Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun konuşma esnasında karşıdan gelen sesi de yüksek mi.Eski telefonumla duymakta zorlanıyordum biraz.Aynı şeyi tekrar yaşamak istemem doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Ne yapalım yav. ZTE Axon 7 şuan ülkemizde kalmadı ( zaten sadece HepsiBurada ve Mediamarkt'ta satılıyor ve istediğimiz renkte yoktu) Bizde alternetifleri değerlendiriyoruz mecburen
  • Beyler yarin xiaomi mi note2 tanitilacak kavisli ekran sd821 23 mp sony cift kamera gibi baya iyi donanima sahip olacak cihaz fiyatida 415 dolar bunu getirip 2 binliraya verseler gikimi cikarmam 3 kasimdada huawei mate9 ve mate9 pro tanitikacak bu urunlerden sonra zte donup bakmam artik ulkemizde satisleri yok ama bir sekilde bunup alinir elbet

• lionheart1905 kullanıcısına yanıt
    Maalesef Huawei ülkemize Geniş ekranlı ve üst seviye telefonları getirmiyor. Misal P9 ve P9 Lite gelmişti, ama Mate 8'i getirmediler.
  • Arkadaşlar selam,
    Dolby' nin kendi kendine kapanması veya music'ten movie ye, voice a kendi kendine geçmesini çözemedim. Açık Uygulamaları kapa kısmında da kitledim ama yine de kendi kendine kapanıyor bazen. Var mıdır bir çözümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKinslayer

Arkadaşlar selam,
    Dolby' nin kendi kendine kapanması veya music'ten movie ye, voice a kendi kendine geçmesini çözemedim. Açık Uygulamaları kapa kısmında da kitledim ama yine de kendi kendine kapanıyor bazen. Var mıdır bir çözümü?

Okuduğuma göre bu tür yazılımsal buglar var.Yabancı forumlarda da görmüştüm.Genel olarak android 7 güncellemesi bekleniyor o da aralığa en geç gelmiş olur diye tahmin ediyoruz.
  • TheKinslayer T kullanıcısına yanıt
    Hocam zte nin sitesinde axon 7 için 2.2 GB boyutunda b05 sürümlü yeni bir güncelleme var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zte axon 7 muzik sevenler için güzel bir telefona benziyor.Samsung sürekli aynı model telefonlar çıkarıyor; kamera ,ekran ,su geçirmezlik peşinde koşarken premium oldum benim fiyatım 4000 artık ,derken patlattı gitti sonunda. İphone pahalı ve stabil olmaktan başka bir özelliği yok. Huawei samsungun yolundan gidiyor 100 tane model çıkar hepsi birbirinin aynı. Lg yi saymıyorum bile bütün telefonları sorunlu telofonların bataryası yetersiz.Bana göre Lg telefon işinde lenovo ve zte nin bile gerisinde bir marka ,millet adı var diye alıyor.Lg nin kendi çapında yarıştığı markalar casper,vestel venüs,general mobildir.
    Lenovo güzel işler yapıyor keşke sadace telefonlarını batarya değil tasarım ve ses konusunda da farklılaştırabilseydi.Lenovo p2 bekledim ama olmadı tanıtalı 3 ay olacak hala gelecek 1600 den giriş yapacağı söyleniyor.Geç çıkması, fiyat ,batarya dışında bir özelliği olmayışı ve p2 ekranındaki sanal tuşlar beni soğuttu.
    Zte axon 7 kağıt üzerinde şuan alınabilir en iyi ses telefonu gözüküyor.Keşke ekran fullhd ve batarya biraz daha büyük olsaydı.Piyasaya hala tam olarak giriş yapmadı zannedersem hepsiburada ve mediamarktda yok.
    Telefonu kullanan arkadaşlar telefonda mavi ışık filtresi özelliği var mı bir de telefonun ekran çözünürlüğü değiştirilemiyor zannedersem

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

quote:

Orijinalden alıntı: TheKinslayer

Arkadaşlar selam,

Okuduğuma göre bu tür yazılımsal buglar var.Yabancı forumlarda da görmüştüm.Genel olarak android 7 güncellemesi bekleniyor o da aralığa en geç gelmiş olur diye tahmin ediyoruz.

Ben çoğu sorun denebilecek noktaları Nova ile hallettim zaten. Umarım android 7 ile daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

Hocam zte nin sitesinde axon 7 için 2.2 GB boyutunda b05 sürümlü yeni bir güncelleme var

Benim cihaz Amerika ve kontrol ettiğimde b27 sürümü ve güncel gözüküyor. Bahsettiğiniz sürüm numarası benimkinden eski gözüküyor. Sitesinde bulamadım nereden bakmıştınız?
  • TheKinslayer T kullanıcısına yanıt
    Bu sayfadan baktım hocam. Benim Türkiye den alınma bo4 sürümlü
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • szr1907 S kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam modeller farklı zaten benimkinin modeli A2017U diye geçiyor. Henüz daha güncel bir yazılım gözükmüyor bende.
  • İnşallah ikinci parti telefonlar geldiğinde aralarında "Koyu Gri" rengide olur yoksa mecburen LG V20'ye bakacağım. ALTIN RENGE HAYIR

• silversmith S kullanıcısına yanıt
    Konsept telefon sanıyordum bu Mi Mix modelini. Ciddi ciddi satışa çıkıyor demek? Gelecekten gelmiş gibi ama tercihim olmaz şahsen yok eğimli, yok çerçevesiz bunlar farazi şeyler kullanımı zorlaştırıyor hatta. Narin yapısı da cabası..

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Konsept telefon sanıyordum bu Mi Mix modelini. Ciddi ciddi satışa çıkıyor demek? Gelecekten gelmiş gibi ama tercihim olmaz şahsen yok eğimli, yok çerçevesiz bunlar farazi şeyler kullanımı zorlaştırıyor hatta. Narin yapısı da cabası..

Hocam, Çin'liler teknolojisini konuşturmuş resmen. iPhone 7 kasasına 6.4" ekran sığdırmışlar. L.yyn ayfon!

Kullanışlı olur veya olmaz. Kullanmadan bilemeyiz ama tasarım açısından bence olmuş bu telefon.
  • MeTaL_KnighT kullanıcısına yanıt
    Hocam, darphaneyle konuştum; artık, altını siyah basacaklar. Böylelikle altın rengi bundan böyle siyah olacak. Sırf bizim için. İnsanlık için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 25 Ekim 2016; 13:35:25 >
  • MeTaL_KnighT kullanıcısına yanıt
    P9 Plus'ı da unutmadık hocam.

Yazıyorum bunları hep beynimin tüm loblarına.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Sagolasın dostum. Vallaha şöyle istediğimiz gibi bir telefon bulamadık gitti, kiminin GPU'su dandik olur, kiminin ekranı küçük olur. Kiminin rengi cix olur. Keşke terziye elbise diktirir gibi telenoda ürettirebilsek zevkimize göre
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.