Şimdi Ara

**ZOTAC 8800GT AMP STOKLARDA..!**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyata bak nerdeyse yeni gts parası
  • MErhaba, bilgi için teşekkürler! Sormak istediğim bir soru olacak bu ürünle ilgili olarak, gördüğüm kadarıyla 3 model var ve 3 modelinde fiyat farkları gözle görülür nitelikte farklı. Sormak istediğim Tamam AMP versiyonlar o\c lu geliyorda diğer ürün neden 385$. Ürün kıyaslaması için BURAYA tıklamanız yeterli. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

• Zotac gibi bir marka yeni ürünlerinin çıkartırken ASUS ve MSI gibi markalar nerdeeeeeeee
  • valla ben720*2100 kullanıyorum riva ile 390ytl ye almıştım niye 50ytl daha vereyimki bana böylede yetiyor.ha 800*2300 falan oluyorsa o zaman veririm.ama başka türlü olmaz. sanki çok fark var aralarında hadi 400-410 olsa neyse
  • arkadaşlar benim anakart asus maximus formula x38.cr için 3870 alayım 1tane derken bu kart piyasaya çıktı.napıcam ben şimdi?kafam yine karıştı
  • Asus 8800GT Top Edition pazara daha girmedi sanırım. Girerse eğer o da tercih listesinde yer alabilir. Yeni GTS ler fabrika hızlarındayken Top edition ı geçemiyorlar.

quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

MErhaba, bilgi için teşekkürler! Sormak istediğim bir soru olacak bu ürünle ilgili olarak, gördüğüm kadarıyla 3 model var ve 3 modelinde fiyat farkları gözle görülür nitelikte farklı. Sormak istediğim Tamam AMP versiyonlar o\c lu geliyorda diğer ürün neden 385$. Ürün kıyaslaması için BURAYA tıklamanız yeterli. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

Bu 3 ürün içerisinde en iyisi, fiyat/performans olarak en iyisi ve aynı zamanda en ucuzu olan standart 8800GT modelidir. Hız aşırtmayla diğerleri kadar performans alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavageWarrior -- 26 Aralık 2007; 13:58:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

MErhaba, bilgi için teşekkürler! Sormak istediğim bir soru olacak bu ürünle ilgili olarak, gördüğüm kadarıyla 3 model var ve 3 modelinde fiyat farkları gözle görülür nitelikte farklı. Sormak istediğim Tamam AMP versiyonlar o\c lu geliyorda diğer ürün neden 385$. Ürün kıyaslaması için BURAYA tıklamanız yeterli. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

o 3 modelden 385$ lık olan zaten 8800gts. yani farklı aynı zamanda eski bir model. 8800gt lerin de ortalama fiyatı 280$ + kdv gibi bişey. amp versiyonunun veya diğer markaların overclock lu versiyonlarının, standart olanlardan tek farkı saat hızlarının biraz daha arttırılmış olması. o yüzden aralarında fazla fiyat farkı olmaması doğal.

• arkadaşlar bana yardımcı olacak yokmu?fikirleriniz çok önemli...
  • Arkadaşlar sitedeki resim Referans tasarım olan 2P türü standart fanlar. Bence bir sorun acaba ellerindeki 2P serisimi yoksa 3P (beyaz geniş yapraklı büyükfanlı ) versiyonumu. Eğer referans tasarım ise Riva Tuner kullanmanız gerekebilir. Standart kartlarda olduğu gibi biraz ısı problemi var. Ama eğer 3P beyaz fanlı olan ise düşünmeden alın. Daha sessiz ve daha verimli Bende 3P AMP arkadaşımda ise 2P AMP var fan çapı ve çalışma sesi çok farklı dikkat edin bence. Araştırın öyle alın.
  • Asus istedim Zotac getirdiler çok saolsunlar.Taktım kartı artık benimde 8800gt im var.
  • e hadi güle güle kullan...
  • 440 lira çok pahalı değil mi? Bu parayı ödeyebilmek için 3 yıl vadeli MORTGAGE kredisi çekmem gerekecek, ev alır gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidan -- 26 Aralık 2007; 14:29:49 >
  • E hadi gözünüz aydın , bide hepsiburadaya güvenmeyin ürünü stokta gösteriyorlar sonrada tedarik süreci diye kastırıyorlar Birşey alcaksanız en son tercihiniz olmalı.
  • bak ben aldım 2 gün sonra stoklara girdi görünyonmu olayı... neyse soğutucum gelsin bende çıkartım o hızlara...
  • Arkadaşlar bende 400YTL ye sipariş verdim ama henüz gelmedi bekliyorum üstelik 6 taksit
  • zotac 8800gt Amp yarın stokta 400YTL 6 taksit
  • quote:

Orjinalden alıntı: matttrak

zotac 8800gt Amp yarın stokta 400YTL 6 taksit

nerede ?
  • Arkadaşlar, bilgiler için teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.