Şimdi Ara

Zomato Gold 1 Yiyecek alana 1 Bedava yada 2 İçecek Alana 2 Bedava (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
20
Favori
85.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzkagan11 -- 23 Temmuz 2019; 18:9:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod olan yollayabilir mi?

• kodlar nereden yaratılıyor ben bi arkadaşmı davet edeceğim de

ya da biri yollarsa çok sevinirim :)

edit: alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakandemirsoy -- 23 Temmuz 2019; 18:35:48 >
  • davet koduna ihtiyacı olan varsa iletebilirim. online değildim gelen mesajları geç gördüm.

ücretli üyelik 1 2 saate yine kapanabilir. kısa süreliğine açıp kapatıyorlar.

davet kodu olmadan üye olursanız %20 indirimsiz tutarı çeker.
  • %20 indirim ile üye olmak için pm atabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Davet kodu isteyene bende verebilirim.

• Davet kodu verebilirmisiniz gold üyelik alımı durdumu

• şuan gold satışı bitti.

bunlar belirli bir sayıya ulaşınca komple goldu kapatacaklar herhalde. sürekli açıp kapatma yapılıyor.

bence de çok mantıklı olur. herkes gold olursa uzun soluklu devam edemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 23 Temmuz 2019; 18:57:22 >
  • Bazı üyelerimiz Android uygulamasında yaşanan bir sıkıntıyı iletti, eğer kötü bir Gold deneyimi yaşadıysan özür dileriz. Eğer Gold ile ilgili hala problem yaşıyorsan, lütfen uygulamayı son sürümüyle güncelle.

Geri bildirimlerini duymak için sabırsızlanıyoruz, bize goldtr@zomato.com adresinden dilediğin zaman ulaşabilirsin. Gold ayrıcalıklarının tadını çıkar ve üyeliğini ücretsiz olarak uzatmak için referans kodunu arkadaşlarınla paylaşmayı unutma.
  • Restoranlar çok kısa süre içerisinde değişiklik gösterecektir çünkü Zomato Gold üyesi restoranlar Zomato'dan hiçbir para ya da komisyon almıyorlar tamamen kendileri indirim yapıyorlar amaç reklam. Bu yüzden restoranların sürekliliği mümkün değil, kısa aralıklarla restoranlar değişecektir bu da restoran keşfetmek için çok güzel bir uygulama :)

Ve evet bir çok kişinin yazdığı gibi gold üyelikleri sınırlı olacaktır eğer fazla sayıda gold üyesi olursa restoranlar bu durumdan rahatsız olacaktır çünkü tamamen kendi ceplerinden gidiyor, yinede kar ediyorlar ama gold üyesi çoğalırsa uzun süre kalamazlar.
  • Ref lazım

• kod geldi üyelik alımı durmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes1907 -- 23 Temmuz 2019; 21:3:13 >
  • Papara karta 75 e 25 iade ile kullanınca 50 liraya 150 liralık yemek yemiş oluyoruz sanırım.
  • 1 alana 1 bedava yemek olayı her an mı geçerli? yoksa günde/haftada bir kez mi geçerli?
  • bugün 4 kadeh şarap, 1 peynir tabağına 90tl verdik, normalde en az 160tl idi, böyle avrupai bir işe restoranlar çok uzun süre dayanamayacaklarını, pek de sıcak bakmayacaklarını tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 24 Temmuz 2019; 1:27:44 >
  • Bende 2 restaruantta kullandim. Guzel bir uygulama. Devamliligi nasil olur bilmiyorum ama musteri ceken bir uygulama oldugu kesin. Bende tam aksine diger isletmelerde uygamaya dahil olacak diye dusunuyorum. Bir restaruant cikar ama yanindaki girer. Bu durumda kacirir musterilerini. Bu durumda bile para kazandiklarini unutmayalim. Kar orani evet dusuyor ama yinede bir gelirleri oluyor. Boyle dusunmek lazim

• İstanbul'daki gold üyeleri olarak bir telagram grubu kursak, gidenler gittikleri restauranttaki beğenilerini, önerilerini ya da şikayetlerini yazsa iyi olur diye düşünüyorum.

• yaris29 Y kullanıcısına yanıt
    Grup linkini aşağıda paylaşıyorum. Giden herkes deneyimlerini paylaşırsa herkes faydalanmış olur
    https://t.me/joinchat/HIP4txNXkQ2ah-t7JRLcyw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceednaan759 -- 24 Temmuz 2019; 1:46:34 >
  • Sinemia gibi bu da parayla rezillige donusur kampanyadan haberimiz yok diyen cakal esnafla ugras dur, hic gerek yok

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.