Şimdi Ara

zoom x5 65.99$ ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar piyasada 117+kdv olan zoom x5 yahoo markette ucuz fakat.. bu bize bu gösterilen fiyattanmı ulaşır yoksa kargo filan fiyat yükselirmi özellikle bunu çok merak ediyorum.. güvenilirliği nedir.. zoom tr ana bayi garanti veririmi.. gibi sorular aklıma takıldı bilgisi olan lütfen aydınlatsın..

http://www.buy.com/retail/product_jump.asp?sku=10358135&SearchEngine=ya&SearchTerm=10358135&Type=PI&Category=Comp&dcaid=17194

http://www.buy.com/retail/product.asp?sku=10358135&loc=

• gelecegini hic sanmiyorum gelirsede kargo fiyatini ekleyeceksin ama gumrukte falan sorun olabilir

ben bi sitede 12$ a wireless adsl router gordum, keske burdada fiyatlar o civarda olsa
  • gümrükte sorun çıkar.Zaten böyle birşey olsaydı kesin buralarda duyulurdu
  • ya belli olmuo ark. kimse bilmeden sallıo aslında araştırmak lazım. mesela ben bi siteden nike ayakkabı alıyorum trdekinin1/3 oranında 30$ kargo ücreti var bu 1 ayakkabı olsada aynı 10 ayakkabıda. bizde ark. toplanıoruz kaç tane alacaksak alıyoruz. 10 kişiysek 3$ düşüo adam başı ve elimize 10 gün içinde ulaşıo. diycem denemek sormak örenmek lazım...
  • Yalnız ödemede sorun çıkabilir. Her bankanın kredi kartı geçmiyor yurtdışı sitelerde. FinansBank'ın Western Onion para sistemine benzer bir sistem kullanmalısınız. Gümrük olayı problem olabilir. Ayrıca buradaki firmanın garanti vermesi de sözkonusu değil. Ama alacağın ürün HP gibi (HP Türkiye) Türkiye'de şubesi olsaydı garantisi olurdu.
  • modem ithal ediyo gibi islem gorebilirsin telekom onayi vs isteyebilirler gumrukte, ayrica elektronik esya oldugu icin iyi bir odeme yapabilirsin
  • sen hiç uğraşma bunlarla.O fiyatın biraz üstünde zoom x5 ayarında modemler geldi zaten tr ye.Geek ADsl modem topicime bakarsan bilgi alabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.