Şimdi Ara

ZTK Çeyrek Final 1.Maç | Beşiktaş JK-Torku Konya | 10.02.2016 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
1
Favori
7.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yan topa aşırı kötü çıktı

1 onur kıvrak
    2 boyko

Edit trabzonluyum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl kırmızı kart hemen iptal edilmeli.
  • Kardeş Bariz ofsayttan oyuncun kırmızı görüyor bu kırmızı Başakşehir maçına da yansıyorsa bu şekilde önü kesiliyor diyoruz sende bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlardansın, varsa biraz kafayı çalıştır, boşu boşuna sana cevap verip duvara konuşmayalım.
  • başakşehir maçı zorlu geçecek ama galip yine biz olacaz inşallah
  • Beşiktaş in yedekleri ile Fener in yedekleri arasında ciddi kalite farkı var.şener hasan ali meireles ozan alper fernandao net şekilde serdar tosic Necip veli Olcay ve cenk ten daha iyi. Bu fenerin artisi. As kadromuz ise hemen hemen aynı kalitede.Farkı iki tane ofans oyuncumuz oğuzhan ve sosa ortaya çıkartıyor . Bir diğer artimiz Senol Güneş Vitor dan çok daha iyi bir hoca.Bu faktörler Beşiktaş i şampiyon yapacaktır .

• KONYA yı bi tebrik etmeyip hala bahane bulanlara selam olsun

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan 1-2 hafta içinde 3 tane as stoperden olduk böyle işin ben...
  • Beyler maç kaç kaç biiti ya

• cevap alınca ne diyeceksin merak ediyorum sırf o yüzden cevaplıyorum :). 1-2
  • birincisi şekil yapma sakin ol ikincisi bende hakiki bir beşiktaşlıyım bir soru sorduk saçma sapan cümlerle değil tek ve anlamlı bir cümleylede anlatabilirdin. Ama yinede cevabi verdiğin için sağol
  • ve bide sen cevaplamasan başkası cevaplayacak yani sana muhtaç falan değiliz
  • yok benim bir amacım yoktu ama internetten sorunca zaten biliyorsundur neden sordun diye merak ettim. merak ettiğim buydu. saygılar.
  • zaten internetten baksam buraya sormam ama söylediğin için de teşekkürler.
  • önemli değil. kötü bi amacım yoktu da bi cevap yazdık başka başlıkta az takılalım dedik. insanlar çok küçümser konuşunca ister istemez temkinli yaklaşıyorum. iyi günler.
  •  ZTK Çeyrek Final 1.Maç | Beşiktaş JK-Torku Konya | 10.02.2016

ZTK Çeyrek Final 1.Maç | Beşiktaş JK-Torku Konya | 10.02.2016
     ZTK Çeyrek Final 1.Maç | Beşiktaş JK-Torku Konya | 10.02.2016 ZTK Çeyrek Final 1.Maç | Beşiktaş JK-Torku Konya | 10.02.2016

• shadowtr kullanıcısına yanıt
    Aadam nerden baksan 2-3 adım önde teşekkürler kardeş bizde bunu anlatmaya çalışıyoruz, buz gibi ofsaytı çalmayanlar utansın.
  • Konya'da artık Beşiktaş as kadroyla çıkar.Ama Konya defans yapacaktır.Beşiktaş deplasmanda iyi Konya'da evinde iyi..Bakalım güzel,çekişmeli bir maç olacak.İnşallah biz kazanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

ZTK Çeyrek Final 1.Maç | Beşiktaş JK-Torku Konya | 10.02.2016 ZTK Çeyrek Final 1.Maç | Beşiktaş JK-Torku Konya | 10.02.2016

Kardeşim fotoların üzerinde oynandığı çok belli

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.