişliği ayarları bulamadım   boşuna uğraştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radialis -- 24 Ekim 2020; 9:31:7 >
  • Bir şey sormak istiyorum, root olunca bu cihazda DHCP server değiştirebiliyor muyuz? Pihole olarak kullandığım cihazı evde DHCP server olarak atamak istiyorum ama bu herşeyi limitlenmiş cihaz yüzünden bir türlü yapamıyorum, yaptığım ayarları kaydetmiyor.

Root yapınca bu özellik kullanılabilir hale geliyor mu?

Bir de siz neden root oluyorsunuz onu öğrenebilir miyim  

• Takip.... V2 güncellemesinin nasıl yapılacağını bende merak ediyorum.

• Regionella kullanıcısına yanıt

hocam güncellemeyi yapabildiniz mi?

• Hipoglisemi kullanıcısına yanıt

hocam güncellemeyi yapabildiniz mi?

• malesef yapamadım. ttnetin ucuzculuğu yüzünden uğraşıyoruz.

• Beyler ZXHN H298A modem yerine Asus DSL-AC68VG modemini kullanabilir miyiz? Mac klonlayarak yapılabilir mi?

root üzerinden modeme giriş yapıldığında yükleme alanı açılıyor oradan deenediniz mi ?

İndirmek için Zte support'a kaydoldum. Fakat V2 firmware linkine tıklayınca No permission yazıyor. Boşuna kayıt için uğraştım. Güncellemeyi indiremedim. Gerçi indirsem nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum cihaz sistem ayarlarında firmware update yok. Ben bu cihazdan hiç memnun değilim bozuk mu bilmiyorum. Cihazın yanında Download 60 mbit upload 8 mbit wifiden hız alıyorum. (Türknet) Ama 2 oda yandan(Arada 2 duvar var) download 2 mbit upload 8 mbit veriyor. Nasıl iş çözemedim.

• Arkadaşlar bu cihaz için openwrt bilen varsa link yollayabilir mi ?

• sauths S kullanıcısına yanıt

Translate ile ruslarin 4pda sitesine bakın orada tartışıyorlar modemi eğer indirmek istediğiniz dosya olursa yardımcı olurum üyelik süreci biraz sancılı sitenin

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt

hocam modemin son sürümünü indirir misin yükleyip deneyeceğim modemde

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt

Kral bana 4pda'dan firmware son güncellemesini gönderir misin ?

• https://wetransfer.com/downloads/96e6ffe718db60a98e8fca4c1917b81d20210103185211/f37788 Cektim bir deneyin

@hsyn_911
    @xfadecolddd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbaydar76 -- 3 Ocak 2021; 21:56:2 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.