Şimdi Ara

ZSZC Zone Oyun Arkadaşı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 16Haziran Cuma günü saat 20:00'da açılacak olan ZSZC Zone serverine birlikte takılabileceğimiz,parti,aktivite vs. yapabileceğimiz oyun arkadaşı arıyorum başlamak isteyenler konunun altına yazabilir eğer başlayan çok olursa guild kurabiliriz duruma göre zaten bu server şu an piyasadaki geçici serverlardan değil büyük bir oyuncu kitlesi bekliyorum bakalım neyse birlikte oynamak isteyenler yazabilir buraya konuşuruz.

Facebook adresim:www.facebook.com/samtcki
    Skype adresim: scary_1905@hotmail.com
    Başlamayı düşündüğüm serverin adresi:www.facebook.com/zszczone.official

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheus -- 14 Haziran 2017; 2:41:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben baslayabilirim. ama sw ile ilgili pek bilgim yok. tum gün px başında online halde olacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Server yarın açılıyor detaylı özellikler: ZSZC-Zone Oyun Özellikleri
  • Ben başlayacağım arkadaşlarımla hocam.Yaşınız küçük değilse oynayalım.
  • Trapped Under Ice T kullanıcısına yanıt
    22 size göre küçük değilse küçük değilizdir :). Biz diğer arkadaşlarla toplam 15 kişiyiz katılmak isterseniz siz de konu da yazdığım facebook adresimden ya da skypeden ekleyebilirsin daha detaylı konuşuruz.

• eğer uzun süreli ise server bende başlamak isterim.Şuan işteyim akşam eve geçince bakayım bir.
  • Tamamdır sen oyunu incele bizim guilde katılmak istersen bana facebook ya da skype den ulaşabilirsin.

• Bende başlıyorum %95
  • Bize katılmak isteyen kalıcı,aktif arkadaşları bekleriz şuan arkadaşlarla 15-20 kişilik bir grup kurduk katılmak isteyen bana ulaşabilir.
  • Server Online. Oyundaki ismim Flexible katılmak isteyen oyundan da pm atabilir.
  • onlineyim şuan MRMANAV pm atınız

• Güncel. Oyundaki nickim --Sparkle--Flexible
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.