Şimdi Ara

Zoom Canavari Nikon P900 Satılıktir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba Arkadaşlar Nikon Coolpix P900 Makinem Var.

Özellikler;

Nikon Coolpix900 ile Doğaya Bir Adım Daha Yaklaşın Profesyonel doğa fotoğrafçıları için de benzersiz özellikler sunan Coolpix P900 geniş resim açıları kaydederken ekstra destek sunuyor. Farklı bakış açıları esnasında yaratıcı kompozisyonlar elde etmeye yarayan LCD ekranı, herhangi bir hayvanın göz hizasına kadar alçalabiliyor. Yırtıcı kuşların yüksekten çekimleri sırasında yüksek açı ve basit netleme sağlayan otomatik sahne seçim ekranı, zor konularda da olağanüstü sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Görüntüleri algılayarak çekim yapmak istediğiniz gözünüzü vizöre yaklaştırmanızı algılayan dahili elektronik vizör, ekrandan çekim modundan çıkıyor ve vizör çekimini geçiyor. Göz sensörü kendiliğinden devreye girdiği için çekim şekliniz ne olursa olsun dilediğiniz gibi görüntü çerçeveleme yapabilirsiniz. Fotoğraf konusuna ve koşullarına en uygun görüntüyü seçen 19 farklı sahne modu, flaş seviyesini dengelemeye yardımcı olan flaş telafisi ve kapasitesi geliştirilmiş enerji tasarruflu pil tasarımıyla gün boyu fotoğraf çekmenin keyfine Coolpix P900 ile varabilirsiniz.

Farklı Projelerden dolayı gözüm gibi baktigim kameram satiliktir

Sıfır Fiyati 8.000 Tl Civari Ben 5.000 Tl İstiyorum

Yaninda Tripod,Çanta,Hafıza Kartinida Vereceğim.

Kamera ile cektigim videolar kanalim;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moonlife01 -- 21 Mayıs 2021; 18:34:14 >

• 5000 tl lik çöp :)

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt

Kendi uzanamadığı cigere mındar oldu dermiş

• 3X zoom dan fazla her türlü teleobjektif çöp, sabit prime lensin verdiği keskinliği vermekten uzak kalıyorlar,

• degobar kullanıcısına yanıt

O dedigin lenslerin fiyati ne kadar avaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Moonlife01

O dedigin lenslerin fiyati ne kadar avaba

o dediğim lens ile çekilen fotografın sanatsal, görsel, estetik değeri ne kadar acaba, çöp lens ve makina ile çektiğin fotograf da çöptür, 80x - 100x - 1000x lens ile çektiğin fotografın çekim kalitesi 1/2.3" sensörde verdiği etki ile full frame etkisi bir mi olur, o makina ile ancak ailecek gidilen piknikte hatıra fotografı çekilir uzak mesafelerde piksel bozulmaları olur, yakın plan çekimlerinin güzel olması makinaya artı bir şey katmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degobar -- 27 Mayıs 2021; 11:58:6 >
    Adam makinesini satmak için başlık açmış, bir alıp yere vurmadığın kalmış! Sanane adamın malı çöptür değildir! Senin mesajının bu kadar uzun olması mesajına bir şey katmıyor!
  • azizfikri A kullanıcısına yanıt
    sıfır ya da ikinci el fark etmez o makineye o kadar parayı verene kadar daha operasyonel giriş seviyesi bir model seçilebilir, makine üreticilerinin iş bilmez amatörlere süslü makina satma projesinin sonucudur, anca meraklısı hobi için alabilir, paran çoksa sen alıp arkadaşa bu konuda yardımcı olabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degobar -- 29 Mayıs 2021; 18:52:41 >
    Bir malı boklamayı çok seven güruhun bir parçası olarak mutlu olduğunuzu sanıyorum.
  • azizfikri A kullanıcısına yanıt
    50 senedir fotoğraf çeken biri olarak hangi ekipmana ne harcanması gerekir iyi bilirim, nikon ile bir alıp veremediğim yok 1976 dan beri nikon kullanırım, alınacak ürün var alınmayacak ürün var
    Vay arkadaş. İdrak problemin var.
  • Zoom Canavari Nikon P900 Satılıktir  seninle tartışmıyorum, dışardan bakan hangimizin idraksiz olduğunu anlamayacak, anlamadığın konuda konuştukça fotograftan ve ekipmanlarından anlamadığını itiraf ediyorsun Zoom Canavari Nikon P900 Satılıktir 

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuantum_arabeski -- 17 Haziran 2021; 23:59:19 >
  • Çöp bir makine, yanlış yere açılmış çöp bir konu :)

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt

Kedi uzanamadığı ciğere mundar oldu dermiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.