Şimdi Ara

Zotac Gtx 1070 Amp vs Asus Strix GTX 1070 hangisini almalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu 2 karttan birini alacağım ama karar veremedim.
    Zotac Gtx 1070 Amp
    http://www.teknobiyotik.com/zotac-gtx1070-amp-edition-8gb-256bit-gddr5-ekran-karti-zt-p10700c-10p.html (1831 TL 4 taksit avantajı ile)

Aklımda Zotac yoktu ama 2+3 yıl garantisi beni düşündürüyor.Sitesinden 14 gün içinde kaydolursak 3 yıl daha garanti alıyoruz ama kart 2 yıl dolduktan sonra bozulursa sanırım yurt dışına göndereceğiz.Bu da demek oluyor ki kart için kargo ve yurt içine giriş esnasında tekrar vergi ödeyeceğiz.

Asus Strix GTX 1070
    http://www.cebitech.com.tr/asus-strix-gtx1070-o8g-gddr5-8gb-256-bit-dvi-d-hdmi-x2-dp-x2-pci-express-30-opengl45-pmu59204?ref=akakce_standart&v=1.22.3 (1826 TL peşin olmak kaydıyla)

Asus kartı hiç ellemeden kendiliğinden boost clock ile 1860 saat hızları ile çalışıyor,overclocku ileride yapacağım ama Asus'un daha iyi overclock potansiyeli olduğunu düşünüyorum, her ne kadar Zotac ekstra güç girişine sahip olsada ayrıca 3 yıl garantisi olması güzel bir avantaj.

Satan firmalardan teknobiyotiği daha önce duysamda cebitechi hiç duymadım.Buradan alış veriş yapıp problem yaşayan oldu mu?Garantisi yüzünden aklımda daha çok Zotac var.Sizin başka model veya bu kartları daha uygun fiyata satan yer tavsiyeniz varsa duymak isterim.

• Yarın sabah alacağım yok mu kimsenin yorumu?
  • cebitech diye bir yer hic duymadim teknobiyotik ise bilinen bir yerdir.zotac markasi sevmem normalde ama 1070 icin guzel diyorlar.yurt disina gonderirsen tekrar gumruk vermeyebilirsin gumrukle getirmedin TR'den aldin ama devletin isi belli olmaz.
  • Bu ikisi arasından tabiki ASUS STRIX , Zotac Amp Extreme modeli olsaydı tartışılabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 12 Ekim 2016; 13:02:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazonda en yüksek yorumlardan oy alan kart zotac. en problemsizi. garantisi uzun. cw ihtimali düşük. oc potansiyeli yüksek. soğutucusu ise gayet başarılı. özellikle amp extreme modelinin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zotac Amp(hatta 50 tl daha verip AMP extreme alabilirsin).

• Nerding_Gamers kullanıcısına yanıt
    2000 tl den ucuza extreme göremedim maalesef, satan yerin linkini atarsanız sevinirim.
  • Versalid kullanıcısına yanıt
    Amazondan Evga al 1500 civarı garantisi de var
  • Strix kullanıyorum.0 problem

• Versalid kullanıcısına yanıt
    Ben de bulamadım şu an hocam :P
    Ama arkadaşın dediği gibi Amazon üzerinden alabilirsiniz hem Zotac hem Evga Global garanti sunuyor ve kargo/gümrük vergisi dahil 1500 civarına geliyor.

• Kartta coil whine çıkarsa amazona geri gönderemem, ondan dolayı Turkiye'den alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versalid -- 12 Ekim 2016; 17:50:27 >
  • Zotac GTX 1070 Extreme Edition..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konudan bağımsız bir sorum olacak.yurtdisindan bi tanıdık asus gtx 1070i ne kadara getirir? Yani vergisiz osuz busuz :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.