Şimdi Ara

Zte Nubia Z7 Mini Kullanıcıları Kulübü/Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
7
Favori
6.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bunu aldim

2980mah LI3823T43P6hA54236-H Phone Battery Use for ZTE Nubia z7 mini Z7 mini NX507J 5.0 inch Phone
    http://www.aliexpress.com/item/4300mAh-EB595675LU-High-Capacity-Battery-Use-for-Samsung-N7100-Galaxy-Note-2-GT-N7105-SHV-E250/1886384466.html
    (from AliExpress Android)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3000 mahlık pillerin çıkması çok güzel ancak kendi bataryası daha ömrünü tamamlamadı
    yinede aklımızda bulunsun
  • Hann- H kullanıcısına yanıt
    Pil geldi 2 gun once.
    2 gece aksam 2200den sabah 7ya kadar sarj ettim.
    Her 2gun de 07:00den 02:00ye kadar pil bitmedi. Su an hala %14te.

orjinal pilin ilk hali boylemiydi hatirlamiyorum dogrusu ama su ana kadar iyi gozukuyor.
     Zte Nubia Z7 Mini Kullanıcıları Kulübü/Ana Konu Zte Nubia Z7 Mini Kullanıcıları Kulübü/Ana Konu Zte Nubia Z7 Mini Kullanıcıları Kulübü/Ana Konu

• Beyler şuan z7 mini şarj almıyor.Nubia yazısında reset atıp duruyor telefonun bataryayı çıkarıp taktım.Yine aynısı oldu.Ne yapmam gerekli.
    Yeni batarya almaya kalksan 1 aya anca gelir Acil cevaplarınızı bekliyorum
    Sabaha kadar sarjda birakin , doldugundan emin olun.
    Ondan sonra hala acilmassa
    ROMu yeniden kurmayi deneyin bilgisayara baglayarak kendi tool'u ile.

• Hocam sabaha kadar şarjda bıraktım ama sonuç aynı nubia yazısına kadar geliyor sonra reset atıyor.
    Aynı şeyi şarjda da yapıyor.
    Telefonu 2 gün önce şarj ettiğimde %50 gözüküyordu saba
  • Hann,
    ben de iki ay kadar önce pil değiştirmiştim, eski pili yedek olarak saklıyorum,
    istersen sana göndereyim, siparişin gelene kadar kullanırsın..
    fakat senin sorun rom problemi de olabilir gibi..
    Probleminiz romda gibi görünüyor, önce hard reset atın, düzelmezse yeniden rom yükleyin.
  • Bataryayı şoklama yöntemiyle tekrar hayata döndürdük şuan sıkıntısız çalışıyor telefon
    En kısa zamanda şu 2980 lik bataryadan almak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hann- -- 9 Ekim 2015; 19:12:00 >
  • şoklama nedir? umarım lazım olmaz ama bilmekte fayda var..

• Elektrikci yada elektronikciye giderseniz bataryaya voltaj veriyor bunun adına şoklama deniyor böylece batarya eski gücüne geri dönüyor. Yalnız telefon şoklandıktan sonra telefonu hiç açmadan şarja takmalısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2980 gerçek kapasite olduğunu sanmıyorum. O yüzden ben de orjinal pilden sipariş verdim. Şu an resmen kablolu telefon olarak kullanıyorum telefonu 15 dakika içinde kapanıyor şarjdan çekince.
  • çinli arkadaşlar Z9 mini'nin 3000 mAh pilini takmışlar..

http://bbs.nubia.cn/thread-519263-1-6.html

http://bbs.nubia.cn/thread-549296-1-1.html
  • arkadaşlar nubia serisine 6.0 güncellemesi gelecekmi bir bilginiz varmı bende Z5S max modelini kullanıyorum Z7 ile ahım şahım bir fark yok zaten aralarında yalnız bu çift tıkla uyandırma kullandığım stock romda 4.4.2 var olduğu yazmasına rağmen bir türlü bulamadım?
  • paker kullanıcısına yanıt
    Bende su an miui var kitkat onda da cift tik yok.
    Ama stock lolipopta vardi

• app.nubia.cn

• arkadaşlar Andrid 5 e geçmeye çalışıyorum... dün brick oldu tel, fabrika ayarlarına döndürdüm, bu ikinci kez oldu... bu durumda olan arkadaşlar için dosyaları paylaşıcam haftasonu.... ve daha sonrasında yeni edindiğim dosyalar ile android 5 e geçeceğim ama daha hiçbirini denemişliğim yok... internetteki ve konuda daha önce verilmiş çoğu link ölü... takipte kalın önümüzdeki hafta içi isteyen herkes tek partition lu Android 5 bir Z7 mini sahibi olacak =)

@XWING hocama da teşekkürler
  • Hocam bende android 5 e geçmeye çalışıyorum miui yüzünden hiçbirşey yapamıyorum.
    *#7678# çalışmıyor ayrıca usb driverı yüklediğim halde updater toolu görmüyor.
    Android 6.0 için 5.1.1 e geçelim dedik öylece takılı kaldık.
    Twrp 2.8.6.0 mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hann- -- 29 Ekim 2015; 15:15:29 >
  • XWING X kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar, miui 7'de çift tik ve diğer nubia ayarlar menusunu aktiflestirmek için linkteki dosyayı
    /system/media/theme/default klasorunun içine atın,
    dosyaya root permission tanimladiktan sonra yeniden başlatin..
    hayırlı olsun..

http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=23559299152011682511

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endia -- 29 Ekim 2015; 23:15:00 >
  • endia E kullanıcısına yanıt
    Olmuyor dostum

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.