Şimdi Ara

zoom usb modem sorunu lütfen bi yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar zoom usb adsl modem 5510b driver'ını yükledim ama yükledikten sonra bi simge çıkarya bi kısayol çıkar masa üstüne ona tıklayarak bağlanıtrsın o çıkmıyo sorun var ne yapmam lazım lütfen yardım edin şimdiden teşekkür ederim.

• Driver de bir sorun olmasın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CmonBaby42

Driver de bir sorun olmasın?

hocam driverda bi sorun yok sorun modemde sanırım çünkü internete bağlı değilken de bilgisayar kapalıykende hep 3 ışığıda aralıksız yanıyo sanırım modem bozuldu?
  • arkadaşlar ben cok aradım zoom 5510 eskı buyuk modemın web arayuzlu drıverını ve buldum hemen paylasayım dedım.. bı yararımız olduysa ne ala..
    http://rapidshare.com/files/129372690/Zoom_kurulum.rar

oncesınde drıverlerın hepsını program ekle kaldırdan kaldırın buradakı dosyayı acıp kurulumu yapın kurulumdan sonra explorer a 10.0.0.1 yazın cıkan ıletısım kutusuna kullanıcı adı zoomadsl yazın sıfreyede admin yazarak ayarlarınızı yapın ve kaydederek kapatın bundan sonra modemınız ethernet modem gıbı bılgısayarınızı actıgınızda hıcbır ıslem yapmadan dırek ınternete baglanacak..

sadece xp de denenmıstır...

yıldızlı yerlere "rapid share" (bitişik olarak tırnak ısaretlerı olmadan yazınız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholousee -- 13 Temmuz 2008; 16:12:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.