Şimdi Ara

ZTK Çeyrek Final 1.Maç | Beşiktaş JK-Torku Konya | 10.02.2016 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
1
Favori
7.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha başka sitelerde hakemi eleştiren var,bugün stadtaydım,hakemin hataları oldu ama sonucu etkileyecek bir hata yoktu.Konyam güzel oyunu ile maçı yine aldı,susun ve tebrik edin artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ligin ortasında kaleci(dünya para sayıp oynatmıyorda) ve defans hattına ucuz takviye yaparsan böyle olur.
  • Teşekkürler Beşiktaş, beni bu gece de iyi güldürdün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pmomer kullanıcısına yanıt
    Vallahi kardeşim bize gelen hep defans tam defans, oyunun kuralında varmı ? Var... iyi oynayıp geçiceksin, geldiğinde atıcaksın... Daha iyi oynasaydıkta yenseydik, Becerikli olsaydıkta gol atsaydık... Neyse iyi maç değildi ama hakkettiniz, Tebrikler...
  • Besiktas inanilmaz kotu oynuyor.Konya hayatinin en kolay macini oynadi sanirim.Fener 2 3 hafta kala sampiyonlugunu ilan eder boyle giderse.Besiktas serefli ikincilik moduna girmis gorunuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wmsnickers

Vallahi kardeşim bize gelen hep defans tam defans, oyunun kuralında varmı ? Var... iyi oynayıp geçiceksin, geldiğinde atıcaksın... Daha iyi oynasaydıkta yenseydik, Becerikli olsaydıkta gol atsaydık... Neyse iyi maç değildi ama hakkettiniz, Tebrikler...

kardeşim dün stattaydım ama Konyanın bu kadar kapanmadan oynayacağını bende sanmıyordum,açık konuşayım Aykut hocanın sisteminde bu kadar açık oynayacağımızıda düşünmüyordum, kapalı savunma falan yoktu,şu da bir gerçek tabikide bjk bizden oyun olarak üstün,bunu kırmak içinde katı savunma yaptık ancak kapanma yada geriye yaslanma olmadı
  • Beşiktaş Konyayı yenemeyecekse liği bıraksın
  • Ucuz etin yahnisi olmaz. Tvde bakıyorum bütün bjkli yorumcular bjknin az para harcamasıyla övünüyor. Alınanlar da bana göre tamamen duman oyuncular gomez dışında. Beck tosic alexis marcelo toplasan 1 adam etmez. Defans dökülüyor buda ilerideki oyuncularında kötü oynamasına neden oluyor. Bir diğer etkende ligteki takımların bjkyi çözmesi. Atiba oğuzhan sosayı tut, bjknin fişini çek
  • drsakirt kullanıcısına yanıt
    anladım saol sanada İYİ GÜNLER
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.