Şimdi Ara

Zoom Yapabilen Mouse Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gözleri çok iyi görmeyen engelli bir tanıdığım için zoom yapabilen bir mouse arıyorum ama bulamadım.
    İstediğimiz mouse'un yan taraflarında zoom in/out yapabilen tuşlar olması. Sanırım oyun mouselarında böyle tuşlar var ama zoom yapabilme özelliği yok sanırım.

Yani özetle aradığımız mouse'un yan taraflarındaki tuşları kullanarak windows'un görüntüsünü yakınlaştırıp/uzaklaştırabilmek. Bilgisi olan veya öneri yapabilen olursa çok seviniriz, teşekkürler...

• öyle birşey yok diye biliyorum ben yinede bir araştıralım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makro tuşları olan bir mouse alıp büyüt küçült fonksiyonunu atayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Makro tuşları olan bir mouse alıp büyüt küçült fonksiyonunu atayabilirsin.

Örnek bir ürün verebilir misin hocam ? Misal şu mouse ile şu programı kullandığında istediğin olur diyebileceğin bir sayfa/video var mıdır ?
  • Kendi kullandığım mouse: Logitech G700s
    Ancak makro tuşu olan sanıyorum her farede aynı özelliği bulabilirsiniz. Almadan önce araştırmanızda fayda var. Örnek olması açısından paylaşmak istedim.

Ayrıca direkt olarak zoom özelliği olan fareler de mevcut. Örneğin Logitech Performance Mouse MX;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 10 Eylül 2015; 23:38:10 >

• logitech vx revolution

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Kendi kullandığım mouse: Logitech G700s
    Ancak makro tuşu olan sanıyorum her farede aynı özelliği bulabilirsiniz. Almadan önce araştırmanızda fayda var. Örnek olması açısından paylaşmak istedim.

Ayrıca direkt olarak zoom özelliği olan fareler de mevcut. Örneğin Logitech Performance Mouse MX;

hiç düşünemedim bunu.

G300 alabilirsin en ucuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.