Şimdi Ara

@@@ ZORLU CENTER HAKKINDA @@@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler birşey sormak istiyorum zorludan macbook pro vs alanlar bu amerikada vs verieln klasik ağızdan bağlamalı apple poşetlerinden veriyorlarmı orada beyaz üstünde gri apple logos olan

• ilko İ kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

Evet.

peki hocam bu internetteki öğrenci+havale indirimi olayını direk zorlu storea gidip nakit para verip ve öğrenci kimliğiyle aynı şekilde alabilirmiyim yoksa sadece internete özelbirşeymi
    Zorlu'dan da alabilirsiniz hocam. Hatta premium reseller mağazalarında bile alınıyor. Ayrıca kimlik değil de ayrıyeten öğrenim belgesi de götürün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balleyci

Zorlu'dan da alabilirsiniz hocam. Hatta premium reseller mağazalarında bile alınıyor. Ayrıca kimlik değil de ayrıyeten öğrenim belgesi de götürün.

benim istediğim model 4768 lira nakit+öğrenci indirimi ile birlikte yanımda bir öğrenci ve nakit para ile zorlu centerdan gidip alabiliyorum değilmi bu fiyata
    Hocam zorlu da sormadım ben İstanbul'da yaşamıyorum ama pupa da sormuştum orada öğrenci indirimi ile alınabiliyor. Pupadan alınıyorsa Zorlu'dan da alınır diye denklem kurdum. Ona göre bilgilendirdim. Yine bilen bir arkadaşımız kesim bir bilgi verirse sizin yararınıza olacaktır.

Alabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Alabiliyorsun.

hocam ne götürmemiz lazım yanımızda indirim vs için
    Nakit para ve öğrenci kimliği ile gitmen yeterli. Mağazaya gitmeden aynı fiyata online olarak da alabilirsin. Hem kapına kadar gelir. Online alışverişte öğrenci olduğunu beyan etmen yeterli. Belgeye gerek yok. Havaleyle alırsın.

Anladığım kadarıyla MGXA2TU/A alacaksın. Güzel alettir. Ben de ME294TU/A (512GB kapasiteli olan) kullanıyorum. Güle güle kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 15 Ekim 2014; 19:23:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Nakit para ve öğrenci kimliği ile gitmen yeterli. Mağazaya gitmeden aynı fiyata online olarak da alabilirsin. Hem kapına kadar gelir. Online alışverişte öğrenci olduğunu beyan etmen yeterli. Belgeye gerek yok. Havaleyle alırsın.

Anladığım kadarıyla MGXA2TU/A alacaksın. Güzel alettir. Ben de ME294TU/A (512GB kapasiteli olan) kullanıyorum. Güle güle kullan.

evet hocam mgxa2tu alacam nasipse havale ile almak istemememin nedeni hocam biraz beklicem sanırım hespata görünmesi vs hem zaten beşiktaşa yakın oturuyorum gidip mağazadan alsam daha iyi olacak sanırım benim adıma
  • Ben öğrenci iken yemeği evden götürürdüm

Tetris ile oynarım

Komşuda ateri vardı gidip oynardım

Artık 5000 tl ye pc alıyor öğrenciler

Değiştik çok değiştik

Zenginlik ayrı mesele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Ben öğrenci iken yemeği evden götürürdüm

Tetris ile oynarım

Komşuda ateri vardı gidip oynardım

Artık 5000 tl ye pc alıyor öğrenciler

Değiştik çok değiştik

Zenginlik ayrı mesele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.